Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sex & Kulturystyka

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar sniper123456
    Dołączył
    24-03-06
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Sex & Kulturystyka

    Mam takie pytanie najlepiej jakby sie ktoś wypowiedział starszy i po paru latach stażu na siłowni ..... czy przez uprawianie "sexu" jest może spadek masy lub siły jakiś ??? Czy ma to wpływ na budowe mięśniową i siłe czy tylko na zmęczenie organizmu przez pewien czas tzn.(że zaraz po seksie na treningu jest mniej siły), czy także spada masa i siła coś ???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Raskus
    Dołączył
    20-04-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    550
    SOG
    0
    Otrzymał : 14 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Hmm nie wiem czy mi pozwolisz ale się wypowiem mimo tego że mój staż nei wynosi tyle ile Ty tego chcesz ani sexu nie uprawiam- 16 lat to już za staro jak na to... Uprawiając sex organizm pozbywa się spermy, aby produkować sperme potrzebne są składniki odzywcze bo bez niczego się to nie zrobi. Jedzac coś zamiast w mięśnie leci Ci pierwsze co do produkcji spermy jesli się jej pozbyłeś w obojętnie jaki sposób. uprawianie sexu czy traci się siły przed treningiem... uznaj sex za Aeroby i sam oceń. Masa mięśniowa myśle, że nie spadnie ale przez sex(zaczesty sex) także i moga być efekty małozadawalające, nie takie jakie powiny byc. Tyle
    Pozdro :wink:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •