REACTOR pro 3
Jabłczan kreatyny + Inozyna + Rybosa w kapsułkach

Dostępne opakowania: 150 kap./800mg i 300 kap./800mg
Skład: jabłczan kreatyny, inozyna, ryboza, stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna wieprzowa (składnik kapsułki).

Wartość odżywcza kapsułki 800mg:

- Białko 0.12 g

- Węglowodany 0.32 g

- Tłuszcz 0 g

- jabłczan kreatyny 420 mg

- inozyna 210 mg

- ryboza 105 mgWartość energetyczna 1 kapsułki 800mg: 7.48 kJ / 1.76 kcal,


Preparat Reactor Pro 3 jest unikalną kompozycją substancji ergogenicznych i anabolicznych. Składniki zawarte w preparacie Reactor Pro 3 zwiększają produkcję nukleotydów komórkowych, których poziom oraz tempo odbudowy wpływa na zdolności wysiłkowe organizmu człowieka. Priorytetowym działaniem jest produkcja wysokoenergetycznego związku chemicznego jakim jest ATP (adenozynotrifosforan). ATP jest cząstką, która ma zdolność wyzwalania dużej ilości energii w krótkim czasie. Odpowiada ona za siłę oraz szybkość skurczu mięśni. ATP nie jest jednak magazynem energii. Jej zasoby zużywane są w ciągu kilku sekund i dlatego muszą być nieustannie odnawiane. Jabłczan kreatyny, ryboza oraz inosyna są najlepszym sposobem na natychmiastową odbudowę ATP, co powoduje to szybkie wyzwolenie energii pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami.

Substancje zawarte w Reactor Pro 3 nasilają również wytwarzanie anabolicznego hormonu insuliny odpowiedzialnej za transport substancji odżywczych do wnętrza komórki mięśniowej. Powoduje to zwiększenie metabolizmu powysiłkowego, co znacznie przyśpiesza regenerację organizmu.

W czasie wysiłku preparat zwiększa również transport tlenu do komórek mięśniowych oraz usuwa z nich metabolity np.: kwas mlekowy, co powoduje że możemy kontynuować wysiłek bez znacznego spadku wydolności..

Reactor Pro 3 polecany jest wszystkim sportowcom, którym zależy na uzyskaniu maksymalnych przyrostów siły i energii oraz zwiększeniu wytrzymałości podczas intensywnych ćwiczeń.Uwaga!!!

Podczas treningu siłowego może wystąpić zwiększone ukrwienie mięśni pracujących, czego objawem jest widoczne zwiększenie obwodu mięśni.Sposób użycia:

W dni treningowe. 2-3 kap. przed śniadaniem, 4-5 kap. 30min przed treningiem ,4-5 kap. bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: 3 x 3-4 kap dziennie 30 min przed posiłkami.