Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: GUZ W POŚLADKU PO STRZALE

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dawid40
    Dołączył
    25-03-07
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    witam was ponownie guz dalej ni zszedł tylko zaczał boleć jak dotykam ;/;/;/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar P4l4d7n
    Dołączył
    09-11-06
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    737
    SOG
    0
    Otrzymał : 14 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Lovelas elegancko wszystko opisales. Wiekszosc osob zazywajacych sterydy nie ma pojecia jak robic zastrzyki. Po prostu idzie sie do dilera i kupuje sie strzaly potem byle jakie igly a niektorzy bija to jeszcze w klate i biceps bo sadza iz dzieki temu te partie najbardiej urosna.

    Dawid poczekaj jeszcze z tydzien. Jak nie zejdzie nawet w najmniejszym stopniu to proponuje wizyte u lekarza jednak najprawdopodobniej jest to spowodowane przebitym naczynkiem krwionosnym.
    ....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    nawet dobrze robione injekcje jak będą robione w nadmiernych ilościach mogą powodować obrzęk, nic grożnego apropo zaciągania tłoczka niegdy tak nie robie w pośladek co innego w inne mięśnie.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar P4l4d7n
    Dołączył
    09-11-06
    Skąd
    Żywiec
    Postów
    737
    SOG
    0
    Otrzymał : 14 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Ja bije tylko w pośladki i nie widzę sensu wstrzykiwania w innej mięśnie a tłoczek to już z przyzwyczajenia odciągam...
    ....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold5551
    Dołączył
    16-06-07
    Postów
    133
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    a pielęgniarka robiąca zastrzyk jakoś toczka nie odciąga
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar cichy00711
    Dołączył
    30-10-17
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Ty gamoniu pierdolony...

    Cytat Napisał lovelas69 Zobacz post
    brodawid prosze Cie jestem na studiach medycznych... przebic mozna ale nie koniecznie musisz w niego ladowac koks... wystarczy zaaspirowac jesli dostala sie krew do strzykawki trzeba zmienic kat badz glebokosc wklocia i tyle... (kilkadziesiat razy juz robilem zastrzyki domiesniowe czy to w przychodniach czy w szpitalu ale nie koksu) i nie pieprz mi o jakis tam koksach ktorzy profesjonalnie to biora bo to jest smieszne... wiekszosc z was poprostu nie wie jak to robic, bierzecie sie za go-wno ktorego nie umiecie zjesc... Nara
    P.S Wiem jak to jest bo znam takich osobnikow, ktorym w szatni dawali strzaly w doope i nie mieli zielonego pojecia jak to robic... poprostu mieli sie wbic wstrzyknac i tyle... a on podejrzewam profesjonalnym koksiarzem nie jest... a poza tym dla mnie koksiarze nie sa profesjonalistami ale to juz z innej beczki
    i dodam na sam koniec dla was "profesjonalnych koksiarzy" ze na doopie moga sie porobic zrosty od niepoprawnie podanych iniekcji i inne ch-uje...
    Pierdolisz mi ze jestes na studiach???? Zrosty robia sie od zbyt czestych injiekcji,ktore po pewnym czasie znikaja.!!! Na tej samej zasadzie dzialaja zakwasy w miesniach po ostrym treningu po ktorym bola miesnie. Poprostu znajduje sie w nich cialo obce a guz w mięsie po strzale to nic innego jak sok ze szprycy Łamago i partaczu. Zrobiles kilkadziesiąt zastrzykow????? I to nie z koksu???? I chwalisz sie ze wszystkie mózgi zjadles cymbale niedojebany???? Kurwo ja zrobilem kilkaset jak nie kilka tysięcy szotów sobie i innym a nie jestem medykiem. Tym twoim papierkiem ze studiów weź se odwłok wyszoruj. Amen
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •