Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Temat: Dla młodego??

  1. #21
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kasa313
    Dołączył
    20-09-06
    Skąd
    Mielec
    Wiek
    35
    Postów
    276
    SOG
    6
    Otrzymał : 16 SOGi w 16 postach

    Domyślnie

    Vitalmax 300g Mono (ok. 33zl)
    Dextro Juice 1500g (30zl)
    Gainer Mass XXL lub Gain Bolic 2000g (65zl)

    Moze cos takiego ?
    Jeśli pomogłem Prosze o SOG :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZqReD
    Dołączył
    25-06-07
    Skąd
    Lubotyń
    Postów
    20
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Przedmówców to trochę nie rozumiem w całosci:)

    Dodam ze gram w piłkę nożną w klubie sportowym i lubie tez pograc sobie kolo domu w siatkówkę wiec mam dużo ruchu:)

    Ja chciałbym masę mięśniową:)
    <<<BBT>>> ------ <<<GTW>>>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kasa313
    Dołączył
    20-09-06
    Skąd
    Mielec
    Wiek
    35
    Postów
    276
    SOG
    6
    Otrzymał : 16 SOGi w 16 postach

    Domyślnie

    Vitalmax 300g Mono (ok. 33zl)
    Dextro Juice 1500g (30zl)
    Gainer Mass XXL lub Gain Bolic 2000g (65zl)

    a po tym co ci pujdzie ? masa miesniowa a nie wzrost :/
    Jeśli pomogłem Prosze o SOG :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał snajper88
    Przecie bialko buduje miesnie, a on chce masy miesniowej. Droga sprawa: ryz dostarcza bialka? Ja myslalem ze w wiekszosci weglowodany.
    I sie odczepiam
    Pozdro
    Jasne, że możesz się przyczepiać, po to tu jesteśmy:)
    Bez węglowodanów, białko nic nie da, bo zostanie spalone jako energia[kalorie], a on potrzebuje dużo węglowodanów, bo ma dużo ruchu i jest chudy itp.
    Wcale nie droga sprawa(100g ryżu-25gr) nie wiem jaki ty ryż szamasz, ale w moim mieście mają 10g/100g, więc zjedz dwie paczki popij mlekiem i masz pełno białeczka, co prawda węglowodanów też. Organizm może przyswoić max 30g białka w posiłku. Chyba sprostowałem :-)
    Cytat Napisał ZqReD
    Ja chciałbym masę mięśniową
    A kto by nie chciał? Ja już Ci napisałem, co Ci proponuję, rób jak chcesz.
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michał28
    Dołączył
    22-06-07
    Postów
    66
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał sofok666 Zobacz post
    Po co ma kupować białko jak mu brakuje masy. Białko to na rzeźbe a w jedzeniu dostarczyć białko to nie drogo jeść jajka, pić dużo mleka i gotować ryż to są grosze.
    Po pierwsze to widać ze nie masz pojęcia o diecie, bo z ryżu się uzyskuje węglowodany a nie białko!! Tak jak z makaronów, płatek itd.
    No nie wiem czy to są grosze zeby dostarczyć białko: pierś z kurczaka, różne przetwory mleczne, ryby (np. tuńczyk), twaróg. W porównaniu do jedzienia w którym są węglowodany to jest ogromna róznica. Dajmy przykład, np. w serku wiejskim w 100g jest 11g białka, a w 100 g ryżu masz 78g węglowodanów jak dobrze pamiętam, więc co jest trudniej dostarczyć? białko czy węgle?
    A dlaczego odżywka białkowa jest owiele droższa od odzywki węglowodanowej? Bo białko trudniej uzyskac z diety i drożej!!!
    Więc kolego się nie wypowiadaj jeżeli nie wiesz co piszesz. Pzdr.

    P.S Co do mleka to brawo, pij a na pewno urośnie....ale opona %-) Wiesz ile tam jest laktozy? Jak juz to wyroby mleczne przetworzone a nie MLEKO!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    lol co do tej laktozy to zgadzam sie ze jest jej w ch... ale w tej Twojej ostrovi, ktora tak polecasz i chwliasz, bo w testach "wypadla super"- tylko jeszcze nie dales mi wiarygodnego artykulu na ten temat- czekam caly czas cierpliwie na zrodlo... bo plotki dewot spod kosciola mnie nie rajcuja... a co do ryzu to Ty chlopie myslisz ze on zawieta tylko wegle ??? nie rozsmieszaj mnie... poza tym wegli dla niego trzeba 6 g na kilogram masy ciala a bialka 1.5 g na kg masy ciala... wiec jak on wazy 60 kg to nie wiadomo ile tego bialka nie musi spozywac i takie ilosci bialka nie sa rzecza nadzwyczajna zeby je wyciagnac z domowego jedzenia mamusi... takze zastanow sie co wypisujesz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    a dlaczego odzywki weglowodanowe sa tansze od bialkowych hmm... moj Gainer jest drozszy od Twojej ostrovii i nie generalizujmy wszystkich produktow
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał michał28
    w 100 g ryżu masz 78g węglowodanów jak dobrze pamiętam, więc co jest trudniej dostarczyć? białko czy węgle?
    A organizm potrzebuje więcej białka czy węglowodanów?Patrz na proporcje.Słyszałeś o takim czymś jak przebiałczenie?
    Cytat Napisał "michał28
    w serku wiejskim w 100g jest 11g białka, a w 100 g ryżu masz 78g węglowodanów
    I kto nie ma pojęcia?Z tego nic nie wynika. Opel ma 120km a motor ma dwa koła.Heh..
    Może co do mleka macie racje, nie neguję tej sprawy. Piję do śniadania i kolacji i po treningu. Nie wiem jak można mieszać wodę z gainerem.
    Punisher IS back.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ZqReD
    Dołączył
    25-06-07
    Skąd
    Lubotyń
    Postów
    20
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A waszym zdaniem powinienem jeszce urosnąc czy wystarczy??Bo chciałbym urosnąc gfdzies do 180cm a jeszce rosne weic mozliwe to jest:)

    Proszę podac propozycje tak jak Kasa313:) I fundusze mi wystarczą:)
    <<<BBT>>> ------ <<<GTW>>>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar michał28
    Dołączył
    22-06-07
    Postów
    66
    SOG
    0
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał lovelas69 Zobacz post
    lol co do tej laktozy to zgadzam sie ze jest jej w ch... ale w tej Twojej ostrovi, ktora tak polecasz i chwliasz, bo w testach "wypadla super"- tylko jeszcze nie dales mi wiarygodnego artykulu na ten temat- czekam caly czas cierpliwie na zrodlo... bo plotki dewot spod kosciola mnie nie rajcuja... a co do ryzu to Ty chlopie myslisz ze on zawieta tylko wegle ??? nie rozsmieszaj mnie... poza tym wegli dla niego trzeba 6 g na kilogram masy ciala a bialka 1.5 g na kg masy ciala... wiec jak on wazy 60 kg to nie wiadomo ile tego bialka nie musi spozywac i takie ilosci bialka nie sa rzecza nadzwyczajna zeby je wyciagnac z domowego jedzenia mamusi... takze zastanow sie co wypisujesz...
    Ostrowia-za tą cene lepszego białka nie znajdziesz i nie chwale jej, bo sam wole kupic firmowe białko ale jak ktos nie ma kasy to niech wcina.
    Co do źródła to zobacze co da się zrobic, narazie nie mam czasu na to.
    Jasne ze w ryżu nie tylko są węgle, lecz zawartośc węgli w produktach jest owiele większa niż białka i o to się głownie rozchodzi i nie mówilem akurat pod kontem tego chlopaka bo niektórzy mają słabszą przemiane materi i taka ilośc węglowodanow mogła by ich zalać. Albo w czasie redukcji, obcinasz węgle, a dajesz wiecej białka i tluszczy i wtedy potrzebujesz więcej tego budulca.

    Do sofok666: Z tego wynika wszystko, tylko Ty poprostu tego nie rozumiesz, a jezeli nie wyobrażasz sobie picie gainera z wodą to znaczy ze masz taki gainer %-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •