Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: NIerowne plecy, co robic??!!

  1. #1
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie NIerowne plecy, co robic??!!

    IWtam Panowie! Otoz wczoraj tak dla picu poprosilem siorke zeby zrobila mi zdjecie plecow, gdy je zobaczylem to o malo nie zemdlalem. Mam calkiem fajny prawy motyl, ale lewy jest jakby sciety w polowie, tzn zaczyna sie od gory i ucina w polowie. Wyglada to smiesznie, nie nie smiesznie, ale raczej ch.ujowo. Czy cos takiego sie wyrowna?? Mam takei przypuszczenia, ze stalo sie tak przec ciwczenie "podciaganie hantla jednoracz w opadzie tulowia"-poprostu czulem, ze lewa reka nie wchodzi tak dobrze jak prawa. Teraz zaluje, ze nie nauczylem sie wlasciwej techniki przy tym cwiczneiu, ale odrazu jechalem masowe na duzych ciezarach. Powiedzcie czy takie rzeczy sie same wyrownaja, czy trzeba moze specjalnego treningu, albo w najgorszym przypadku jzu taki zostane?? Dzieki i pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dexter
    Dołączył
    22-04-07
    Skąd
    Częstochowa
    Wiek
    34
    Postów
    506
    SOG
    27
    Otrzymał : 44 SOGi w 41 postach

    Domyślnie

    mysle,że jak wszystkie nierówności wyrównają sie same twoje plecy po jakims czasie.Ja np tak mam z bicepsem i ten mniejszy ćwicze troche wiecej - ty też tak zrób moze
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    tez mam podobny problem...generalnie bez zdjecia to nie jestem w stanie zrozumiec o co dokladnie Ci chodzi ze jest sciety w polowie, ale w kazdym razie ja mam lewy mniejszy...nie wiem czy robie dobrze ale chwilowo przestalem cwiczyc oba, robie wiecej cwiczen na lewy motyl...bo licze na to ze go wyrownam to wtedy zaczne znowu trening na oba...ale jak sie dluzej zastanowic to jesli nie bede cwiczyl prawego to odpocznie a potem jak zaczne oba to prawy znowu szybciej bedzie rosl...wiec do konca nie jestem przekonany w tym co robie ale skatuje lewizne moze bedzie dobrze :]...no chyba ze ktos ma jakies sugestie to piszcie, pomozecie nam obu.pozdro i wyrownania zycze hehe...wiem jakie to wkurw**jące

    a z tym bicepsem to zupelnie inna historia mi sie wydaje...bez porownania z motylami...zreszta jesli jestes praworeczny to lewy z reguly zawsze jest mniejszy,tym bardziej jesli np sie wykonuje prace fizyczna bo wtedy zazwyczaj korzysta sie jedynie z silniejszej reki,tej ktora jest sprawniejsza...z bicepsem to tez mialem akcje ze jest mniejszy i robilem identycznie jak dexter...tyralem go wiecej i wyrownalem w koncu chociaz trwalo to dosc dlugo,ale przynioslo to tez pozytywne aspekty...miedzy innymi lewa stala sie bardziej sprawna,zaczolem nia robic wiecej rzeczy,takich do ktorych na codzien uzywalem zaluzmy prawej reki bo jestem praworeczny
    Ostatnio edytowane przez oSiŁeK_sNd ; 23-06-07 o 00:16
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik oSiŁeK_sNd otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    ubermas (23-06-07)

  5. #4
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Sam nie wiem czy to dobry pomysl zeby jedna strone katowac bardziej. Kurcze szkoda, ze tak malo ludzi sie wypowiada. Zdjecie robilem telefonem, ale jak nie zapomne to zrobie dzis cyfrowka i zamieszcze w tym temacie, moze wtedy bedzie sie lepiej dalo odpowiedziec na moje pytanie. Heh to jest starsznie wkur.wiajace, wyglada jakbym mial jakiegos garba czy jakas deformacje plecow, niestety nie wielu ludzi wie co to najszerszy grzbietu i dziwnie sie patrza. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Sonny_Black
    Dołączył
    05-06-07
    Postów
    184
    SOG
    3
    Otrzymał : 11 SOGi w 10 postach

    Domyślnie

    nie katuj go wiecej cwicz normalnie! tez tak mialem ale z barkami, cwiczylem miesiac normalnie caly czas tym samym ciezarem i sie wyrownaly
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    ty cwiczyles miesiac, moze ci styknelo ale to zalezy jakie ma dyproporcje bo jak duze to to moze trwac bardzo dlugo zanim wyrowna.Ubermas nie wiem czy zrozumialem ze zrobiles fotke telefonem...ale ja tu zadnej nie widze,wstaw z cyfroweczki i napisz czy wstawiles w tym temacie jakas fotke z telefonu bo nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak czy z tym zdupiałym nowym forum :]
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar P4l4d7n
    Dołączył
    09-11-06
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    737
    SOG
    0
    Otrzymał : 14 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Może byście tak raz użyli wyszukiwarki? Takich tematów było już pełno.

    Ciało człowieka gdyby podzielić poprzecznie na dwie części widać, że prawa i lewa są inaczej zbudowane. Zawsze będzie drobna różnica pomiędzy np. prawym bicepsem a lewym. Z czasami to się tylko wyrówna ale nigdy do końca. Ćwiczenie jednego mięśnia bardziej od drugiego to największy debilizm jaki tylko może być.
    ....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Faktycznie z dupy to troche napisalem... Fotke robilem telefonem i dlatego jej nie zamiescilem, jak pozycze od siory aparat to walne zdjecie i wstawie tutaj. Co do dysproporcji to ciezko okreslic czy jest duza czy mala. Moj staz to 8 miechow, a raczej przez ten czas nie da sie zbudowac plecow jak Coleman :)... zreszta zrobie zdjeice to najlepeij oceniicie co i jak. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar ubermas
    Dołączył
    21-02-07
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    38
    Postów
    545
    SOG
    19
    Otrzymał : 24 SOGi w 23 postach

    Domyślnie

    Zamienialem napisac... P4l4d7n daj se na luz z ta wyszukiwarka. Powiedz mi po ch.uja w takim razie jest to forum, skoro wszystko mozna znalezc w wyszukiwarce?? Moze lepiej niech nikt juz nic nie pisze tylko poszuka sam odpowiedzi i git... Nie, forum jes po to zeby rozmawiac a nie czytac co innie napie.rdolili w jakichs tam tematach sprzed roku. Pozdro dla ciebie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar P4l4d7n
    Dołączył
    09-11-06
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    737
    SOG
    0
    Otrzymał : 14 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    FORUM NA PEWNO NIE JEST POTO ZEBY ZAMIENIAC WSZYSTKO W JEDEN WIELKI SPAMM.

    Chyba nawet szybciej jest uzyc wyszukiwarki niz czekac az ktos odpowie na pytanie ktore zostalo setki razy zadane?

    A to co wy odpierdalacie w tym watku to juz sa kpiny. Mowic komus zeby jeden miesien robil mocniej od drugiego...

    Do osiłek:

    Ja jestem praworęczny a troche wiekszy mam lewy biceps i triceps. To zalezy jedynie od danego organizmu.
    ....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •