Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jaki plan treningowy z 12 letnim stażem i na odchudzanie ?Płatny lub darmowy

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hostek
    Dołączył
    23-03-18
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Jaki plan treningowy z 12 letnim stażem i na odchudzanie ?Płatny lub darmowy

    Mam 34 lata i ważę 83 kg i wzrostu mam 164 cm i trenuję kulturystykę 12 lat i szukam kogoś kto za darmo lub odpłatnie rozpiszę mi plan treningowy i diety na cały rok przy pewnych chorobach.I posiadam małą siłownię w domu gdzie posiadam ławkę regulowaną ze skosem dodatnim i modlitewnikiem,hantle,sztanga,obciążenia 80 kg,poręcze do pompek i drążek do podciągania i z różnych forum już wszystkimi planami trenowałem i choruję na przełyk baretta i miałem operację ale już jestem zdrowy i mam niedoczynność tarczycy i choruję na choroby psychiczne i też trenuję aeroby ale nie mogę schudnąć i szukam kogoś kto by dla mnie odpłatnie lub za darmo rozpisał plan diety lub plan treningowy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger First Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar wielki_kulturysta
    Dołączył
    09-01-18
    Postów
    28
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeśli zależy ci na rozbudowaniu mięśni, to najlepiej ćwiczyć trening siłowy. Ale jak chcesz schudnąć to najlepiej wybierz się do dietetyka, który zbada poziom tkanki tłuszczowej w twoim organizie. Wtedy będzie można dobrać odpowiednią dietę i ćwiczenia. Aha, no i polecam dietę pudełkową. Stosuję ostatnio i uważam, że to jest duża wygoda.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hostek
    Dołączył
    23-03-18
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dietę sobie sam stosuje tylko ważę 85 kg i wzrostu 164 cm i aeroby 3 razy w tygodniu trenuję i wszystkimi planami prawie trenowałem i chcę się wyrzeźbić bo dla mnie sama dieta to za mało i wysiłek i jaki suplement tak do 40 zł na rzeźbę i szukam jakiego zaufanego trenera personalnego ale czy warto przez internet.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •