Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Garbienie się

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar iknow
    Dołączył
    17-04-06
    Postów
    43
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    pytanie;] co do garbienia .. mam 185 cm i kregoslup mam prosty tak mowi lekarze;] zawsze tak mowili ;] ale zlekka, zawsze mi sie zdaje ;] ze tak glowe mam bardziej wysunieta do przodu nie tak duzo ale troche, niewiem czy mam za slabe miesnie szyji ?

    ciekawe czy ktos to zrozumie ;] chyba widzieliscie czasem jak kolesie majacy 2 metry i glowa tak bardziej wysunieta jest do przodu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar degustator
    Dołączył
    16-03-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    559
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no ot bansuj tak :D bedzie szpan :Duc uc uc uc tochybasienieda ztym nic zrobic
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o..... mase.....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar roWdy
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    22
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał iknow
    pytanie;] co do garbienia .. mam 185 cm i kregoslup mam prosty tak mowi lekarze;] zawsze tak mowili ;] ale zlekka, zawsze mi sie zdaje ;] ze tak glowe mam bardziej wysunieta do przodu nie tak duzo ale troche, niewiem czy mam za slabe miesnie szyji ?

    ciekawe czy ktos to zrozumie ;] chyba widzieliscie czasem jak kolesie majacy 2 metry i glowa tak bardziej wysunieta jest do przodu.
    Ja tez mam podobny problem. Bardzo czesto rozciagam miescie szyji tzw. krecenie glowa w prawo i lewo. Staram sie tez jak najczesniej dawac glowe maksymalnie do tylu. Chyba to pomaga, ale czuje ze po cwiczeniach np na barki czy na plecy to juz nie mam sily kontrolowac tego i garbie sie.

    [ Dodano: 2006-05-25, 15:08 ]
    Cytat Napisał degustator
    a nie mozesz na sucho na roztrenowanie a pozniej dopiero?? nie szkoda kasy???
    Kasy mi nie szkoda. Moge duzo wydac na suplementy. Myslalem ze pomoga mi one dojsc szybciej do takiej formy jaka mialem przed przerwa. Odzywki chyba nie moga zaszkodzic // moga tylko pomoc (mowie tu o bialku dla mnie i zestawie witamin)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar degustator
    Dołączył
    16-03-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    559
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no lae jak sie duzo je stosuje to ich dzialanie sie zmniejsza bo orgazim sie przyzwyczaja wiec narazie moim zdaniem nie ma senu jechac na odzywkach
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o..... mase.....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •