Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: JAkie suplementy?

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar scuter
    Dołączył
    22-04-06
    Skąd
    chocianow-hamburg
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jesli na mase to polecam gainer np. mass xl 4,8kg-128zl od treca i +glitamine max 300tab.-95zl od oilmp . u mnie po miechu jakies 6kg do przodu

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar roWdy
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    22
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    wiec tak, moje dane: 16 lat, 78 kg, 190 cm . Cwiczylem: wrzesien-pazdziernik (lecialem na kreatynie) , miesiac przerwa, listopad-luty-cwiczylem an sucho, no i od polowy lutego do dzis przerwa. Chce pozbyc sie tluszczu z miesni no i wyrzezbic sylwetke. Dieta by mi sie przydala no i myslalem o jakichs lekkim suplach.

  3. #13
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Raskus
    Dołączył
    20-04-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    550
    SOG
    0
    Otrzymał : 14 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Drogi autorze :shock: :shock: załamuje się czasem :wink: Suplementy to wyłącznie uzupełnienie diety, chyba że chodzi o jakieś wyjątkowe suple... zainwestuj w diete dopiero sięzbierz za kupno odzywek. Kupując odżywki bardzo wazbne jest abyś miał diete oraz odpowiedni staż jako trenująca osoba. Jeśli już masz dośc dobnry staż kupujesz sobie ta pierwsża odżywke. Jaka ona powinna być? Taka jaka Ci najbardziej pasuje, ale powinieneś sobie kupić jak najsłabsza odżywke, co zapobiegnie postawieniu sobie jakiejśbariery przed kolejnymi odzywkami. Mówie tutaj o czymstakim, żej ak bys kupił np. Nitro2 jako pierwszą swoj odżywke i przy zakupie jakiejś słabszej odzywki- nic by Ci ona niep rzyniosła poza stratą pieniędzy(chyba niezbędnych). Rozumiesz?
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar pakernia.pl
    Dołączył
    31-03-06
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    289
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Po pierwsze primo i tu mnie ktoś pewnie poprze... Olimp jest dobrą firmą!
    Po drugie primo HMB trzeba stosować 3 miesiące... no i oki... a ktoś konkretny wierzy, że można mieć zajefajne efekty po 7 dniach brania supli albo treningu??? Mam sklep z suplami, ale kitu typu "stary weź se ten produkt i po 3 dniach masz lapę jak Arnold" to bym nawet na ostrej bani nie napisal!!! Nie rozumiem tematu, zakladam, że nikt z Was nie ćwiczy tylko przed wakacjami, żeby laski na Dominikanie wyrwać...

  5. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    zakladam, że nikt z Was nie ćwiczy tylko przed wakacjami, żeby laski na Dominikanie wyrwać...
    oj myslisz ze możesz być w błędzie....
    sezonowe leszcze :mrgreen:
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar marekk75
    Dołączył
    24-04-06
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hmb jest dobre ale jako dodatek do innych odżywek, jest dobre bo zapobiega przetrenowaniu a w twoim wieku jak się jeszcze nie wie dobrze jak ćwiczyć to częste zjawisko ale zbytnich przyrostów nie powoduje jak masz sporo kasy na odźywki to możesz kupić. jest też wskazane jak robisz regeneracje albo rzeźbe bo zapobiega spadkom
    Kupię kody z korków napoi coca-coli. Płace 70gr za kod na e-gold, moneybookers lub konto bankowe GG:5650330

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar roWdy
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    22
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no DObra rozumiem. Wszyscy odrzucili dla mnie narazie HMB. A co z białkiem? jakas serwatke dla zwiekszenia efektu? I JA NIE CWICZE SEZONOWO !! Przerwalem treningi tylko dlatego bo nabawilem sie bardzo powaznej kontuzji nadgarstka. A teraz (jak wiadomo dla moich rowiesnikow) tornado w szkole konczy sie wlasnie w maju dlatego powracam do cwiczen. POZDRO !

  8. #18
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar marekk75
    Dołączył
    24-04-06
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Serwatka jest po to żeby uzupełnić diete w białko jest to dobra rzecz bo to właśnie z białka rosną mięśnie, ale pamiętaj, że dobra dieta to podstawa a suplementy to uzupełnienie.
    Kupię kody z korków napoi coca-coli. Płace 70gr za kod na e-gold, moneybookers lub konto bankowe GG:5650330

  9. #19
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar roWdy
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    22
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    DObra rozumiem. Kupie jakas serwatke lub cos w tym stylu (co mi sprzedawca doradzi) i oczywiscie dobiore sobie jakas dietke i plan treningow. DZIEKI ZA POMOC !!

    POZDRO !

  10. #20
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Jose
    Dołączył
    05-04-06
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    1,254
    SOG
    0
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Kupie jakas serwatke lub cos w tym stylu (co mi sprzedawca doradzi)
    tego bym akurat nie robil... nie sluchalbym sie sprzedawcy bo oni zazwyczaj wciskaja to co chca sprzedac... mowie tu o sprzedawcach w sklepach w miescie np...
    System SOGowy już u nas :D
    sprawdz to --->
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •