Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Oceńcie moją sylwetke na podstawie zdjęć!!!

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar kakaesiak
    Dołączył
    13-05-07
    Postów
    28
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Niestety przy moim wzroście wyglądało to tragicznie.......
    Cytat Napisał lovelas69
    a na laske to mozesz mi usiasc cw elu PRIV: OFF
    UWAGA PEDAŁ NA FORUM KAZE SOBIE CIOTA NA LASKE SIADAC,PRZYZWYCZAJENIE PO OJCU....

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pawell0712
    Dołączył
    05-11-06
    Postów
    23
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Hmm no może być ale nie wyglada na tyle w łapie :roll: albo mi sie wydaje.

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Dołączył
    15-02-07
    Skąd
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    Oceniam Cię na podstawie zdjęć(średnio na jeża, mogło być lepiej, klata nie równo wyćiaczona. W sylwetce brakuje tego czegoś co nazywa się atut )

    Teraz oceniam Cię na podstawie zdjęć plus twoje debilne wypowiedzi w dziale zdrowie oraz fakt że jesteś koksiarzem od siedmiu boleści:
    (Sylwetka=cienizna straszna, nieproporcjonalna, małe rozmiary, na fotkach widzę człowieka który chce być wielki a niestety nie jest, bierze koks a wygląda jak większość ludzi którzy poporstu pracują gdzieś na magazynie i nigdy nie widzieli sztangi na oczy.
    Jesteś niesamowicie słabym człowiekiem, twoja sylwetka jest marna, twoje osiągi również, na dodatek Twoje wypowiedzi świadczą o tym że głupi jesteś jak but(przepraszam że obraziłem tak zacny wynalazek jakim jest obuwie:/)
    (jezeli zaczniesz się sprzeczać że jest inaczej(czyt. uważasz się za mądrego) to będzie potwierdzeniem tezy filozoficznej która głosi że najczęściej głupiec najbardziej upiera się przy tym że jest mądry a to dlatego że nie jest nawet świadomy ile jeszcze nie wie.)

    Teraz cytaty z twoich nędznych wypowiedzi:

    "Wk*wia mnie takie pier*olenie,ze jak ktos kto bierze koksy odrazu jest pustakiem!!!!!!!!!!!Jest to jakis beznadziejny sterootyp!!!!"

    "A co Ty K**wa jesteś pedałem ze i jebi*sz sie z koksami ze wiesz w jakim wieku biora niebieskie tabletki!!??"

    "Wy teraz udawadniacie jacy tępi jesteście az brak mi juz słów na was..Ale co tam na głupote nie ma lekarstwa..."

    "Jesteś człowieku taki tępy ze aż współczuje Twojej matce,ze takiego pustaka urodziła...Wogóle Twój nick juz mówi wszystko za siebie trzeba być niezłym baranem zeby zrobić sobie bick lovelas69 Więc zrozum raz na zawsze pajacu,ze jesli ktos jest jest tępy z natury lub inteligętny z nayury do branie koksu nic nie zmieni...Ale coż Ty pewnie jesteś głupi do tego stopnia ze myslisz ze czołowi Polscy kulturysci jak Maszewski czy Brzózka biorą same odżywki bo do koksu sie nie przyznaja Jesteś taki słaby ze masakra lovelasie haha "

    "A ja Ci baranie proponuje rozpędzic sie i zapierd*lic dynką w mur ,moze troche zmądrzejesz po tym , chociaż wątpie... "

    są to wypowiedzi(o ile tak można to nazwać z jednego tematu, więcej nie chciało mi się wrzucać bo i tak już by tego nie czytał

    POZDRO!! :wink:
    F U C K OFF ALL KOKS!:P

  4. #24
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    FANATOR heh :-) nic dodac nic ujac... szkoda pisac z tlukami bo on i tak wie swoje

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar kakaesiak
    Dołączył
    13-05-07
    Postów
    28
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Najzałośniejsze jest to ze wy jesteś takie wielki cwaniaczki w necie hehe
    Cytat Napisał lovelas69
    a na laske to mozesz mi usiasc cw elu PRIV: OFF
    UWAGA PEDAŁ NA FORUM KAZE SOBIE CIOTA NA LASKE SIADAC,PRZYZWYCZAJENIE PO OJCU....

  6. #26
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    a ty nie hahaha ?!?! zakompleksiony jestes na opór i myslisz ze jak sie najadles koksu to jestes najwiekszym kozakiem i kazdy bedzie sie Tobą jarał...to złe miejsce sobie wybrales, lec pod podstawowke albo gimnazjum zajarane malolatki napewno beda Toba strasznie podniecone ale tutaj nadaremnie szukasz takich odczuc hehe

    [ Dodano: 18-05-2007, 14:21 ]
    i w ogole co robi u Ciebie taki podpis hehe zacznijmy od tego ze idiotycznie go zmieniles bo na poczatku powinno byc slowo "Jesli"(powinno to wygladac tak: Jesli doping to tylko forma najczystrza bo to trening czyni mistrza) i jest to cytat z kawalka
    Mor W.A-czysty doping...i bez tego slowa tworzy to zupelnie bezsensowne zdanie, i chyba w ogole nie rozumiesz co ono znaczy skoro jestes koksiarzem (w dodatku tępym) a wstawiasz taki podpis
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]

  7. #27
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Młody_00
    Dołączył
    15-05-07
    Wiek
    39
    Postów
    96
    SOG
    3
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Proponuje zamknac temat, bo wielkie koksy :D lowelasy i mylfony haha zaczynaja sei udzielac na temat dopingu. Gadaja duzo a paczki mety nigdy w reku nie mieli i nie beda mieli bo suple sa najlepsze beda jak pudzian po 10 cyklach z krety ;D pozdro

  8. #28
    Doradca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar Kakashi
    Dołączył
    21-10-06
    Skąd
    Chorzów!!
    Wiek
    35
    Postów
    2,403
    SOG
    52
    Otrzymał : 91 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    ku*rwa!! zamykam!!

    potem temat przeanalizuje i zobacze czy czasem nie powinien ktos warna dostac!!
    NIE MAM MNIE DO WRZEŚNIA.... SoRY!!!

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •