Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Trening na zrzucenie masy.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar piotrek88x
    Dołączył
    22-07-07
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening na zrzucenie masy.

    Witam wszystkich jako ze jestem nowy na tym forum.
    Otóż problem mam w ułożeniu treningu na zrzucenie masy a ze chce sie pozbyc jej dosc duzo i od dawna mam takie plany zawsze nic z tego nie wychodzi bo nie mam motywacji....a przedewszsytkim znajduje sobie wymowke ze nei wiem jak trenowac i jaka stosowac diete Dlatego bardzo prosze o ułożenie planu treningowego.. poniezej przedstawie dane na temat mojej wagi itp.

    Waga - 105 kg
    Wzrost - 183 cm
    Wiek - 19 lat

    wagę chcę dopasować przynajmniej do mojego wzrostu zatem sporo tego bedzie... ok. 22 kg chciałbym od siebie odjąć... koniecznie.
    Aha w grę nie wchodzi zbytnio siłownia i basen więc bardzo prosze wypełnijcie ich brak jakimis areobami itp. Mozecie zaproponować jakis suplemencik ale w miare nie drogi a skuteczny ostatnio mialem thermal speed Olimp'a jeszcze go nawet sporo zostało bo jak wspominałem zawsze wszssytko konczyło sie rezygnacją....

    Do tego napewno zastosuje diete ale z tym tez mam wielki problem... dlatego o tym juz napisze w odpowiednim dziale.

    Jesli potrzba jeszcze jakies dane o tym jak wyglada moj dzien pod wzgledem zywnosci i aktywnosci, powiedzcie a wszsytko umieszcze...

    Z góry dzieki kazdemu kto pomoze. Pozdrawiam!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar MILAN
    Dołączył
    05-11-06
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    677
    SOG
    1
    Otrzymał : 10 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    najlepiej to biegaj nawet codziennie po ok 45minut do tego DIETA odpowiednia i możesz tego thermo speeda, powinno pomóc
    "Rozwijanie ciała sprawia, że umysł sięga dalej. Siła i pewność siebie, a także satysfakcja płynąca z ciężkiej i wytrwałej pracy pomogą ci stworzyć nowe, lepsze życie.”
    Siłka - 3 000zł, Suple - 300zł, SOG - bezcenny MILAN nie żałuj soga! :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •