Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: Brzuszek i boczki!!!

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar otarod
    Dołączył
    03-04-06
    Postów
    95
    SOG
    2
    Otrzymał : 7 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Białas Zobacz post
    [ironia]No faktycznie, rowerkiem spalisz tłuszcz jedynie z brzucha[/ironia] -.- n/c
    Chłopie co Ty z siebie robisz ?!

    wyluzuj nie idzie ćwicząc jednych parti mięsni i nie angażować innych. Jak byś doczytał to napisałem że 'zleci' również z innych części ciała. Zaproponowałem mu to gdyż uważam że zrzucenie brzucha samego w sobie nie jest rzeczą prostą i jedynie aeroby mu w tym pomogą. Chłopie nie wiem gdzie sie chowałeś ale troche profesjonalizmu.
    Jak sie domyślam to osoba która pisała ten temat nie ma dużego pojęcia i napisała że chce zrzucić jedynie z brzucha nie zwracjąc równorzędnie uwagi na inne partie mięsni. To nie jest afryka gdzie ludzie mają jedynie brzuch duży spowodowany przepuchliną głodową a reszta to same kości. Jeżeli ktoś posiada sporą opone to gwarantuje że odtłuszczenia również potrzebują jego inne partie mięsni. Jakość posiadanego mięsnia jest bardzo ważna wiec nie wtrącaj nosa w coś czego nie rozumiesz. Pewnie jesteś jednym z tych zwolenników które poleciłoby tylko a6w lub abs lecz po co !? Owszem podczas tych ćwiczeń idzie wyrobić sobie mięsnie ale te mięsnie będa nadal pod oponą tłuszczu do którego spalenia potrzebne są aeroby i odpowiednia dieta.
    [size="1"] [b]Pomogłem ?! jeżeli tak to SOG`i miło widziane.[/b]
    [i]nie zawsze czytam odpowiedzi do każdego z tematów wiec mogę się powtarzać.[/i][/size]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar patrykp6
    Dołączył
    01-12-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no i ekstra teraz wiem że muszę też spalić co nieco z innych partii! spoko więc dalej robię areoby! KOlega ale napisz jeszcze coś o tej djecioe bo dla mnie jest to czarna magia!! Dzięki za pomoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dexter
    Dołączył
    22-04-07
    Skąd
    Częstochowa
    Wiek
    34
    Postów
    506
    SOG
    27
    Otrzymał : 44 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    po za tym nie da sie spalic fatu tylko z brzucha - jak spalasz to z całego ciala!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar tom
    Dołączył
    09-01-07
    Wiek
    39
    Postów
    1,856
    SOG
    91
    Otrzymał : 245 SOGi w 149 postach

    Domyślnie

    jesne ze z calego ciala.

    patrykp6 uzupelnij profil to cos poradzimy.
    Powodzenia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar patrykp6
    Dołączył
    01-12-07
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    sorki że tak długo sie nie odzywałem ale miałem problem z netem! Więc mam uzupełnić profil! Ale co wam jest potrzebne żeby mi pomóc! Jak już pisałem mam 170 cm wzrostu, waże 80 kg i wcale mi to nie przeszkadz ale mam odłożony fecik na brzuszku i boczkach! chcę to zgubić i później zacząć coś robić z moją rzeźbą! narazie od tygodna śmigam na siłce codziennie po 2 godziny aeroby no i ćwiczenia na brzuch! Zastanawiam się nad dietą ale czytam różne wątki i w każdym jest coś innego! Ale z tego co wywnioskowałem to mam jeść jak naj mniej węglowodanów czy tak? Ale z tą dietą to jest jakaś masakra jak narazie nic z tego nie wiem! Piszczie co byście mi poradzili jeszcze!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •