Amino Whey System
Kompleks aminokwasów z hydrolizatu izolatu białka serwatki + wit.B6+wit.C
Amino Whey System to pełen kompleks aminokwasów oraz krótkołańcuchowych peptydów uzyskanych z najlepiej przyswajalnej formy białka - hydrolizatu izolatu serwatki.
Po ciężkim treningu organizm potrzebuje jak najszybszego, skondensowanego i wyważonego dostarczenia aminokwasów oraz mikropeptydów potrzebnych do zapoczątkowania regeneracji i związanego z nią wzrostu mięśni. Nasz Whey Amino System posiada wartość biologiczną BV=159. Jest to najwyższa wartość jaką udało się uzyskać laboratoryjnie. Zapewnia to wprowadzenie aminokwasów w strumień krwi w ciągu kilka minut co powoduje natychmiastową odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych .""Każda tabletka zawiera 1800 mg czystej masy mięśniowej"". Nie znajdziesz podobnego produktu, który dostarczy Ci więcej budulca dla twoich mięśni w tak krótkim czasie.
Dostępne opakowania: 125 i 250 tabletek po 2200 mg.
Skład: hydrolizat izolatu białka serwatki, witamina C, witamina B6.

Wartość odżywcza w 1 tabletce:
- Białko 1800 mg,
- Węglowodany 6 g,
- Tłuszcz 0 g.

- Wit.C 4 mg (6,67 % rekomendowanego dziennego zapotrzebowania).
- Wit.B6 1.2 mg (60 % rekomendowanego dziennego zapotrzebowania).
- wapń 2 mg (0,25 % rekomendowanego dziennego zapotrzebowania).

Wartość energetyczna w 1 tabletce: 30,7 kJ/ 7,22 kcal

1. Co to jest Amino Whey System ?
Amino Whey System jest preparatem aminokwasowym uzyskanym z hydrolizatu białka serwatki. Produkt został uzyskany z najlepiej przyswajalnej frakcji białka serwatkowego jakim jest izolat. Amino Whey System przeznaczony jest do uzupełniania niedoboru aminokwasów jaki powstaje podczas intensywnego treningu lub w wyniku niedostatecznego spożycia białek. Jedna tabletka dostarcza 1800mg aminokwasów z czego prawie 30% to aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych (BCAA).
Amino Whey System został dodatkowo wzbogacony o wit.B6 oraz wit.C - zwiększającą przyswajanie aminokwasów.

2. Jak działa na organizm Amino Whey System ?
Bezpośrednio po treningu następuje najintensywniejsza faza przyrostu mięśni. Dla regeneracji konieczne jest zatem jak najszybsze zaopatrzenie mięśni w substancje odżywcze (głównie aminokwasy). Amino Whey System dostarcza do komórek mięśniowych wszystkie niezbędne aminokwasy, które w bardzo szybkim tempie zostają wprowadzone do krwiobiegu. Zapewnia to utrzymanie dodatniego bilansu azotowego oraz sprawniejszą syntezę białek tkanki mięśniowej co oznacza natychmiastową odbudowę uszkodzonych włókien mięśniowych. Suplementacja Amino Whey System powoduje uzyskanie lepszych wyników w powiększeniu masy i siły mięśni.

3. Kto powinien stosować Amino Whey System?
Amino Whey System jest środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia. Poleca się go sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych, wytrzymałościowo-siłowych w okresie intensywnych treningów w celu przyśpieszenia regeneracji organizmu. Preparat zaleca się stosować również podczas diety redukcyjnej w celu utrzymania wysokiej formy sportowej.
4. Sposób użycia Amino Whey System:
Preparat stosuje się w zależności od wagi ciała .Dzienna dawka wynosi dla sportowca o wadze : 60kg - 75k 6 tab. ( 3 x 2 tab.).
75 kg - 90 kg 9 tab. ( 3 x 3 tab.)
90 kg - 105 kg 12 tab. ( 3 x 4 tab.)
105 kg - 120 kg 15 tab. ( 3 x 5 tab.)
Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 3 razy dziennie najlepiej ok. 30 min przed posiłkiem oraz bezpośrednio po treningu. Tabletki popić ok. 200 - 300 ml płynu.