Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Pierwsza styczność z siłownią

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Piootrus7
    Dołączył
    11-06-16
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pierwsza styczność z siłownią

    Witam!
    Jestem ogólnie zielony z siłownią ,jedyne co to w domu robiłem jakieś brzuszki/pompki/przysiady, między innymi podstawowe ćwiczenia. Mój wzrost to 183 a waga to 56 kg, próbowałem różnych sztuczek próbować jem koło. 8 posiłków wysoko-kalorycznych w tym makarony/ryż/mięso(kurczak,wołowina) do tego sałatki, śniadanie opiera się na 5jajkach, 1 pomidorze i 2 kromkami ciemnego chleba, a kolacja to zależy od tego jak jestem głodny. Ale między innymi jem koło 3,5 tyś kalorii. I nie mogę przytyć i chce zapisać się na siłownie do tego wykupić parę treningów personalnych do tego dietę. Ale przed siłownią chciałbym tak z miesiąc poćwiczyć w domu na ostrych obrotach tak aby dać sobie rade na siłowni. Jakieś rady?

    Pozdrawiam :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomych10000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin001
    Dołączył
    23-11-06
    Skąd
    Dąbrowa
    Wiek
    33
    Postów
    2,064
    SOG
    236
    Otrzymał : 107 SOGi w 100 postach

    Domyślnie

    zamiast wydaawać kasę na treningi personalne zainwestuj w dobre żarcie. Nie tyjesz bo nie dostarczasz nadwyżki kalorycznej. W tym nie ma filozofii, tyjesz jak jesteś na + chudniesz jak jesteś na -. Wrzuć tutaj swoją dietę i zobaczymy czego brakuje bo nie uwierzę że jak będziesz jak tak jak trzeba to Cię nie przybędzie.

    Co do ćwiczeń w domu wiele nie zrobisz, wiec lepiej przez ten miesiac już ćwiczyć na siłce i mieć już jakąś podstawę techniczną niż robić jakieś przygotowania do niej ;p
    Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Wesoły_Grabarz
    Dołączył
    12-10-14
    Skąd
    Z Piekła Rodem
    Postów
    674
    SOG
    138
    Otrzymał : 99 SOGi w 91 postach

    Domyślnie

    3,5 tyś kalorii ...a jakie masz zapotrzebowanie ?
    a zresztą kolega wyżej juz napisał ;) wrzuć diete ....
    Na ostrych obrotach to w domu pompki możesz robić ;) hehe , tylko po co ? Lecisz od razu na siłownie szkoda czasu marnować w domu .....no chyba że masz zacny sprzet do ćwiczenia ?
    Propo personalnych ....mało jest takich z prawdziwego zdarzenia przeważnie to obiboki ksiązkowe które maja papier za parę złotych , pokaże Ci co masz zrobic ale czy dobrze ?
    Zalezy ....u mnie na siłowni przeważnie presony sie uaktywniaja jak jakieś młode dupy przychodzą wtedy coś sie dzieje .......a tak to maja w dupie czy świezy co przyszedł cwiczyc połamie sobie plecy i nadgarstki hehe :D
    Pozdrawiam
    Wesoły_Grabarz
    świat jest zbyt DUŻY żeby być MAŁYM
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar elle
    Dołączył
    07-08-17
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    ale z drugiej strony siłownia nie zaszkodzi w budowaniu fajnego ciała :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Avatar Cipis007
    Dołączył
    31-08-17
    Wiek
    35
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Siłownia na pewno pomoże ci w robieniu rzeźby i jak do tego dodasz wysokokaloryczne posiłki to przyniesie to zamierzone efekty , samo jedzenie możne jedynie spowodować przyrost tkanki ale raczej z tego byś zadowolony nie był bo zazwyczaj rośnie na brzuchu tylko
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar karolinka777
    Dołączył
    03-09-17
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Na początek na siłowni i tak powinieneś przez miesiąc zrobić sobie trening ogólnorozwojowy. Poczytaj przykładowe diety innych, poszukaj ciekawych przepisów. Zwróć uwagę na nabiał.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Wesoły_Grabarz
    Dołączył
    12-10-14
    Skąd
    Z Piekła Rodem
    Postów
    674
    SOG
    138
    Otrzymał : 99 SOGi w 91 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolinka777 Zobacz post
    Na początek na siłowni i tak powinieneś przez miesiąc zrobić sobie trening ogólnorozwojowy.
    Zgadzam się

    Cytat Napisał karolinka777 Zobacz post
    Poczytaj przykładowe diety innych
    Kazda dieta powinna być ułożona indywidualnie dla każdego , diety z netu to bzdura, ale zawsze możesz zaczerpnąć od innych troszkę wiadomości


    Cytat Napisał karolinka777 Zobacz post
    poszukaj ciekawych przepisów. Zwróć uwagę na nabiał.
    ja również czasami korzystam z netu szukając nowych przepisów tak aby dieta nie była monotonna , ważne aby makro się zgadzało
    świat jest zbyt DUŻY żeby być MAŁYM
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar karolinka777
    Dołączył
    03-09-17
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Oczywiście, tylko taka nowa osoba może być przytłoczona nadmiarem wiedzy. Tu z jednej strony siłownia (poprawność wykonywanych ćwiczeń) a z drugiej dieta ( wyliczanie makro i mikro).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class7 dni zarejestrowanyOverdrive250 punktów doświadczenia
    Avatar SIKOR1987
    Dołączył
    03-10-17
    Postów
    48
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Avatar Zdzich20
    Dołączył
    16-04-18
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zamiast siłowni pod dachem wolę zewnętrzne i do tego ćwiczenia z sztangą w zaciszu własnego pokoju. W odżywek to tylko BCAA i Creatine. Na razie efekty są marne, ale przy wzroście 188 cm i wadze 75 kilogramów mam 42,4 % tkanki mięśniowej. Chciałbym przytyć ćwicząc. Kiedyś chodziłem na siłownię, lecz to już przeszłość. Teraz na wiosnę ostro będę ćwiczyć na wioślarzu i trenażerze, takie tam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •