Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Temat: PoMoc..

  1. #21
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Chlopie nie kupuj zadnej karnityny, bo to placebo. Dieta i aeroby, tak pozbedziesz sie tluszczu. Szkoda pieniedzy na cos co i tak nie pomaga. Ty serio masz niewielkie otluszczenie, wiec nie potrzebne sa Ci zadne wspomagacze. Duzo ruchu i tyle. Ostatni posilek zjedz mniej wiecej 4 godziny przed spaniem. Blagam nie sluchaj nikogo o tym, ze nie je sie wegli na noc, bo jest tu jeden taki co sie strasznie tego czepia (pozdro dla niego). Ja sam borykalem sie z nadwaga i to ogromna (117 kg kiedys wazylem przy 190 cm-wiec wyobraz sobie), wiec mam duze doswiadczenie w sprawie odchudzania, to co wiem jest sprawdzone a ne zaczytane z internetu. Nalezy sie odchudzac, ale madrze... Podaj mi swoj wiek, wage i wzrost a ja jak bedziesz chcial to Ci napisze diete. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    w ogole o czym ty myslisz...klatka i brzuch...po obejrzeniu fotki to w ogole mysle ze z pol roku treningow zeby jakiekolwiek zarysy byly a poza tym nie mozesz sie skupic chlopaku tylko na klacie i brzuchu bo bedziesz jeszcze gorzej wygladal niz teraz...jak chcesz jakos wygladac przyzwoicie to musisz cwiczyc wszystkie partie miesni i nie mysl ze jak bedziesz ostro trenowal to w 2,3 miesiace zrobisz dobra forme...bo to nieosiagalne...chyba ze dla glupich koksow z ktorych i tak pozniej wszystko schodzi :] jesli chcesz zaczac przygode z silownia to czeka cie duzo pracy...dobra masa miesniowa przychodzi gdzies dopiero po 2 latach treningow...ale jesli chcesz spalic tluszczyk to w te 3 miesiace pewnie Ci sie uda, tylko nie zapomnij o diecie bo bez diety nic nie zdzialasz...a juz napewno nie w 2 czy 3 miechy.pozdro
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Osilek ma racje, nie da sie robic tylko klatki i brzucha. Mysle, ze te 3 miesiace na spalanie twojego fetu to przesada, jak dla mnie minimum miesiac max 2
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar baca
    Dołączył
    01-06-07
    Postów
    53
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wiek15
    Wzrost 168
    Waga 67
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    ubermas l-karnityna jest aminokwasem doprowadzającym wkt do mitochondriów. Bez karnityny ten proces nei zajdzie. Organizm wytwaerza karnitynę w nie wielkich ilościach, resztę dostarczamy do organizmu z diety (mięsa). On zamierzając biegać, jeździć, pływać i do tego robić a6w tak często myślę że będzie mu ona potrzebna gdyż będzie miął jej nie dobór a co się równa więcej tłusczu będzie w krwiobiegu a mniej karnityny, czyli nie spali wszystkich wkt uwolnionych z tkanki tłuszczowej. Karnityna to nei spalacz tylko aminokwaas doprowadzający wkt do mitochondriów (a raczej wprowadzający). Dlatego osoby nie aktywne biorące karnityne narzekają na to że nie mają efektów, gdyż karnityna nie ma czego doprowadzać bo nic nie robią. A on robi dużo (a przynmajmniej zamierza).

    A co do węgli an noc. To po co one? Na noc energia z węgli... To że sięnei zalewasz mimo tego że wcinasz na noc nie znaczy że one Ci się nie odkładają. Może masz tak małe bf% że są to znikome ilości tłuszczyku a może odkładają Ci się wokół narządów wewnętrznych. Bądź możę jesteś ekto tak jak ja i masz farta :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar baca
    Dołączył
    01-06-07
    Postów
    53
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    To wkoncu mam kupic l-karnityne cyz nie ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Zasłużony dla forum Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pw
    Dołączył
    05-04-07
    Skąd
    Kielce
    Wiek
    33
    Postów
    1,260
    SOG
    78
    Otrzymał : 116 SOGi w 83 postach

    Domyślnie

    No wiesz, moim zdaniem musisz. Ale zawsze znajdzie się przeciwnik ;)
    Na pewno pomoże, zaszkodzić - nie zaszkodzi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    hehe napisalem tak z dupy ze 3 miesiace na spalanie, bo w sumie to nigdy nie zrzucalem kg...wiec napewno ubermas masz racje bo z tego co pisales wyzej to masz doswiadczenie :] jak bede od listopada robil redukcje to sie do Ciebie zglosze, ale jak sie tak lepiej zastanowilem to mysle sobie ze w sumie to po pierwsze...on nie jest az tak masakrycznie zalany, po drugie to ma dopiero 16 lat i jak narazie to jest dosyc niski...wiec przez kolejne 3 lata napewno jeszcze troche urosnie, a jak sie wyciagnie w gore to tego tluszczyku moze w ogole nie byc widac tym bardziej ze juz zamierza cos z tym zrobic...ale jak chcesz dobrze wygladac to najpierw zrzuc sam tluszcz a potem zacznij trening masowy no chyba ze to istny poczatek to ogolnorozwojowka z 2 miesiace
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dexter
    Dołączył
    22-04-07
    Skąd
    Częstochowa
    Wiek
    34
    Postów
    506
    SOG
    27
    Otrzymał : 44 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    moze pobiegaj w worku foliowym...słyszałem ze dobre
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Tez slyszalem o tym sposobie, ale nie wydaje mi sie zeby to bylo dla skory zdrowe. Chyba cale cialo by mu sie zasyfilo, bo pod ta folia to ladna kiszonke by mial. Baca ja uwazam, ze karnityna to gowno, tobie nie jest potrzebny zaden wspomagacz. Osilek wal do mnie smialo z ta dietka jakby co. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •