Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jaki plan treningowy z 12 letnim sta¿em i na odchudzanie ?P³atny lub darmowy

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar hostek
    Do³±czy³
    23-03-18
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Jaki plan treningowy z 12 letnim sta¿em i na odchudzanie ?P³atny lub darmowy

    Mam 34 lata i wa¿ê 83 kg i wzrostu mam 164 cm i trenujê kulturystykê 12 lat i szukam kogo¶ kto za darmo lub odp³atnie rozpiszê mi plan treningowy i diety na ca³y rok przy pewnych chorobach.I posiadam ma³± si³owniê w domu gdzie posiadam ³awkê regulowan± ze skosem dodatnim i modlitewnikiem,hantle,sztanga,obci±¿enia 80 kg,porêcze do pompek i dr±¿ek do podci±gania i z ró¿nych forum ju¿ wszystkimi planami trenowa³em i chorujê na prze³yk baretta i mia³em operacjê ale ju¿ jestem zdrowy i mam niedoczynno¶æ tarczycy i chorujê na choroby psychiczne i te¿ trenujê aeroby ale nie mogê schudn±æ i szukam kogo¶ kto by dla mnie odp³atnie lub za darmo rozpisa³ plan diety lub plan treningowy.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar wielki_kulturysta
    Do³±czy³
    09-01-18
    Postów
    28
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Je¶li zale¿y ci na rozbudowaniu miê¶ni, to najlepiej æwiczyæ trening si³owy. Ale jak chcesz schudn±æ to najlepiej wybierz siê do dietetyka, który zbada poziom tkanki t³uszczowej w twoim organizie. Wtedy bêdzie mo¿na dobraæ odpowiedni± dietê i æwiczenia. Aha, no i polecam dietê pude³kow±. Stosujê ostatnio i uwa¿am, ¿e to jest du¿a wygoda.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar hostek
    Do³±czy³
    23-03-18
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Dietê sobie sam stosuje tylko wa¿ê 85 kg i wzrostu 164 cm i aeroby 3 razy w tygodniu trenujê i wszystkimi planami prawie trenowa³em i chcê siê wyrze¼biæ bo dla mnie sama dieta to za ma³o i wysi³ek i jaki suplement tak do 40 z³ na rze¼bê i szukam jakiego zaufanego trenera personalnego ale czy warto przez internet.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •