Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Temat: Dla młodego??

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michał28
    Dołączył
    22-06-07
    Postów
    66
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lovelas69 Zobacz post
    jak mu nie potrzebne sa wegle ??? jak wazy 60 kg na 172 cm ??? kolego zastanow sie co piszesz... priorytetem w jego diecie musza byc wegle a nie to co Ty sobie uroiles w swojej glowie
    A wiesz że istnieje takie coś co się nazywa dietą?? Jeśli ma odpowiednio zbilansowaną diete i dostarcza odpowiednią ilość węgli a brakuje mu białka to dokupuje białko (np. ostrowie). Więc zastanów sie lepiej nad swoimi wypowiedziami bo wiem co pisze. Pzdr.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał michał28 Zobacz post
    A wiesz że istnieje takie coś co się nazywa dietą?? Jeśli ma odpowiednio zbilansowaną diete i dostarcza odpowiednią ilość węgli a brakuje mu białka to dokupuje białko (np. ostrowie). Więc zastanów sie lepiej nad swoimi wypowiedziami bo wiem co pisze. Pzdr.
    jakby mial zbilansowana diete to i zbilansowane bylyby w niej skladniki i nie pytalby sie co ma dokupic czy wegle czy bialko czy ch... wie co- proste zeby przytyc jak ma sie szybka przemiane materii a podjrzewam ze taka ma... to musi duzo wegli spozywac synku... a poza tym ostrowie mu polecasz chlopie... chyba zeby bebenek mu urosl...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    Gainera 1 bo ma 70g ww na 100 (gainer 2 ma wiecej bialka)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michał28
    Dołączył
    22-06-07
    Postów
    66
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lovelas69 Zobacz post
    jakby mial zbilansowana diete to i zbilansowane bylyby w niej skladniki i nie pytalby sie co ma dokupic czy wegle czy bialko czy ch... wie co- proste zeby przytyc jak ma sie szybka przemiane materii a podjrzewam ze taka ma... to musi duzo wegli spozywac synku... a poza tym ostrowie mu polecasz chlopie... chyba zeby bebenek mu urosl...
    Zrobi dodatni bilans kalori, zje więcej ryzów, makaronów, płatek i będzie git, a jak byś nie wiedział białka troszeczke trudniej dostarczycz jedzenia. Nieraz jest tak ze nie jest się w stanie wyciągnąc wszystkich składników co potrzeba więc się dokupuje gainer/białko synku a jak nie ma chłopak duzo siana to lepiej zeby kupił ostrowie a nie zeby mu brakowało białka w diecie-proste
    Robili niedawno badania róznych białek i z tych wszystkich najwięcej białka w białku miała ostrowia więc nie wiem czy to aż taki syf...nie mozna powiedziec jakoś średnia ale za tą cene....dosypujesz kakao i już Ci się nie pieni i lepszy smak. Pzdr.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    lol juz o tych badanich slyszalem milion razy tylko prosze Cie daj mi jakis wiarygodny artykul na ten temat bo wielu ludzi sie podnieca i wypowiada a ja nie widze przed soba zadnych badan... bede bardzo wdzieczny jesli je od Ciebie dostane... a co do tych dodatnich bilansow... - jesli tak zrobi to przytyje... ja sobie kiedys obliczalem w kalkulatorze vitalmaxa pewna rzecz... - spozywalem ok. 3500 kcal i byly to posiliki normalne nie nastawialem sie na duza ilosc wegli czy bialka poprostu takie jakie byly produkty w domu to jadlem- bez zadnych udziwnien i dodajac do tego odzywke bilakowa 1-2 razy dziennie Whey Protein Mass Sports One wychdozilo mi ze spozywam 4 g bialka na kg masy ciala to chyba troche za duzo bialko zawsze dostarczy z pokarmu... fakt ciezej je uzyskac ale nie potrzeba jemu teraz go w nadmiarze przeciez ten kolo jest HARD GAINEREM !!! I priorytetowa rzecza sa wegle... bialka zawsze dostarczy nie musi kupowac protein... bo i tak ch... mu dadza dla osob o takiej wadze i szybkiej przemianie materii potrzeba Gainerow a nie odzywek Proteinowych bo i tak nic mu nie dadza...
    Kiedys sprzedawca doradzal mi zebym kupil sobie Gainera lecz ja stwierdizlem ze kupie sobie bialko i ch... mi dalo (a tyle samo kiedys wazylem co ten koles wzrost 174-173 cm)- pozniej kupilem gainera i odrazu efekty widoczne 2kg miesiecznie... czlowiek uczy sie na bledach
    Ostatnio edytowane przez lovelas69 ; 25-06-07 o 21:20
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michał28
    Dołączył
    22-06-07
    Postów
    66
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    A slyszales o tym ze np. Elitka wyszła bardzo słabo w testach?? 10% zawartości oszukali w składzie...zawiodłem sie troche. Teraz chłopaki z konkurecyjnego forum zrobili składke i będa robili badania białek jeszcze nie wiem dokładnie jakich i zobaczymy jak wyjdą. A co do tematu, może u Ciebie akurat wystapiło takie coś że Ci wcale waga nie szła ale to nie znacz ze mu tez. Było się najeść chleba ze smalcem na noc to by Ci poszłą %-)....a wtedy jak wziołes gainera to nie poszedł czasem tłuszczyk a nie mięso? Chłopak zrobi jak chce, może wogule on nie ma diety to niech kase przeznaczy na jedzonko a nie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    A tam pierdoły:p bez urazy michał28. Zgadzam się z lovelas'em69
    Po co ma kupować białko jak mu brakuje masy. Białko to na rzeźbe a w jedzeniu dostarczyć białko to nie drogo jeść jajka, pić dużo mleka i gotować ryż to są grosze.
    Nie odbiegajcie od tematu, on zadał pytanie.
    Cytat Napisał ZwReD
    no wiec co mam zrobic?? Mam do dyspozycji max 130zł??

    172 cm wzrostu
    60kg
    biceps 31cm
    klatka ok 95
    udo 60
    wyciskam 65kg
    16 lat

    Ale moim zdaniem białko jest na wzrost masy??chyba ze sie myle??
    Białko jest niezbędne, ale kup gainera(70-80g węglowodanów, 10-20g białka)

    Kreatyna zielona(100%) Vitalmax 500g ~50zł lub 300g ~35zł
    I pisałem wcześniej - gainera. Wszystko na temat
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar snajper88
    Dołączył
    14-03-06
    Skąd
    Zbiersk
    Wiek
    35
    Postów
    240
    SOG
    4
    Otrzymał : 30 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    Sofok666 moge sie przyczepic, mogeee... :D :P OK nie pytam sie tylko sie przyczepie.
    Cytat Napisał sofok666 Zobacz post
    [...]Po co ma kupować białko jak mu brakuje masy. Białko to na rzeźbe a w jedzeniu dostarczyć białko to nie drogo jeść jajka, pić dużo mleka i gotować ryż to są grosze.[...]
    Przecie bialko buduje miesnie, a on chce masy miesniowej. Droga sprawa: ryz dostarcza bialka? Ja myslalem ze w wiekszosci weglowodany.
    I sie odczepiam ;)
    Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    ale zrozum ze dla Hard Gainerow najlepszym rozwiazaniem jest gainer a nie bialko !!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar snajper88
    Dołączył
    14-03-06
    Skąd
    Zbiersk
    Wiek
    35
    Postów
    240
    SOG
    4
    Otrzymał : 30 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    spoko ja sie tak przyczepiam bo lubie ;) Nie zaprzeczam ze gainer to zle rozwiazanie, tylko ze bialko tez jest na mase.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •