Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: O co chodzi w tej diecie??

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Ok, ale dalej nikt nie odpowiedzial na pytanie jak to sie ma do budowania masy, bo nie powiesz mi chyba, ze da sie ja zbudowac na 4 gramach wegli i to jeszcze nie patrzac na cala wage ciala?? Mam prosbe, czy moglbys mi napisac taka diete, tzn chodzi mi tylko o podanie ilosci wegli, bialka i tlusczu i ile ich spozywac w dane dni. Posilki napislabym sobie sam, mysle, ze mogloby to byc calkiem ciekawe, ja trzymalbym sie jej scisle i relacjonowal ja tutaj na forum. Ciekawi mnie jaie bylyby jej efekty. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    WhiteHead dzieki jeszcze raz za odpowiedzi na PW. Kolejne sogi wedruja do ciebie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    Masa, redukcja, masa - ma to się do tego że przy masowaniu zawsze wpadnie troszkę tłuszczyku, po redukcji zawsze bedą ubytki w masie mięsniowej etc. Po za tym przy ciągłej redukcji metabolizm zwalnia, pogarsza się ogólna kondycja organizmu itp. Przy ciągłej masówce metabolizm również się przyzwyczaja i przyśpiesza. Diety cykliczne są celowe.

    A jeśli chodzi o budowanie masy to 6g/kg nei jest źle :)Jak widziesz przyrost masy to nie zmienaij tego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik pw otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    ubermas (12-07-07)

  5. #14
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Dzieki, no a ile tak powinno sie robic mase zeby przejsc do redukcji?? Piszesz, ze 6g/kmc nie jest zle, czyli, ze moglbym nawet wiecej spozywac?? Bo z kolei jedni mowia, ze to nawet za duzo
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar LUKI
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    373
    SOG
    1
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Ta dieta jest beznadziejna i nie mam pojecia do czego ma sluzyc. Mi to bardziej przypomina wchodzenie zielonego czlowieka w swiat diety. Najlepiej jak dalbys link skad to wziales. Te pierwsze dni sa bez sensu- 2g ww i 1gb i bez tluszczy to w tym momencie fundujesz sobie gruby bilans ujemny, kolejne dni zwiekszasz bialko i o ile sie nie myle dokladasz wegle- ale w jakim celu? jak i tak organizm nastawiony jest juz w tym momencie na spalanie a nie budowanie i dopiero na koncu cyklu niby zwiekszasz tluszcze bo jak bylo napisane w tej diecie- chodzi o gospodarke hormonalna- i to prawda tylko ze troche za pozno ktos wprowadzil te tluszcze w ten cykl(powinny byc od poczatku cyklu) i pozniej od poczatku..

    Organizm potrzebuje troche czasu zeby przestsawic sie na budowanie badz redukowanie. Czlowiek cwiczacy o wadze 80kg i stosujacy ta diete powinien jesc przez 5 dni spozywa ok 1000kcal, pozniej wg autora tej diety zwieksza wegle do 3 g aby wypelnic glikogen- ale ludzie!! jak mozna wypelnic glikogen przy 3g ww? ponadto przez tam kilka dni cwiczyc przy ok 1300kcal.. a wiec nie rozumiem, chyba ze to jest dieta dla lekkoatletow.. co prawda w pozniejszym czasie makro ida w gore tylko co z tego jak i tak organizm nie dostanie tego bodzca zeby sie budowalo. To tyle co chcialem napisac.

    Co do cyklu masa-rzezba, to czytalem jakis czas temu o tym, polega to na tym ze prowadzisz cykl masowy przez 6tyg pozniej wchodzisz na redukcje na jakis czas i spowrotem. Ale musialbym znalezc ten artykul, osobiscie jestem za cyklicznoscia w calym roku czyli wytrzymalosc, sila, masa, rzezba
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #16
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    ubermas jeśli się nmie zalewasz tłsuzczem - to 6g.kg dla Ciebei widocznie jest dobre
    LUKI jak znajdziesz to mógłbyś mi an pw wrzucić art bądź link? =)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •