Strona 53 z 460 PierwszyPierwszy ... 343515253545563103153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 4595

Temat: ==> Pojedyncze Pytania <==

  1. #521
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damian st-ce
    Dołączył
    26-02-08
    Wiek
    37
    Postów
    1,034
    SOG
    360
    Otrzymał : 174 SOGi w 144 postach

    Domyślnie

    U mnie wygląda to tak:

    Wchodze na siłownie, witam sie z kumplem. Przez chwile gadamy głupoty :) Właczam muze której zawsze słucham i jazda. Rozgrzewka 10 minut. Podczas ćwiczen staramy sie z kolega nie rozmawiac, tylko skupic na ćwiczeniach. Trening trwa przeciętnie ok 80 - 90 minut. Przerwy miedzy seriami zależa od cyklu jaki stosuje ( czy na mase, czy na siłe itp.). A potem fajrant :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #522
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar terrorsiejem
    Dołączył
    23-03-08
    Skąd
    daleko
    Wiek
    36
    Postów
    1,135
    SOG
    87
    Otrzymał : 127 SOGi w 123 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damian st-ce Zobacz post
    Kiedys juz dawno temu, znalazłem taki artykuł na necie, na jakiejs stronie poświeconej kulturystyce:


    Alkohol, kac a trening
    Wiele osób interesuje temat "Alkohol , kac a trenowanie". Wiadomo, że jesteśmy tylko ludźmi i jakaś imprezka oraz wyskoki się zdarzają. Jak w takim wypadku postąpić, aby zachować jak najwięcej ciężko wypracowanych mięśni oraz jak zminimalizować kaca ? Oto kilka punktów, które warto wykuć. Jak wiecie alkohol wypłukuje z organizmu witaminy i odwadnia. Aby zminimalizować straty przed wyjściem wypijcie 2 litry wody, połknijcie zestaw witamin/multiwitaminę plus dodatkowo przyjmijcie 1 gram witaminy C. Pomiędzy kolejnymi piwami starajcie się pić szklankę wody a miedzy następnymi kolejkami wódki - herbatę z cytryną. To sprawi, że ubytki płynów i witamin będą mniejsze. Znajomi mogą się na was dziwnie patrzeć lub zadawać różne głupie pytania - odpowiadajcie, że dla kulturystyki jesteście w stanie zrobić wszystko :-)


    No i po imprezce. Docieracie do domu, nie myślicie o niczym innym tylko o spaniu. Nie tak szybko. Chciało się szaleć, to trzeba jeszcze chwile się pomęczyć. Mała powtórka z rozrywki. Znów wypijacie 2 litry wody, oraz kolejne dwa zostawiacie w butelce przy łóżku (przebudzicie się do kibelka, to od razu uzupełnicie płyny). Znów łykacie zestaw witamin/multiwitaminę/1gram wit.C i popijacie ją białkowym szejkiem z 10 gramami glutaminy + dodatkowo kilka aminokwasów (aby uchronić się przed nocnym katabolizmem). Już prawie jesteście w wymarzonym, cieplutkim i mięciutkim łóżeczku. Jeszcze tylko porcja ZMA i możecie wskakiwać pod kołderkę.
    Budząc się rano, modlicie się, aby dziewczyna, z którą się bawiliście była tak ładna jak wczoraj ;-) Kiedy już wyczołgacie się z łóżka sięgnijcie po wodę (1 litr), przyjmijcie porcje ZMA (w celu podniesienia naturalnego poziomu testosteronu) oraz połknijcie kilka aminokwasów i 10 gram glutaminy (aby zahamować katabolizm).


    Śniadanie musi być odżywcze. Wiem, że zazwyczaj nie chce się jeść ale jak mus to mus. Sadzone jajka, zmiksowane płatki owsiane z mlekiem/maślanką/jogurtem i białkiem, razowy chleb z szynką, sałatą i pomidorkiem napełnią was życiem i energią. Na koniec znów łykacie zestaw witamin/multiwitaminę.
    to artykuł tMQ :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #523
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Kamilss to ty opisz swój trening bo to az niemozliwe!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #524
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kamilss
    Dołączył
    05-06-08
    Wiek
    32
    Postów
    41
    SOG
    15
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Hmm ja musze sobie ułożyć jakiś konkretny trening ;/
    Ćwiczę u siebie, wpadam do mojej siłki, rozgrzewka to chwila moment, chwytam za sztangę i wyciskam z 4 serie po 10, a przerwa miedzy nimi jest krótka i pewnie przez to, bo gdzies z 30 sec. I pozniej np. sobie wale kilka serii na bica..
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #525
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar MariuszG1989
    Dołączył
    23-06-08
    Postów
    4
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Kupiłem sobie odzywki takie jak Mass XXL 7kg, nitrobolon energizer,Bcaa anabolic trec,l-glutamine olimp moze byście pomogli ustalić mi dawkowanie i jak i kiedy brać. ?????
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #526
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger Second Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar 007
    Dołączył
    14-04-08
    Skąd
    Księżyc
    Postów
    1,683
    SOG
    110
    Otrzymał : 325 SOGi w 232 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilss Zobacz post
    Hmm ja musze sobie ułożyć jakiś konkretny trening ;/
    Ćwiczę u siebie, wpadam do mojej siłki, rozgrzewka to chwila moment, chwytam za sztangę i wyciskam z 4 serie po 10, a przerwa miedzy nimi jest krótka i pewnie przez to, bo gdzies z 30 sec. I pozniej np. sobie wale kilka serii na bica..
    Widze tu trening plażowy. :D Nic ciekawego nie osiągniesz tym treningiem

    Poszukaj trening ogólnorozwojowy i wprowadź go w życie.Dopiero wtedy zaczniesz przygodę z siłownią.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #527
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar respective
    Dołączył
    03-02-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    563
    SOG
    3
    Otrzymał : 55 SOGi w 55 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał MariuszG1989 Zobacz post
    Kupiłem sobie odzywki takie jak Mass XXL 7kg, nitrobolon energizer,Bcaa anabolic trec,l-glutamine olimp moze byście pomogli ustalić mi dawkowanie i jak i kiedy brać. ?????
    gainer miedzy posilkami w dni nietreningowe po 100g dwa razy w ciagu dnia(najlepiej miedzy posilkami), a dni treningowe z rana jakos 100g, godzine przed treningiem 100g i 30 min po treningu 100g. reszte odzywek bierz tak jak jest napisane na opakowaniach, nie przekraczaj tych dawek i najlepiej bcaa i glutamine bym radzil brac jakoś z rana
    Ostatnio edytowane przez respective ; 26-06-08 o 17:55
    To jest hardcore, To jest Animal!

    pomogłem? daj SOGa ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #528
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Napissz cos o sobie na poczatek i powiedz ile masz tych supli. Gainera nei ma sensu w siebie tyle pchać.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #529
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Blackphoenix
    Dołączył
    17-06-08
    Skąd
    3miasto
    Wiek
    34
    Postów
    590
    SOG
    52
    Otrzymał : 97 SOGi w 55 postach

    Domyślnie

    Mam pytanko : Mleko jest jednym z podstawowych elementów diety , a co jeśli mam problemy z przyswajaniem laktozy i później mam rewolucje żołądkowe, czy to będzie jakiś duży problem ? :]

    Drugie pytanie: Chciał bym maksymalnie wykorzystać wakacje na siłownie, chodzić codziennie czy co 2 dzień ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #530
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    ja mam [ytanie wlasnie wypilem 6 piw czy to zle ?? nie biore zadncyh odzywek :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •