Witam!! Na początku chciałbym zaznaczyć, ze mam 20 lat / 192 cm / prawie 100 kg wagi, chodze na siłke stosunkowo niedługo bo jakies 6/7 miesiecy. Na poczatku to sobie cwiczylem nie wiedzac zbytnio co robic, pozniej przygladajac sie 'starym wyjadaczom chleba' zaczalem cwiczyc bardziej z sensem. A i jeszcze od tamtego okresu - poczatku cwiczen - mialem juz dwa cykle kreatynowe. I teraz mam problem co dalej ... mam cwiczyc na mase jeszcze czy na co - w sumie zalezy mi na masie, tyle ze mam juz prawie 100 przy 192 cm, a wynikow jakis rewelacyjnych to nie mam ( w kazdym razie 90 kg nie wycisne ). Przydałoby sie tez zrzucic troche brzuch (wlasciwie to tylko brzuch bo tylko z nim mam problemy :P), tyle ze o ile jestem zoorientowany to takie treningi sie troche kłocą ...
Prosiłbym wiec szanownych starszych stazem o jakis info co by polecali mi ...
Poki co to moj trening wyglada tak - chodze 3x tyg. - pon,sr,piatek.

Cwicze.
Pon - klata, triceps
Ławeczka prosta - cos kolo 4 serii po 8-12
Wysiskanie sztangielkami na laweczce prostej 4/8-12
Przenoszenie sztangielki za głowe lezac ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa )
rozpietki

sroda - plecy barki bicepsy
PODCIĄGANIE KOĂ?CA SZTANGI W OPADZIE 4/8-12
ŚCIĄGANIE DRĄ&#379KA/RĄCZKI WYCIĄGU GĂ?RNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM 4/8-12
PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 4/8-12
Szrugsy 4/8-12
Jakies 3 na bicepsy :P

Piatek - roznie czasami klata + brzuch czasami jakos ogolnie

Wydaje mi sie osobiscie ze cos jest nie tak z tym treningiem ... w sumie to sam nawet nie wiem zbytni na co mam cwiczyc.

Z dieta to wyglada roznie czesto poprostu wychodze rano z chaty wracam wieczorem wiec staram sie jesc te kilka razy dziennie, ale roznie to wyglada.
Z gory thx za help .