Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Temat: Pomyśl zanim zaczniesz koksować--> Milego czytania !!!

  1. #1
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie Pomyśl zanim zaczniesz koksować--> Milego czytania !!!

    Szlachetne Zdrowie
    Władza władzą, prawo prawem, ale czy nie szkoda tysięcy młodych chłopaków, którzy robią sobie krzywdę stosując koks? A pewnie, że szkoda! Przecież to też nasi znajomi, trenujemy na tej samej ławce.
    Przyjrzyjmy się Tobie - średnio Statystyczny Pakerze. Masz szesnaście lat, jesteś ogłupiony przez Internet, telewizję, szkołę i biednych, niezdarnych, albo zapracowanych starych. Masz przewalone. Kończysz szkołę i szukasz ogłoszeń "Dam pracę". Możesz zostać sprzedawcą ubezpieczeń, roznosicielem ulotek albo... no właśnie: agentem ochrony! Na takich zawsze jest popyt. W myślach widzisz siebie, jak w drogim garniturze eskortujesz piękną gwiazdę ekranu. Wylądujesz na portierni starej fabryki i będziesz otwierał szlaban ciężarówkom, mając za towarzystwo zamiast gwiazdy - czajnik, kota i kundla w budzie na łańcuchu. Ale kurtkę z napisem "OCHRONA" dostaniesz. Co zrobić, żeby zwiększyć szansę na wymarzoną pracę? Pakować na siłowni, wyglądać jak szafa, mieć łysą czaszkę. No to zabierasz się do pakowania.
    I wtedy przychodzi Pan Koks, a obok stają Panowie Autorytety: "bierz!", "nie bierz!" - walczą o twoją duszę. Ale pomińmy duszę, liczy się zdrowie. Postanawiasz zapytać "KOGOŚ, KTO SIĘ ZNA". Chcesz zadać mu najważniejsze dla ciebie pytania: "Czy TO mi pomoże? Czy TO mi zaszkodziś"
    Kto może być tym KIMŚ, KTO SIĘ ZNA?
    Możesz wybierać
    Masz do wyboru: sprzedawcę, kolegów z siłowni, doświadczonego zawodnika lub trenera, "mieszankę" powyższych wariantów, lekarza, prasę kulturystyczną, fachową literaturę medyczną.
    NIE MASZ WYBORU!
    Nie ma wiarygodnego źródła wiedzy na temat koksów. Ani w rozumieniu osoby, ani zestawu literatury. NIE MASZ WYBORU!
    Nie masz dokąd pójść po poradę, Drogi Pakerze. Chcę ci uświadomić, że jesteś ze swoimi wątpliwościami sam na tym świecie.
    Odpowiedz sobie szczerze na poniższe pytania:
    Czy jadasz czasem potrawy z ulicznych budek? Czy wiesz, że rolę mięsa pełnią w nich zdechłe gołębie, przesiąknięte spalinami i czasem chore na wściekliznę? jeśli nawet sam stołujesz się czasem w takich lokalach - czy dałbyś to jedzenie swojemu dziecku? A matce, młodszej siostrze, a żonę w ciąży zabrałbyś tam na obiad?
    Teraz uświadom sobie, że prawdopodobieństwo trafienia fałszywego koksu wynosi obecnie w Polsce 80%. Fałszywy - fakt - nie znaczy jeszcze, że się po nim przekręcisz. W najlepszej wersji będzie to placebo, jakaś nieszkodliwa substancja. Tylko kasy nikt ci nie odda. W najgorszym zaś razie możesz trafić na towar zanieczyszczony tak, że będziesz tył jak świnia, twój oddech będzie śmierdział... czy mam wyliczać dalej? Trądzik i łysina to małe piwo w porównaniu z tym, co cię może czekać.
    Twoje zdrowie - twój wybór!
    Są ludzie, którzy korzystają z usług tirówek wierząc, że akurat ta jedyna nie ma syfa. I czasem im się nawet udaje trafić! Można oczywiście zarazić się od dziewicy poznanej na wernisażu wystawy malarstwa renesansowego Dolnej Saksonii, jednak - musisz przyznać - że prawdopodobieństwo jest mniejsze, niż na szosie E 7.
    Czy odpowiedziałem Drogi Pakerze na twoje pytanie: brać, czy nie brać? Sam sobie musisz odpowiedzieć, bowiem zgodnie z tym, co powyżej napisałem wiem tylko, że 80% towaru to albo szkodliwe fałszywki, albo bezwartościowe gluty. Wiem również, że nawet, jeśli trafisz na towar prawdziwy to i tak weźmiesz stukrotnie za dużą dawkę i nie będziesz wiedział jak "wyjść z cyklu".
    Pomyśl ostatni raz!
    Wiem również, że nawet całkowita zmiana sylwetki na zgodną z twoimi marzeniami - nie rozwiąże problemu bezrobocia. Najwyżej załapiesz się na bramkarza w dyskotece. Jestem również pewien, że jeśli byłeś głupi ważąc 70 kg to zostaniesz głupi nawet przy wadze 115 kg. jeśli nie masz powodzenia u dziewczyn ważąc 70 kg to jak ci przybędzie wagi - też nie będziesz miał.

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar PabloZ
    Dołączył
    18-04-07
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hehehe ;) dobry tekst ;) siłownia siłownią , ale samą masą w życiu się nic nie zdziala ;)

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    No po czesci sie z Toba zgodze ale nie we wszystkim. Nikt tak naprawde nie wie co go czeka jutro Cie moze auto potracic albo mozesz zostac czyjas ofiara wiec tak naprawde nie wiesz czy sie przekrecisz po koksie czy tak jak napisalem. To prawda teraz duzo SSA sa podrabiane,sam czytalem wczoraj artykul o tym,ale jesli ma sie pewne zrodlo nie ma sie czego bac.Ja nie siegnalem po koks bo chce byc mega duzy,mam problemy z praca czy dziewczynami,wrecz odwrotnie:koncze dobra szkole,prace tez mam,a powodzenie u dziewczyn zawsze mialem.Po prostu to jest czescia tego sportu i tak naprawde ciezko teraz nie brac jesli sie cwiczy. Brawa dla Ciebie,ze nie siegasz po koks ale pamietaj nigdny nie mow hop...
    a tak btw my tu ludziom doradzamy i tak wiekoszosc oleje ten artykul no ale ode mnie masz soga bo sie w 80% z Toba zgadzam. :wink:
    "Nie piecze,nie rosnie"-
    jak to mawial Arni...
    ~~Life is too short to be small~~

  4. #4
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vegeto86
    ale pamietaj nigdny nie mow hop...
    święte słowa :wink:

    ja zajmuje się dopingiem prawie 10 lat , rozpisałem setki cykli i muszę przyznać że jeszcze nikt przy mnie zdrowia nie stracił, wiele ludzi się zapierało że nie sięgną po koks ale później wszystko było inaczej.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar brodawid
    Dołączył
    04-03-07
    Postów
    397
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Ja tam tego nie biore i jest dobrze.......

    [ Dodano: 10-05-2007, 18:39 ]
    nie biore do siebie
    *****Szykuje ostro formę w ponad normę******
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    *****teraz****GG: 9359530*****"on"*********

  6. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vegeto86
    ale jesli ma sie pewne zrodlo nie ma sie czego bac.
    aha spoko...to kazdy tak moze napisac ze ma pewne zrodlo a tak naprawde i tak nie jestes w stanie powiedziec co w siebie instalujesz...bo jesli naprawde 80% tego co sie sprzedaje to podrobki albo buble to ile tych pewnych zrodel moze byc ?!odpowiedz brzmi niewiele...wiec nie badz tak do konca przekonany, bo takich "pewnych" zrodel co ty to pewnie wiekszosc koksujacych z tego forum ma.I zalezy co u kogo uchodzi za "pewne" zrodlo...bo zaloze sie ze jest wiele takich osob ktore pewnym zrodlem nazwa np. kolege ktory sie tym zajmuje i ktorego dlugo znaja i wtedy "pewne" zrodlo bedzie wynikalo tylko i wylacznie z czystego zaufania
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Pawell0712
    Dołączył
    05-11-06
    Postów
    23
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Re: Pomyśl zanim zaczniesz koksować--> Milego czytania !!

    . jeśli nie masz powodzenia u dziewczyn ważąc 70 kg to jak ci przybędzie wagi - też nie będziesz miał. [/quote]

    z tym bywa różnie :shock: zwłaszcza te głupsze lecą na koksów

  8. #8
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar CreativePL
    Dołączył
    01-01-07
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    947
    SOG
    1
    Otrzymał : 14 SOGi w 6 postach

    Domyślnie

    tego linka bede dawal wszytkim szczylom, gowniarzom i dzieciom co zabieraja sie za koks

  9. #9
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar lovelas69
    Dołączył
    16-04-07
    Skąd
    :twisted:
    Postów
    1,654
    SOG
    184
    Otrzymał : 357 SOGi w 211 postach

    Domyślnie

    dzięki za soga i fajnie ze się wypowiadacie na ten temat :-) jakby nie patrzeć jest to teraz chleb powszedni...

  10. #10
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał oSiŁeK_sNd
    aha spoko...to kazdy tak moze napisac ze ma pewne zrodlo a tak naprawde i tak nie jestes w stanie powiedziec co w siebie instalujesz...bo jesli naprawde 80% tego co sie sprzedaje to podrobki albo buble to ile tych pewnych zrodel moze byc ?!odpowiedz brzmi niewiele...wiec nie badz tak do konca przekonany, bo takich "pewnych" zrodel co ty to pewnie wiekszosc koksujacych z tego forum ma.I zalezy co u kogo uchodzi za "pewne" zrodlo...bo zaloze sie ze jest wiele takich osob ktore pewnym zrodlem nazwa np. kolege ktory sie tym zajmuje i ktorego dlugo znaja i wtedy "pewne" zrodlo bedzie wynikalo tylko i wylacznie z czystego zaufania
    a skad Ty wiesz skad ja mam kosy? prosze Cie nie rozsmieszaj mnie
    "Nie piecze,nie rosnie"-
    jak to mawial Arni...
    ~~Life is too short to be small~~

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •