Cytat Napisał lovelas69 Zobacz post
brodawid prosze Cie jestem na studiach medycznych... przebic mozna ale nie koniecznie musisz w niego ladowac koks... wystarczy zaaspirowac jesli dostala sie krew do strzykawki trzeba zmienic kat badz glebokosc wklocia i tyle... (kilkadziesiat razy juz robilem zastrzyki domiesniowe czy to w przychodniach czy w szpitalu ale nie koksu) i nie pieprz mi o jakis tam koksach ktorzy profesjonalnie to biora bo to jest smieszne... wiekszosc z was poprostu nie wie jak to robic, bierzecie sie za go-wno ktorego nie umiecie zjesc... Nara
P.S Wiem jak to jest bo znam takich osobnikow, ktorym w szatni dawali strzaly w doope i nie mieli zielonego pojecia jak to robic... poprostu mieli sie wbic wstrzyknac i tyle... a on podejrzewam profesjonalnym koksiarzem nie jest... a poza tym dla mnie koksiarze nie sa profesjonalistami ale to juz z innej beczki
i dodam na sam koniec dla was "profesjonalnych koksiarzy" ze na doopie moga sie porobic zrosty od niepoprawnie podanych iniekcji i inne ch-uje...
Pierdolisz mi ze jestes na studiach???? Zrosty robia sie od zbyt czestych injiekcji,ktore po pewnym czasie znikaja.!!! Na tej samej zasadzie dzialaja zakwasy w miesniach po ostrym treningu po ktorym bola miesnie. Poprostu znajduje sie w nich cialo obce a guz w mięsie po strzale to nic innego jak sok ze szprycy Łamago i partaczu. Zrobiles kilkadziesiąt zastrzykow????? I to nie z koksu???? I chwalisz sie ze wszystkie mózgi zjadles cymbale niedojebany???? Kurwo ja zrobilem kilkaset jak nie kilka tysięcy szotów sobie i innym a nie jestem medykiem. Tym twoim papierkiem ze studiów weź se odwłok wyszoruj. Amen