Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Przerwy między śeriami

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Gahan1990
    Dołączył
    13-04-10
    Skąd
    Danzig
    Wiek
    44
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Przerwy między śeriami

    Witam. Pytanie jakie robićie przerwy miedzy seriami. U mnie jest to od 2 min 2min 55 sek ,wzaleznosci od ciezaru jaki wykonuje dane cwiczenie. Są to przerwy w cyklu masowym. Natomiadt mój kolega z ktorym ćwicze mozna powiedzieć ze nie robi zadnych przerw no moze 20 sek miedzy cwiczeniami.Np dzis robił biceps z tricepsem 26seri na triceps i 20 na biceps - nie to nie żart ani pomyłka on tak robi.
    Jego trening składa sie z seri łaczonych z 2-3 ćwiczen w jednej seri. Ciezary jaki stosuje sa całkiem duze W taki sposob cwiczy juz 3 lata oczywiscie z przerwami No ale wyniki ma chociaz siłowe mase tez ma niezłą 188cm 112 kg to zrobił w zeszłym roku ze 95kg.Choc ostatnio sie zbyt za tłuśćił .I to sporo.Dzis przed treningiem w bicepsie miał 47 a po treningu (sam mierzyłem) 49,3 cm. A i najważniejsze KoKsów nie bierze ani zadnych supli .Zre wszystko co popadnie.Jaka w tym logika Ja tu wszystko waze co jem wegle i białko i suple jem i ciezko wszystko przychodzi.A jeszcze Jedno Bardzo wazne;On wszystkie cwiczenia prawie robi na wyciagu. biceps i triceps .Grzbiet tylko na wyciagu ,triceps tez na biceps kratownica na modltewniku i chantle unoszenie reszt bicepsa na wyciagu.Napiszcie co o tym myślicie i o tych przerwach jaki robicie miedzy seriami.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    widzisz to jest troszke trudna sprawa to zalezy od twoich celów i ogólne zasady przyjęło sie takie:
    jesli robisz mase to ok 2min
    jesli robisz siłę yo nawet po 4min
    jesli wytrzyma lośc to minimalnie czyli ok 30s

    sam osobiscie robie tylko przerwy na załapanie oodechu czyli zeby mi sie wyrównał i znów jade serię

    czas odpoczynku zalezy tez d tego jaki masz stopien wytrenowania i sprawności nie da sie go ustalic dla kazdego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar bibski
    Dołączył
    30-12-09
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    44
    Postów
    330
    SOG
    38
    Otrzymał : 39 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    przerwy robię około 30- 40 sek i jest ok
    a co do łapy tego twojego kolszki to jak sam napisałeś zapasł się i co tu podziwiać tłuszcz :) u mnie przed redukcja łapa miała 45,5 teraz 44 ale separacja zajebista i myślę ze lepiej wygląda człowiek u kturego widaś mięcho a nie tłuszcz
    Czasami spotykasz na swojej drodze osobę której nie należy wkurwiać - to Ja.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •