Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: witam was serdecznie

  1. #1
    Zbanowany Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zyktor
    Dołączył
    27-01-07
    Wiek
    31
    Postów
    100
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie witam was serdecznie

    Witajcie drodzy uzytkownicy;)

    Obecnie mam 15 lat, 182 wzrostu i 57 kg. Chcialbym sie was doradzic... Mianowicie; moja klatka jest (tak to sie nazywa) kurza klatka, tzn. jest bardziej wypchnieta do przodu niz brzuch. Natomiast lewa piers mam bardziej wypchnieta
    do przodu. Lekarz zalecil mi silownie, gdyz powiedzial, ze musze miesniami zakryc ta klate... Chcialbym sie zapytac jakie odzywki moglbym na dobry poczatek wziasc? I jeszcze jedno takie pytanie, czy np. jezeli cwiczylbym sztanga ktora wazy 30 kg, czy to wystarczy? Czy moze musze wiecej aby mi cos uroslo, i odrazu mowie, ze chcialbym na rzezbe cwiczyc... Pozdrawiam i czekam na madre odpowiedzi...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar SEBAN
    Dołączył
    31-05-07
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Postów
    849
    SOG
    22
    Otrzymał : 72 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Chyba musisz zacząć od początku,tzn. od ułożenia dobrej i kalorycznej diety,bo bez tego nie ma mowy o żadnych wynikach,a tym bardziej o rzeźbieniu.Jeśli twoja waga nie ruszy z miejsca to nie ma co mysleć o rzeźbie.Drugi krok to plan treningowy(masz w dziale trening),ułóż coś i daj do oceny.Radziłbym jakaś konkretną siłke,bo sama sztanga niewiele zdziałasz.

    Aha jak będą problemy z dietą to wtedy jakiś gainer.

    Polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] -tam masz wszystko.
    Pozdro!!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    zyktor, jestes młody i mało ważysz. NA poczatku daj sobie spokój z jakimi kolwiek odżywkami, zabierz sięza ułożenie diety bądź zdrowego stylu odżywiania. Bez supli i tak z początku bedziesz widział diametralne zmiany w swoim wyglądzie, jeśli dieta oraz trening będą przeprowadzane odpowiednio. Odżywki prponuję abyś zaczął brać pół roku ćwiczeń. Jedynymi dodatkami do diety jakei mozesz kupićto suplementy oraz jak wyżej koelga napisał gainer. Suplementy to dodatki np. Jakieś tłuszcze, kwasy tłuszcze, aminokwasy pojedyńcze itp. Zaś gainer to dożywka węglowodanowo białko która uzupełnia braki w diecie. Przy Twoejj wadze z trneigniem na rzeźbę będzie trudno bo nie masz mięśni, nie masz czego rzeźbić. Rzeźbę uzyskuję sie gdy zawodnik jest dobrze umięśniony i odpowiednio trenując spala tkankę tłsuzczową pokazująć mięśnie, myślę że Ty tej tkanki masz mało tak samo jak mięśni.
    Więc radzę Ci abyś w pierwszej kolejności zwiększ ilość spożywanych aklorii w diecie, nie bój się jestes ektomorfikiem więc większa pula kalorii pójdzie w mięśnie a nie w tkankę tłuszczową.
    Co do tej sztangi 30kg, moim zdaniem będzie to zdecydowanie za dużo jak napoczątek. SPokojnie 20kg Ci wystarczy albo moze i mniej. Wszystko zlaeży od tego ile będziesz w stanie podnieść, ile powtórzeń będziesz w stanie zrobić itp itd. (dział trening)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bob3k
    Dołączył
    27-06-07
    Wiek
    35
    Postów
    26
    SOG
    11
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Tak ja wyzej najpierw porządna dieta i solidny trening a dopiero pozniej brac sie za suple... jak chcesz to pocwicz troche na sucho a pozneij dodaj sobie jakiegos gainera ale to dopiero po "rozgrzaniu" ... pzdr
    Pompa, spinka i lecisz dalej
    "Idz za ciosem Mistrzu, dasz rade bez watpienia"
    Jak pomoglem to SOG mile widziany :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Zbanowany Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zyktor
    Dołączył
    27-01-07
    Wiek
    31
    Postów
    100
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Panowie a czy od poczatku moge brac gainer? No i jedno takie pytanie, czy po tym sie nie spase;/? Bo wlasnie tego sie boje... a jak mam przytyc to nie chcialbym za duzo...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar nowin
    Dołączył
    11-08-06
    Wiek
    36
    Postów
    814
    SOG
    45
    Otrzymał : 204 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    na początku raczej nie należy brać odżywek, jeśli już to gainer'a. jeśli łatwo nabierasz tłuszczu to gainer raczej odpada
    Bodybuilding is a never-ending challenge
    ...Na mnie spójrz. Po wielkości mnie sądzisz prawda? A nie powinieneś, bo moim sprzymierzeńcem jest Moc. A sprzymierzeńcem jest potężnym. Życie ona tworzy...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zyktor
    Dołączył
    27-01-07
    Wiek
    31
    Postów
    100
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Ja dosyc dlugo tyje...;] Potrafie duzo jesc a i tak po mnie tego nie widac;]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar maurycy333
    Dołączył
    24-07-07
    Skąd
    Biała Podlaska
    Wiek
    37
    Postów
    133
    SOG
    0
    Otrzymał : 17 SOGi w 16 postach

    Domyślnie

    możesz spokojnie jeszcze lecieć na sucho jesteś jeszcze młody ułuż sobie dietę i sporo jeszcze osiągniesz bez supli.
    pozdr
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Zbanowany Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar zyktor
    Dołączył
    27-01-07
    Wiek
    31
    Postów
    100
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Co mysliscie o tych gainerach?

    1. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    2.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Doradzccie ktory lepszy...

    I jeszcze jedno pytanie, jakie witaminy kupic...
    Ostatnio edytowane przez zyktor ; 29-07-07 o 00:49
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mały huba
    Dołączył
    03-07-07
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    37
    Postów
    531
    SOG
    13
    Otrzymał : 78 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Nie kupuj Megabola bo tam pakują serwatkę(laktozę) i będziesz miał po tym sraczkę. Gainbolic jest niezły ale jak masz problemy z przybieraniem masy prędzej zdecydowałbym się nam mass xxl albo magnum(ten drugi ma najwięcej węgli). No i lepiej nie kupować na Allegro bo różni ludzie mocno się na tym przejechali. Kup lepiej u siebie w mieście lub w jakimś sklepie internetowym,naprawdę jest ich MASA :) A witaminy proponuję kupić Wigor/Vigor(nie wiem jak to się piszę:P).Tam masz wszystkie potrzebne witaminki no i wychodzi to najtaniej ze wszystkich(2x tańsze niż centrum i witaminy z firm sprzedających suple) bierzesz je 1/2 razy dziennie po posiłku z czego jedną porcję warto przed treningiem. Do tego proponuje zaopatrzyć się w aptece w Cynk o nazwie Zincas(3 tabletki przed snem) i jakiś Magnez(proponuje Magnum B6 z dodatkiem tejże witaminy) który łykasz 2 sztuki przed treningiem i 1 sztukę przed snem razem z cynkiem.Dzięki tym witaminkom trochę sie pobudzisz,dzięki magnezowi unikniesz skurczy na treningu,a dzięki tej mieszance przed snem łatwiej zaśniesz i bardziej wypoczniesz ;)
    Pozdrawiam tej
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •