PIOTR SZYMIEC

Osiągnięcia Sportowe
wzrost - 187 cm
waga - 140 kg
biceps - 52 cm
udo - 78 cm
Rekordy życiowe
przysiad - 290 kg
wyciskanie - 220 kg
martwy ciąg - 300 kg
Sukcesy sportowe
Pierwszy start w zawodach kulturystycznych w roku 1993.
2000 - debiut w zawodach Strong Man, startował w 7 edycjach Pucharu Polski Warka Strong Man, trzykrotnie zajął I miejsce
2000 - finalista II Mistrzostw Polski Strong Man
2001 - startował w trzech edycjach Pucharu Polski Warka Strong Man
2002 - V miejsce na III Mistrzostwach Polski Strong Man
2002 - członek polskiej reprezentacji na zawodach "Polska kontra Reszta Świata"
2003 - udział w Pucharze Polski Strong Man

Mieszka w Gdyni. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Jest trenerem drugiej klasy piłki ręcznej. Kontakt ze sportem zaczął od lekkiej atletyki, potem zainteresował się żeglarstwem wyczynowym. Jego kolejną fascynacją była piłka ręczna - uprawiał tą dyscyplinę wyczynowo przez 10 lat. Był m.in. członkiem kadry narodowej seniorów w piłkę ręczną. Jednak już w trakcie studiów zainteresowała go kulturystyka, tuż po zakończeniu studiów zaczął profesjonalne treningi.
W roku 2000 zetknął się po raz pierwszy z dyscypliną Strong Man i pozostaje jej wierny do chwili obecnej. Jest od 14 lat żonaty, żona Hania jest także magistrem wychowania fizycznego, ma czternastoletnią córkę Anię. Udało mu się połączyć zainteresowanie sportem z pracą, gdyż jest właścicielem sklepu ze sprzętem i akcesoriami sportowymi. Jego pasją są podróże i nurkowanie z butlą i aparatem tlenowym. Lubi dobry film i muzykę.
Obecnie zajął sie sedzieowaniem zawodów , zamienił swe role życiowe kiedyś ocenany teraz sam ocenia postepy naszych siłaczy .Pręznie działa w Polskiej federacji Strong Menów , oby tak dalej .

zródło: strona Piotra oraz inne zródła

[ Dodano: 2006-04-20, 23:05 ]
dla scisłosci to ten z tyłu w szarym dresiku :mrgreen: :wink: