Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 106

Temat: Jeni w drodze do uzyskania ładnie wyrzeźbionej sylwetki

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Heh... rozbawilas mnie. Piszesz, ze nie laczysz weglowodanow z bialkami, a kazdy twoj posilek zawiera wegle i bialko, oprocz tego ostatniego. pw alias WhiteHead, nie wiem czy to dobra rada nie jesc kiedy sie nie czuje glodu, owszem jest sluszna, ale raczej w przypadku osob z duza nadwaga, a nie w przypadku Jeni. Wogole jak dla mnie to cwiczysz zdecydowanie za pozno, po 2 h treningu sama odzywka bialkowa, nie za dobrze, zezre Cie katabolizm, proponowalbym zjesc procz odzywki jeszcze jakies 2 jablka lub banana, a najlepiej to przesun trening wczesniej tak zebys zjadla posilek potreningowy kolo godziny 19.

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o łączenie węglowodanów z białkami to nie łączę i nie wiem czym Cie rozbawiłam.
    Wiem że warzywa to głównie węglowodany, z tym, że warzywa można łaczyć zarówno z białkami jak i węglami. Przeważnie wszystko ma w sobie coś z białka i węgli. Mi chodzi o łączenie typowych posiłków węglowych (ryż, makaron, pieczywo itp.) z posiłkami białkowymi (jajka, mięso, ryby itp.) Poczytaj sobie na temat niełączenia, duzo jest na ten temat w internecie.

    Ćwiczyć niestety muszę tak późno ponieważ pracuje od 10 do 18 także w domu jestem tak okolo 18.30 i zaraz zabieram się za ćwiczenia, wiem, że lepiej by było gdybym ćwiczyła wcześniej ale nie ma niestety u mnie poprostu takiej opcjii
    Niedługo będę miała urlop 14 dni tak więc wtedy napewno będę ćwiczyła wcześniej i inaczej to będzie u mnie wyglądało a narazie niestety nic innego mi nie pozostaje jak ćwiczyć wieczorkiem
    Spróbuje zjeść tam coś jeszcze po treningu aczkolwiiek to już jest 21, a ja ide spać tak około 23 i w sumie to jeść mi się za bardzo nie chce ale w końcu jestem na forum abyście mi radzili i skoro tak mówicie to chyba tak będzie lepiej dla mnie
    Pozdrawiam

  3. #13
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    Ubermas jeśli czuje głód to niech je...
    I naprawdę lepiej jak zjesz wiecej nawet jeśli Ci się nie chce :) Bo mięśnie muszą się z czegoś zbudować? :)
    Stary nick: WhiteHead
    Paweł W

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Co do takowej suplementacji, to ja biore:
    Z rana przed śniadaniem chrom plus, beta karoten, magnezB6.
    Później po śniadaniu kapsułkę omega3.
    Po obiedzie kapsułke omega3
    Na okolo 45 minut przed treningiem BCAA
    No i po treningu z jakieś 15 minut po odżywka bialkowa 30g

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak więc dzisiaj miałam troszkę jakby problemy, ciągło mnie dzisiaj do słodyczy, juz miałam taką silna pokusę tym bardziej, że u mnie w domu zawsze jest słodkiego niestety pod dostatkiem. Ale moi kochani WYTRWAŁAM

    No i było tak:
    8.00 sniadanie
    - 50 g płatków owsianych na wodzie, 2 suszone śliwki i 2 suszone morele, gruszka, po łyżeczce otrębów owsianych i pszennych, łyżeczka ziaren słonecznika
    11.00
    - 2 białka jajek, pół żółtka, 4-5 łyżek jogurtu naturalnego 0,1%, 200 g surówki z kiszonej kapusty
    13.30
    - 100 g szynki z piersi kurczaka, 200 g brokułów, 4 łyżki jogurtu naturalnego 0,1%, koper i pietruszka
    16.00
    - pół puszki tuńczyka w sosie własnym, ogórek małosolny, pomidor, 1/2 papryki

    18.45- 20.45 trening

    21.00
    - 30 g odżywki białkowej

    Trening wyglądał dzisiaj tak:
    Krótkie rozciąganie i
    triceps
    1. prostowanie ramion na wyciągu z góry stojąc 4 serie po 20, 18, 16, 14
    2. wyciskanie "francuskie" jednorącz sztangielki stojąc 4 serie po 20, 18, 16, 14
    3. prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4 serie po 20, 18, 16, 14
    klatka piersiowa
    1. rozpiętki w siadzie na maszynie 4 serie po 20, 18, 16, 14
    2. wyciskanie poziome w siadzie na maszynie 4 serie po 20, 18, 16, 14
    3. rozpiętki ze sztangielkami leżąc na ławeczce poziomej 4 serie po 20, 18, 16, 14
    4. wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce poziomej 4 serie po 20, 18, 16, 14
    Na koniec 40 minut stepper.

    Nie zjadłam nic po treningu, nie miałam czasu i ochoty

    Pozdrawiam

  6. #16
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar gangster
    Dołączył
    25-03-06
    Skąd
    Tczew
    Postów
    693
    SOG
    98
    Otrzymał : 56 SOGi w 43 postach

    Domyślnie

    Podziwiam Cie za Twoja wytrwalosc,bo to malo spotykane u kobiet :)
    Ciało dąży do tego,co umysł zaplanuje.

  7. #17
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar AdRiAn
    Dołączył
    23-03-07
    Skąd
    Łódź
    Postów
    593
    SOG
    6
    Otrzymał : 78 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    hej

    swietnie, ze cwiczysz silowo bo wiele kobiet chodzi na silownie tylko po to aby pobiegac na biezni, pojezdzic na rowerku. Brawo ! !

    jaki jest twoj cel ? redukcja ( sorry nie czytalem wszystkich wpisow ) ?

    jak czegos nie wiesz to wal, postaram sie pomoc. Co do treningu to u kobiet nie ma miar, ze tyle i tyle serii, szczegolnie jesli Tobie nie zalezy na miesniach.
    Wiec jest w porzadku. Diete przeanalizuje pozniej, wieczorem ale juz mi sie cos nie podoba.

    jak cwiczysz brzuch ?
    w razie wiekszych problemów walić na gg do mnie...

    pozdro, ;-)

  8. #18
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Do AdRiAnA:
    Tzn sie tak:
    Ćwicze w domciu, mam atlas wielofunkcyjny, rower stacjonarny, stepper i ciezarki. Chce jeszcze sobie dokupić gryf, ławeczkę, ale narazie siana nie mam Na siłownię w tej chwili nie chodzę.

    Moim celem jak już wspominałam jest w tej chwili uwydatnienie mięśni, tricepsik już mam fajowy, bicepsik też. Wiecie nie chce wyglądać jak kulturystka poprostu chcę mieć fajowe i wyrzeźbione ciałko. W tej chwili zależy mi aby zbić jeszcze trochę tłuszczyku z ud (49cm) i brzuszka. Co byś w tym kierunku proponował???

    Na brzuch mam różne ćwiczonka. Wieczorkiem jak znajdę chwilkę to napiszę dokładnie

    Jakbys zerknął na tą moja dietkę to byłabym wdzięczna, na innych forum mówią mi abym zjadła jeszcze coś po treningu, z tym, że ja kończe tak około 21 i bazowałam wtedy tylko na 30 g odżywki, bo to jest już dość późno wtedy, a ja już od długiego czasu nie jadam wieczorkiem.
    Także jakbyś mógł to zerknij tam, czy dobrze te posiłki komponuję, czy jem dobrze, no i co mam jeść jak już muszę po tym treningu aby nie szło w boki tylko w mięśnie

    Do Gangstera:

    Dzięki, dzięki za podziw Uwielbiam ćwiczyć i czuć, że mięsnie pracują a jak się widzi efekty to już jest super

    Pozdrawiam i czekam na porady

  9. #19
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar AdRiAn
    Dołączył
    23-03-07
    Skąd
    Łódź
    Postów
    593
    SOG
    6
    Otrzymał : 78 SOGi w 37 postach

    Domyślnie

    od razu po treningu daj banana, dopiero po 20-30 minutach bialko.
    to tak na szybko. Zaraz wychodze i jak wroce to rozpisze ta diete.

    przydalby by sie tez aeroby na czczo w dni nietreningowe ( bieganie, wole tempo, umiarkowane ) powiedzmy narazie 15 minut, dla polepszenia metobolizmu, wtedy bedziesz mogla wcisnac wiecej wegli w diete, a nie bedzie to skutkiem tkanki tluszczowej.

    skupiaj sie tylko na ruchach izolowanych to one uwidaczniaja miesnie.
    w razie wiekszych problemów walić na gg do mnie...

    pozdro, ;-)

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jeni
    Dołączył
    10-07-07
    Wiek
    42
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam witam
    Kolejny dzionek za nami, jak ten czas leci, właśnie skończyłam ćwiczonka i skończyłam wcinać jabłuszko a zaraz będzie odżyweczka białkowa

    Jedzonko dzisiaj:
    8.00
    - 50g płatków owsianych na wodzie, łyżka rodzynek, po łyżeczce otrębów owsianych i pszennych, łyżeczka pestek dyni i pół jabłka
    11.00
    - 220g surówki z młodej kapusty, 100 g twarogu chudego z 150g jogurtu naturalnego 0,1%
    13.30
    - 150 g rybki pangi ugotowanej na parze z dodatkiem ziół prowansalskich, okolo 200g fasoli szparagowej, 100 g surówki z kiszonej kapusty
    16.30
    - pół puszki tunczyka w sosie własnym, pomidor, ogórek małosolny

    18.45-20.45 trening

    20.55
    - jabłko

    21.30
    - 30g odżywki białkowej

    TRENING:
    Krótkie rozciąganie i rozluźnienie mięśni
    grzbiet, plecy
    1. ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim uchwytem (nachwyt) 4 serie po 20
    2. podciąganie sztangielki w opadzie (wiosłowanie) 4 serie po 20
    3. wznosy barków "szrugsy" ze sztangielkami 4 serie po 20
    4. unoszenie tułowia z leżenia przodem na ziemi 3 serie po 20
    brzuch
    1. unoszenie nóg w leżeniu tyłem 5 serii po 30
    2. skłony tułowia w leżeniu tyłem ze skretem tułowia 5 serii po 20
    3. "nożyce"pionowe w leżeniu tyłem pełne 5 serii po 30
    Streching i 40 min stepper.

    No a jutro chyba przerwa od treningu, tak poza tym to jutro chyba idę na imprezkę. Potańcze sobie to spale co nie co,
    w sumie w ciągu ostatnich 2 tyg ćwiczyłam codziennie, no ale uwielbiam to!!!
    Pytanko czy mogę sobie wypić z 2 piwka Wiem, że nie powinnam, ale co uważacie Pewnie ani nie powinnam pytać

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •