Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: HMB OLIMP HMBOLON NX

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Lukaszzz
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    56
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    monowodzian masz racje kiedys to kosztowalo sporo a teraz miesieczna kuracja HMB Olimpu wynosi 35 zl wiec wydaje mi sie ze nie jest to tak duzo , faktycznie mozna by bylo zastapis HMB innym suplem szybciej dzialajacym ale powiedz mi jakim?? Jaki mozna brac bez przerwy przez tak dlugi okres czasu?? przecierz nie kreatyne :wink: i nie chodzi mi o bialko bo to to podstawa :) Ja podkreslam ze dobrze jest brac HMB przez dlugi okres czasu ale do niego stosowac inne suple np. bialko od czasu do czasu kreatyne no i po treningu l-glutamine ( moim zdaniem wystarczy ja brac tylko po treningu jesli bierzemy HMB) Takie jest moje zdanie cwicze juz jakis czas wiec troche mam doswiadczenia w tych sprawach :)
    Prezydent_1c wlasnie konczy mi sie HMB olimpu i chyba dokupie sobie to Revolution ciekawy jestem czy jest lepsze bo narazie na to nowe olimpu mi szkoda kasy a za jakies 3 miechy cena spadnie :) acha i powiedzcie mi jezeli to HMB jest takie zle to dlaczego w suplementacji kulturystow jest zawsze :wink: pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar monowodzian
    Dołączył
    21-04-07
    Postów
    100
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukaszzz
    faktycznie mozna by bylo zastapis HMB innym suplem szybciej dzialajacym ale powiedz mi jakim??
    kreatyna/cyklicznie/,bcaa a nawet dobre białkouważam ze lepiej sie sprawdza niż hmb

    na moje oko HMB kosztuje nie mniej niż jakieś 60zł miesiecznie..
    Cytat Napisał Lukaszzz
    powiedzcie mi jezeli to HMB jest takie zle to dlaczego w suplementacji kulturystow jest zawsze
    wcale nie zawsze :wink: czy myślisz ze kulturyści nie mają pieniedzy na suple i żałują sobie czegoś co moze im w jakimś stopniu pomoc?! :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Lukaszzz
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    56
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    monowodzian kreatyna cyklicznie to wiadomo do HMB bialko powinno sie stosowac ale co do bcaa to ja sie nie wypowiadam bo nie bralem
    na moje oko HMB kosztuje nie mniej niż jakieś 60zł miesiecznie..
    3 listki HMB Olimpu MegaCaps kosztuja 3x11=33 zl :) 90 kap :)
    wcale nie zawsze czy myślisz ze kulturyści nie mają pieniedzy na suple i żałują sobie czegoś co moze im w jakimś stopniu pomoc?!
    z tego co widzialem treningi i ich diete + suple to prawie zawsze :) A jakie Ty masz doswiadczenia z bcaa i jakie bys polecal ?? pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar monowodzian
    Dołączył
    21-04-07
    Postów
    100
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    bcaa z olimpu są ok, pozatym nutrend na fajne amino w płynie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •