Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: pomoc w planie treningowym

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class
    Avatar matt92
    Do³±czy³
    05-03-18
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie pomoc w planie treningowym

    Cze¶æ, mam 25 lat , wzrostu mam 186 , wa¿ê 89 kg , gdzie moja budowa cia³a wygl±da tak ze wiêkszo¶æ masy jest w brzuchu a nogi i rêce lekko chude. W temacie si³owni diety i suplementacji jestem trochê zielony a chcia³bym trochê poprawiæ swoja kondycje miê¶niow±. Od ponad pó³ roku zacz±³em æwiczyæ ze wzglêdu na moj± pracê II zmianow± i godziny pracy æwiczê w domu hantle + gryf ³amany. Zacz±³em trochê czytaæ na internecie o planach treningowych i itp.. i od jakiego¶ czasu mój plan wygl±da tak: pon – biceps + brzuch , wt – klatka piersiowa , ¶r – plecy i barki i brzuch , czw – triceps , pt – biceps + brzuch , sobota i niedziela odpoczynek. Trening trwa kolo 45 min i 20 min brzucha , na ka¿d± partiê miê¶niow± robiê 3 æwiczenia , 5 serii po 10 powtórzeñ . Diety staram siê trzymaæ ,je¶æ zdrowo i o równych porach lecz praca II zmianowa mi na to trochê nie pozawala. Mam kilka pytañ odno¶cie æwiczeñ i suplementacji a mianowicie :
    1. Czy taki plan treningowy jest dobry a mo¿e jaki inny plan ? Czy nie jest on zbyt wysi³kowy dla mojego organizmu?
    2. Czy przy takim planie mogê dorzuciæ 3-4 w tygodniu bieganie 2x i hala 2x(siatka , pi³ka no¿na)?
    3. Czy mogliby¶cie poleciæ jakies suplementy ? ( bcaa czy cos innego?)

    Z góry dziêki za pomoc ;)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar szycha
    Do³±czy³
    12-08-11
    Sk±d
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzyma³ : 63 SOGi w 56 postach

    Domy¶lnie

    A nogi jak chude tak nadal chude...
    Po³acz bic i tric, rozdziel plecy od barków, dodaj nogi. Dokup ¿elastwa lub zapisz siê na si³kê. Bieganie jak najbardziej. Amino mo¿esz dorzuciæ.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •