Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Odchudzanie

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Redfoo
    Dołączył
    26-09-16
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Odchudzanie

    Dobry wieczór wszystkim, chciałbym zrzucić trochę na wadze. Aktualnie moja waga to 76kg przy 178cm. Nie zadowala mnie to, chciałbym schudnąc głównie z brzucha i boczków. Jeśli chodzi o diete to jest problem, gdyż nie mam czasu, żeby samemu przygotowywać sobie dania. Czy bez konkretnej diety też idzie coś zrobić? Ćwiczenia, biegi itp... Z góry dziękuję za każdą pomoc!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar wielki_kulturysta
    Dołączył
    09-01-18
    Postów
    28
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jasne, że się da. Chudniemy kiedy dostarczamy organizmowi mniej energii niż zużywamy lub analogicznie- kiedy ZUŻYWAMY więcej energii niz dostarczamy!
    Czyli jeśli jesz normalnie, ale dodatkowo wykonujesz jakiś wysiłek- chudniesz. Oczywiście najlepsze efekty sa kiedy połączysz diete z wysilkiem fizycznym.
    Nie oznacza to, że musisz całymi dniami stać w garach i jeść same wymyślne, niskokaloryczne cuda. Ale na pewno warto jest zadbać o jedzenie o stałych porach- albo raczej w rownych odsepach czasowych oraz o to co wrzucamy do koszyka w sklepie. dokonujemy "rozsadnieszych" wybory, cwiczymy, jemy odrobine mniejsze porcje i chudniemy!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •