Strona 10 z 460 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 4595

Temat: ==> Pojedyncze Pytania <==

  1. #91
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar aidos
    Dołączył
    28-07-06
    Postów
    17
    SOG
    14
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ŁYŻKA STOŁOWA to jest ta większa czy ta mniejsza ??

    Tylko się nie śmiejcie ze mnie :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #92
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Punisher otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    aidos (02-01-08)

  4. #93
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar wieszczol
    Dołączył
    02-01-08
    Postów
    14
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie małe pytanko;):P

    Witam wszystkich:) mam następujący problem:) moje wymiary to 181 cm wzrostu: biceps 34 i klata 107...cwicze od niedawna moze ze 3 miesiace na mase...3-4 razy w tygodniu(nie na profesjonalnej siłowni)głównie na klate biceps i triceps i barki...przy malym wspomaganiu białka ale tylko i wyłącznie po treningu...chodzi o to że nie mam zamiaru wygladac jak pudzian chcialem nabrac troszke miesni i szybko zejsc na rzeźbe zeby miesnie sie wyodrebnily a przy okazji rece wygladaly na zbudowane a nie na wyrzeźbione witki :P przy przejsciu na rzeźbe z obecnymi rozmiarami jestem w stanie to osiagnąc?(nie mam zamiaru sie niczym wspomagać - jeśli to miało by jakiś wpływ:P) ile moze mi spalic sie z 34cm bicepsu po treningu na rzeźbe? albo ile wg was mam jeszcze przybrac na masie by zaczac rzeźbić?:) z gory dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #94
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar PROZAC
    Dołączył
    15-12-07
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    37
    Postów
    98
    SOG
    23
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Takie szybkie pytanko: dlaczego w dietach wypisujecie akurat tuńczyka?? A jak ktoś go nie lubi ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #95
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar k88
    Dołączył
    02-01-08
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam, czy ławeczka do brzuszków o długości 130cm, będzie dobra dla osoby o wzroście 183cm ? Z góry dzięki za odpowiedź :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #96
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mały huba
    Dołączył
    03-07-07
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    37
    Postów
    531
    SOG
    13
    Otrzymał : 78 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Bo tuńczyk ma korzystny skład za korzystną cenę(mału tłuszczu,przyzwoicie białka i kosztuje tyle ,że przeciętną osoba stać).Możesz zastąpić to smacznym,tłustym i cholernie drogim łososiem :D Ja np.jem zamiennie: pangę,tilapię,morszczuka i mintaja(wszystkie ryby filetowane w zakresie 15zł/kg. Reszta to rzecz gustu.

    A co do posta wieszczola: to nawet z dietą nie urośniesz taki jak pudzian,do tego trzeba długo trenować ,mieć dobrą dietę i dużo dobrze rozpisanego koksu. Przy braku diety i rekreacyjnych ćwiczeniach taki nie urośniesz.Na pytanie jakie zadałeś nie możemy odpowiedzieć dokładnie(tym bardziej ,że nie powiedziałeś ile ważysz ^^ ),ale jeżeli za dużej łapy nie masz to i za dużo nie stracisz(koło 1cm może zejść). Lepiej przymasuj,bo nie wyodrębnisz mięśni których nie ma...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik mały huba otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    wieszczol (03-01-08)

  9. #97
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Krzychu999
    Dołączył
    09-07-07
    Postów
    276
    SOG
    14
    Otrzymał : 28 SOGi w 19 postach

    Domyślnie

    Nie znam sie na dopingu wiec mam takie małe pytanko <TYLKO Z CIEKAWOŚCI> czy do prochormonów trzeba brac odblok ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #98
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar wieszczol
    Dołączył
    02-01-08
    Postów
    14
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    to nawet z dietą nie urośniesz taki jak pudzian,do tego trzeba długo trenować ,mieć dobrą dietę i dużo dobrze rozpisanego koksu.

    rozumiem i wiem ze to łatwa sprawa nie jest...ale tak jak nadmienilem nie o taka budowe mi chodzilo:)


    Cytat Napisał mały huba Zobacz post
    Na pytanie jakie zadałeś nie możemy odpowiedzieć dokładnie(tym bardziej ,że nie powiedziałeś ile ważysz ^^ )
    a wiec waże od 82kg do 84kg(zaraz po posliłku)

    czyli tak mniej wiecej ile bym musiał miec ok w obwodzie ramienia,zeby wystarczylo z 40 cm?? jak tez mowilem nie mam zamiaru jechac na odżywkach ale wiem o spożywaniu białek głownie uzyskuje je z koktajli przygotowywanych przezemnie(pitych tylko po treningach) o dosc prostych składach typu (mleko 0,5tł. ze 4 jajka do tego mleko w proszku rozpuszczam(ma wiecej bialka niz zwykle bo okolo 36 gr na 100 gr

    a właśnie ps. przy rzeźbie zalecanie jest spożywanie białek?? czy też weglowodanów w ilosciach jak na mase??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #99
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar wieszczol
    Dołączył
    02-01-08
    Postów
    14
    SOG
    5
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Koktajl :)

    i do tego jeszcze jedno pytanko:) stworzylem wlasnej receptury koktajl weglowodanowo białkowy....w 0,5l napoju jest 75,34g białka 109,22g węglowodanów i 5,48 tłuszczu.......wiem,ze przy mojej wadze średniej dziennej 83kg białka jest za mało ale na budowe masy chyba starczy co(mam zamiar pic go tylko po treningach - 45 razy w tyg)?? aha i nie za dużo weglowodanów??nie odlozy sie przez to tłuszczyk na bokach i obwodzie brzucha??:/ ps. jakie wartościowe składniki zawierające białko moglbym dodac do tego koktajlu który składa sie z :białka serwatkowego,jajek,mleka,mleka w granulkach,i musli - do smaku:) jak pewnie widac staralem sie dodac wszystko co ma duzo białka na reszte zwracajac mniejsza uwage:P:P:P:P
    Ostatnio edytowane przez wieszczol ; 03-01-08 o 17:04
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #100
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar PROZAC
    Dołączył
    15-12-07
    Skąd
    Wołomin
    Wiek
    37
    Postów
    98
    SOG
    23
    Otrzymał : 5 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mały huba Zobacz post
    Bo tuńczyk ma korzystny skład za korzystną cenę(mału tłuszczu,przyzwoicie białka i kosztuje tyle ,że przeciętną osoba stać).Możesz zastąpić to smacznym,tłustym i cholernie drogim łososiem :D Ja np.jem zamiennie: pangę,tilapię,morszczuka i mintaja(wszystkie ryby filetowane w zakresie 15zł/kg. Reszta to rzecz gustu.
    A te rybki to codziennie wcinasz czy ze 2-3 razy na tydzień?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •