Wiec tak... bedzie to moj pierwszy cykl na stacku ale wpierw przez 10 dni bede bral Kre-Alkalyn a nastepnie przejde na CP i mono... a wiec do rzeczy...

Waga z dnia 10 maja : 75 kg,wzrost 174 cm, Biceps 38 cm -38,5cm, lydka 37 cm,barki 120 cm, klakta 105 cm, pas 84 cm, udo 56 cm, przedramie 32 cm, kark 44 cm :]
Rekordy: klatka 95 kg, MC 100 kg x 6, Przysiad 100 kg x 6, barki 55 kg x 6
staż : ponad rok , wiek: 20

Suplementy i odzywki
Kre-Alkalyn - All american pharmaceuticals 60 kaps
Cell Pump 665 g Biogenix
Creatine Monohydrate micronized 200 mesh with Taurine Treca 200g
Dextrose 500 g

2 kg ostrowii o smaku owocow lesnych
2 kg carbo Olimpa
700 g Prof Whey Mass Olimpa
750g Pure Whey Isolate 95 Olimpa
1,5 kg Night Protein Blend Treca
900 g Pure Whey Performance

i jeszcze omega 3 Treca (120kaps)

Dawkowanie
10 dni Kre-Alkalyn
w DT 2 kaps z rana , 2 przed treningiem i 2 kaps po treningu i 1 przed snem
w DN 2 kaps z rana i 3 kaps w trakcie dnia

Cell Pump + mono bede kontynuowal przez reszte cyklu
w DT z rana mono 5 g(+dextroza) , przed i po treningu po porcji CP (9g)
w DN z rana mono 5 g(+dextroza), w trakcie dnia jedna porcje CP(9g)

Białka bede bral tak:
w DT po śniadaniu porcje Ostrowii (30g) , po treningu porcje Izolatu (30g) i na noc Night Protein Blend (30g)
a w DN po sniadaniu Ostrowii (30g) w trakcie dnia takze ostrowie (30g) i na noc Night Protein Blend (30g)

Carbo bede pil podczas treningu a Omega 3 bede bral jedna kapsulke z rana i jedna na noc

Trening

Wtorek:
Klata+Biceps

Klata:
Wyciskanie sztangi na skosnej w gore(maszyna smitha) 12/10/8/6
Wyciskanie hantli na poziomej 4 x 10-6
Rozpietki na poziomej 4 x 12-10


Biceps:
Modlitewnik sztanga 3x10-8
Uginanie ramion ze sztanga w średnim chwycie 10/8/6
uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce 3x10-8


Czwartek:
Plecy+triceps

Plecy:
Podciaganie na drazku 4x max
Wioslowanie sztanga w opadzie tulowia (nachwyt) 12/10/8/6
Siedząc przodem do wyciągu dolnego - przyciąganie drążka do brzucha stosując wąski podchwyt 3x 10
MC 16/14/12/10

Triceps:
Siedzac na lawce wyciskanie francuskie sztangi 10/8/6
Pompki na poreczach 3x max
Prostowanie przedramion stojac przodem do wyciagu gornego(nachwyt)10/8/6
lub
prostowanie przedramion z linkami nadgarstki na zewnatrz w koncowej fazie ruchu 10/8/6


Sobota
Barki +czworoboczne + Nogi

Barki:
Wyciskanie hantli 8/8/8
Unoszenie sztangielek na boki w opadzie tulowia 3x10-8
Arnoldki 3x10-8

Czworoboczne:
Podciaganie sztangi wzdluz tulowia 10/8
Szrugsy hantlem lub sztanga trzymana za soba 3 x 15-12

Nogi:
Przysiady na maszynie smitha 15/12/10/8
Wykroki ze sztanga 10/8/6
Uginanie podudzi leżąc 10/8/8/6
Wspiecia na palce na maszynie smitha 4 serie na maxa

Dieta
Hmm co do diety to nie mam ulożonej jakiejs konkretnej (ale moze to sie zmieni) ale poki co mam w planach po prostu spozywac odpowiednia ilosc wartosci odzywczych dziennie
Pozdrawiam...

[ Dodano: 2006-05-21, 10:37 ]
4 dnia cyklu nie odczuwalem zadnych specjalnych dzialan choc po treningu plecow porzadnie sie one spompowaly a nastepnego dnia mialem solidne zakwasy...
bialko ostrowii w smaku nie zaciekawe(niby owoce lesne) ale rozpuszcza sie ok a to najwazniejsze...
night protein blend w smaku bardzo dobre rozpuszcza sie tez dobrze i ma konsystencje puddingu jesli ktos nie wie :]
a izolat olimpa takze dobry i rozpuszcza sie najlepiej z tych wyzej wymienionych bialek
co do carbo to w smaku takie w miare tzn poprzednio mialem carbo vitala i jakos bardziej mi podeszlo bo bylo bardziej slodkie i mniejsza ilosc dawala lepszy smak a w przypadku carbo olimpa to czuje tylko lekki posmak cytrusow jak wymieszam z woda na trening...

co do diety to posilkow zadnych nie odpuszczam ktore mam zaplanowane wiec jest ok...

Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-21, 10:40 ]
Dzis (15.05.2006) mija 6dzien od rozpoczecia suplementacji hmm jako takich rezultatow nie odczuwam no ale po tygodniu to nie ma sie czego spodziewac po kreatynie...
jesli chodzi o trening barkow to musialem go z koniecznosci zrobic w domu poniewaz jechalem na mecz i nie moglem isc na silownie lecz w domu przeprowadzilem go normalnie bez zaklocen ...

wczoraj przeprowadzilem trening klatki poniewaz mialem dzien wolny (nie poszedlem na trening boxu) wiec moglem sobie na to pozwolic...
wpierw robilem serie hantlami o ciezarze 23 kg ale ze szlo dosc latwo to wzialem 30 kg myslalem ze nie dam rady a co sie okazalo? ze poszlo latwo wiec przy nastepnym treningu bede bral 30 kg albo i wieksze ... klatke mam dosc slaba wiec sie ciesze choc z takiego osiagniecia ...
Pozdro

[ Dodano: 2006-05-21, 10:44 ]
Dzis (18.05.2006) robilem trening grzbietu oraz trica :)
i chyba zaczynam odczuwac dzialanie :) plecy robilem dzis z przyjemnoscia i ciezary nie sprawialy mi az takiego klopotu MC robilo sie tez dosc latwo i przyjemnie aaa no wlasnie ale dzialo sie to za sprawa tego takze iz robilem MC na koniec treningu grzbietu tak jak sławo mówil i zgodze sie ze o wiele lepiej mi szlo...

co do tricka to dzis tez sie elegancko spompowal no i ciezary zaczynam zwiekszac :)
co do suplementacji to od jutra zaczynam Cell Pumpa zobaczymy co to bedzie
wczoraj odpuscilem sobie porcje bialka przed snem bo juz sil nie mialem zeby je zrobic i zasnalem choc nie chcialem :] ale poza tym to wszystkiego dopilnowuje...
w DN mam czasem lekki klopot z dieta i zdarza sie ze opuszczam jeden posilek :? ale w DT dopilnowuje wszystkiego dokladnie ;)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-05-21, 10:47 ]
od wczoraj a wiec piatku (19.05.2006) biore juz Cell Pumpa i monohydrat :)

a dzis (20.05.2006) byl trening barkow i mialbyc tez nóg ...ale nóg nie mogłem zrobić bo czasowo sie nie wyrobilem niestety bo mialem nie cala godzine na silowni i niestety musialem sobie nogi odpuscic ale w tygodniu i tak mialem zakwasy na nogach poniewaz na treningu boxu sie niezle zmachalem w srode a w czwartek robilem MC wiec takze nogi pracowaly co jednak nie usprawiedliwa mnie z tego ze dzis ich nie cwiczylem no ale tak wyszlo :?

a co do treningu barkow to zmienilem wyciskanie sztangi na hantle poniewaz od zawsze robilem sztanga i stad ta decyzja... i musze przyznac ze sluszna to decyzja bo dzis barki robilo sie bardzo przyjemnie (hantle 22kg) ...
arnoldki robilem dzis 18 kg hantlami a wiec sila poszla poniewaz poprzednio robilem 15 kg ... mam nadzieje ze teraz wszystko ladnie ruszy :)

a teraz co do suplementacji to tak jak juz pisalem od wczoraj biore Cell Pumpa no i co do jego smaku to szczerze przyznam ze myslalem ze bedzie przyjemniejszy... jest za bardzo kwaskowaty i az czasem gębe wykrzywia jak sie go pije...
no ale co tam przeciez nie biore go dla smaku tylko dla efektow ;)

a co do dietki to dzis tak jak w kazdy DT ani jeden posilek nie zostal pominiety :) i jeszcze na mnie jeden posilek i bialko dzis czeka ;)
to na tyle na dzis :]
Pozdrawiam