Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 60

Temat: Czy Dobrze Się Rozwijam??

  1. #51
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Bzdet
    Dołączył
    01-03-08
    Postów
    44
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Moody jeśli masz na myśli mnie że ja jestem bajkopisarzem to mylisz się ;) Wg mnie wiek nie liczy się tylko to ile ważysz. Mój kolega ma 16 lat, 185cm wzrostu i wazy ponad 100kg. I wydaje i mi się że podniósł by ponad 100kg na klatę. Wiek tutaj nie ma znaczenia. Tylko to ile ćwiczysz i jaka masz masę. Ja zaczynałem od około 20kg a skończyłem na 80kg no później zdrowie nie pozwoliło ćwiczyć i chyba przez ten harcorowy trening. Poprostu nie możecie się pogodzić że w takim wieku da się podnieść tyle kg. Ja jak robiłem ostre wyciskanie z kolega, który miał 19 lat to odejmował mi tylko 10kg bo sam dawał radę jedynie 90kg. Ale wg mnie jest to głupota szaleć z takimi ciężarami w młodym wieku. I autorowi tematu radze przestać ćwiczyć zbyt mocno.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #52
    usuniety
    Gość Avatar usuniety

    Domyślnie

    Nie rób ćwiczeń obciążających twój kręgosłup ponieważ jeszcze rośniesz.Dobrze się odżywiaj i nie trenuj mocno .Mimo to że już jesteś silny to twoje ciało jeszcze nie jest gotowe na duże przeciążenia
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #53
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin2447
    Dołączył
    24-12-07
    Wiek
    32
    Postów
    39
    SOG
    15
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    nierozumie was ludzie co w tym dziwnego że chłopak w wieku 15 lat podnis 60 kg ja rok temu mając poczotek 16 lat dzwigałem u kumpla 70 kg a mój staż wtedy był jakieś max 2 miechy noi i robota na gospodarce ale tego nielicze, a i kumpel rok młodszy odemnie nic niećwicząc podniósl też 70kg i co w tym dziwnego w wieku 15 lat 60kg normalne przynajmniej u mnie we wsi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #54
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Bartomello
    Dołączył
    18-11-07
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    29
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Bzdet dziekuje Ci za te wypowiedzi... moze zrobie tak jak mowisz, zmniejsze obciazenia. Teraz pakuje na hantlach 6 kg. Zmniejszyc gdzies tak do 4? Aaa... i zapomnialbym dodac, masz u mnie Soga :)
    Ostatnio edytowane przez Bartomello ; 29-03-08 o 18:32 Powód: Zapomniałem napisac :P
    Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #55
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Bzdet
    Dołączył
    01-03-08
    Postów
    44
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Dziękuję za soga ;) Wiesz ogólnie powinieneś trochę przystopować. Podobnie jak Ty szalałem. Nie miałem nawet podstawowych wiadomości o siłowni. Podnosiłem ciężarki 5kg ponad 100razy na biceps przy czym wychodziły mi ogromne żyły, które pozostały. Możesz zostawić te 6kg ale nie rób dużo serii. Najlepiej jakbyś znalazł sobie dobrego trenera który by Cię dopilnował abyś nie zepsuł sobie zdrowia bo skutki bezmyślności są beznadziejne i raczej nie odwracalne. Mi wzrost zatrzymał się na 164cm. Nie urosłem ani 0.5cm przez ponad rok przy czym już nie chodziłem na siłownię. Mam zamiar wrócić na siłownię już w najbliższym czasie ale nie zabierać się za Hardcore. Widać że masz dobre geny i coś z Ciebie będzie w przyszłości :) Tylko ćwicz z rozsądkiem i powoli.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #56
    usuniety
    Gość Avatar usuniety

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin2447 Zobacz post
    nierozumie was ludzie co w tym dziwnego że chłopak w wieku 15 lat podnis 60 kg ja rok temu mając poczotek 16 lat dzwigałem u kumpla 70 kg a mój staż wtedy był jakieś max 2 miechy noi i robota na gospodarce ale tego nielicze, a i kumpel rok młodszy odemnie nic niećwicząc podniósl też 70kg i co w tym dziwnego w wieku 15 lat 60kg normalne przynajmniej u mnie we wsi.
    Nic w tym dziwnego .Kiedyś ludzie byli silniejsi takie kilogramy to była norma że młody chłopak był wyrobiony i ciężary go nie wzruszały. Jednak popatrz co jest teraz jak większość ludzi wygląda .Siłownia i tego typu sprawy to rzadkość.Prędzej prochy i nic nie robienie.Dlatego taki co jest ambitny odstaje jak gwóźdź do deski .Popieram cię że ta opcja może być realna
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #57
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Rickey
    Dołączył
    13-12-07
    Skąd
    Rzeszów, okolice
    Wiek
    32
    Postów
    427
    SOG
    36
    Otrzymał : 46 SOGi w 46 postach

    Domyślnie

    To ile masz teraz lat Bzdet?? Urosłeś co czy dalej stoisz?? Ile lat miałeś jak zaczynałeś ćwiczyć?? Ile ćwiczyłeś? Jakie osiągi??
    Pozdro!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #58
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Bzdet
    Dołączył
    01-03-08
    Postów
    44
    SOG
    14
    Otrzymał : 3 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Kiedy zaczynałem miałem 14lat ważyłem jakieś 48kg i miałem wzrostu 164cm. Chodziłem ponad pół roku ćwicząc hardcore. Na klatę mój rekord to 80kg, na nogi niestety nie wiem jak to ćwiczenie się nazywało ale siadało się i nogami odpychało ciężary to brałem 130kg w serii po 15 przez co prawdopodobnie nogi mi się skrzywiły. Pompki na rozgrzewkę robiłem z 70.Mój rekord to 100. Martwego ciągu nie robiłem ponieważ wiedziałem że od niego wzrost się zatrzymuje ale to na nic sie nie sprzydało... Reszta ćwiczeń to obwodowe. Dość szybko urosłem w sylwetkę bo kolesie na siłowni myśleli że ja mam co najmniej 18 lat a nie 14. Ćwiczyłem na sucho bez diety i żadnych odżywek. Moje wymiary po zakończeniu ćwiczeń to biceps 31cm, klata 91cm, Uda 53cm czyli w wieku już 14.5lat. Teraz mam 16. Wzrost taki jak poprzednio nic nie urosłem. Nie chodzę na siłownie od ponad roku. Dodam jeszcze że przez jakiś dłuższy czas plecy mnie okropnie bolały. Chyba to jednak wina siłowni bo raczej ćwiczeń poza nią z takimi ciężarami sie nie spotykałem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #59
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Bartomello
    Dołączył
    18-11-07
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    29
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hmm... ja mam w bicepsie rowniez 31 cm i ostatnio tez mnie zaczely plecy bolec... :(
    Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #60
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Bartomello
    Dołączył
    18-11-07
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    29
    Postów
    9
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    10 razy 80 kg na atlasie ;P
    Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •