Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Temat: Dzienik Vego

  1. #21
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar VegetaSSJ3
    Dołączył
    31-03-07
    Skąd
    Ziemia
    Wiek
    40
    Postów
    1,077
    SOG
    84
    Otrzymał : 417 SOGi w 125 postach

    Domyślnie

    Dzieki za wskazowki i za uwagi bede pisal co i jak idzie ale nie bede pisal nabierzaco bo to bedzie troche monotone bede pisal wtedy jak cos pojdzie pozdo dla was

  2. #22
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal2602
    Dołączył
    03-03-07
    Skąd
    Sopot
    Postów
    261
    SOG
    14
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    nie wiem jak ty to robisz.
    robisz wyciskanie sztangi nba prostej 2seria,robisz 10pow ze sztangą 60kg,a po 2min robisz tyle samo powt tylko ze sztangą o 10kg cięższą czyli 70kg.Moim zdaniem jest to niemożliwe zakładając ze ostatnie powt robisz tak ze następnego nie jestes w stanie zrobić.Coś nas tu oszukujesz,pozatym zwiększałes tu ciężar w kazdej serii o 10kg,coś nas tu oszukujesz.
    Dawać SOGi :mrgreen: :mrgreen:

  3. #23
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    michal2602 daj sobie chlopie spokoj. NIe znam osoby, ktora przy masie robi powtorzenia na max. Jesli w 2 serii jego 10 powtorzenie byloby juz bez zapasu sily to gwarantuje ci, ze w nastepnej serii przy 70 kg nie zrobilby jzu nawet 5 powtorzen. Chlopie przy masie ostatnie powtorzenie w 4 serii ma byc tym, ktore robi sie juz ostatkiem sil. VegetaSSJ3, nie oszukuje nas, ale robi porzadny trening

  4. #24
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal2602
    Dołączył
    03-03-07
    Skąd
    Sopot
    Postów
    261
    SOG
    14
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    oj ubermas.W każdej serii powinno sie robić na styk,bez zapasu kolejnychg powtórzeń.pozatym niesłyszałem zeby dodawać po 10kg w kazdzej następnej serii.dodaje sie po np.2kg.mam brata który ćwiczy już dość długo i wiem
    Dawać SOGi :mrgreen: :mrgreen:

  5. #25
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mały huba
    Dołączył
    03-07-07
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    37
    Postów
    531
    SOG
    13
    Otrzymał : 78 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Po 2 kg ? Sorry to jak to wygląda? Twój brat robi 4 serie przy praktycznie zerowym wahaniu ciężarów ?? Dla mnie to jakaś bzdura ,wahałbym się użyć słowa progresja na coś takiego.Chyba ,że masz na myśli robienie modlitewnika ze sztangielkami, wtedy faktycznie 2 kg robią różnicę ale przy klatce/nogach/plecach/barkach/tricepsie(generalnie wszysytkich ćwiczeniach robionych oburącz) wahania muszą być większe. 2 kg wahań przy tego typu ćwiczeniach to ja nie miałem nawet kiedy zaczynałem ,a samego siebie uważam za cieniasa w kwestii udźwigu. Także albo przestań gadać bzdury albo podaj przykład zmiany obciążenia(tj. partia ćwiczona ,ćwiczenie ,ilość powtórzeń i obciążenie).

  6. #26
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mały huba
    Dołączył
    03-07-07
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    37
    Postów
    531
    SOG
    13
    Otrzymał : 78 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Wracając jednak to samego założyciela tematu. Po wpisach z obciążeniem jakim robisz widzę,że naprawdę pomimo niewielkich różnic w stażu obciążenia w poszczególnych ćwiczeniach masz zupełnie inne niż ja. Tak jak przy klacie zaczynasz od mniejszych a kończysz na większych tak przy bicu robisz mniejsze na całej rozciągłości(tak samo tric) a jednak łapę masz większą .Czekam na dalsze relacje z treningów i rośnij zdrowo tej.Pozdro.

  7. #27
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Eh michal2602 ja tez cwicze dlugo i swoje wiem. A twoj brat to mnie wiesz co! Piszesz glupoty chlopcze, bo serii nie robi sie na maxa, nawet osttnia seria i ostatnie powtorzenie moze byc z zapasem jednego powtorzenia. Jeli robis serie na maxa to bardziej rosnie sila i wytrzymalosc niz masa, bo wtedy palisz miesien. Pocwicz jeszcze troche, zjedz duzo ryzu i dopiero wtedy zabieraj glos. Pozdro

  8. #28
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal2602
    Dołączył
    03-03-07
    Skąd
    Sopot
    Postów
    261
    SOG
    14
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    każdy ćwiczy tak jak lepiej mu idzie.a co do mały huba ćwicze tak. ławka sztanga na prostej:
    12pow 42kg
    10pow 44kg
    10pow 44kg
    8pow 46kg.
    spróbuje na następnym treningu tak jak mówisz chociaż nie wiem czy sie czy będzie taka sama popma,zobaczymy.
    więc mówisz zebym ćwiczył tak:
    38kg 12pow
    43kg 10pow
    43kg 10pow
    48kg 8pow.
    stosując te metody bede mógł podniesc troche wiecej w ostatniej serii.zrobie i tak.pzdr
    Dawać SOGi :mrgreen: :mrgreen:

  9. #29
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar michal2602
    Dołączył
    03-03-07
    Skąd
    Sopot
    Postów
    261
    SOG
    14
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    tyb bardziej ze ostatnio mam stagnacje.
    Dawać SOGi :mrgreen: :mrgreen:

  10. #30
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mały huba
    Dołączył
    03-07-07
    Skąd
    Poznań
    Wiek
    37
    Postów
    531
    SOG
    13
    Otrzymał : 78 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Hehe stary jak Ty masz ostatnio stagnację skoro na płaskiej robisz po 40-50 kg ? :P Ja ćwiczę teraz 4,5 miecha i z większym ciężarem zaczynam jak Ty kończysz ,a Ty mi tu o stagnacji mięśni mówisz? Może one w ogóle nie zaczęły jeszcze rosnać ? Faktycznie popracuj jeszcze nad sobą i dużo poczytaj, zwłaszcza na temat diety i treningu na masę :P

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •