Poka wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jaki plan treningowy z 12 letnim staem i na odchudzanie ?Patny lub darmowy

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    23-03-18
    Postw
    7
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie Jaki plan treningowy z 12 letnim staem i na odchudzanie ?Patny lub darmowy

Mam 34 lata i wa 83 kg i wzrostu mam 164 cm i trenuj kulturystyk 12 lat i szukam kogo kto za darmo lub odpatnie rozpisz mi plan treningowy i diety na cay rok przy pewnych chorobach.I posiadam ma siowni w domu gdzie posiadam awk regulowan ze skosem dodatnim i modlitewnikiem,hantle,sztanga,obcienia 80 kg,porcze do pompek i drek do podcigania i z rnych forum ju wszystkimi planami trenowaem i choruj na przeyk baretta i miaem operacj ale ju jestem zdrowy i mam niedoczynno tarczycy i choruj na choroby psychiczne i te trenuj aeroby ale nie mog schudn i szukam kogo kto by dla mnie odpatnie lub za darmo rozpisa plan diety lub plan treningowy.
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    500 punktw dowiadczenia1 rok zarejestrowanyTagger First Class
    Doczy
    09-01-18
    Postw
    27
    SOG
    0

Domylnie

Jeli zaley ci na rozbudowaniu mini, to najlepiej wiczy trening siowy. Ale jak chcesz schudn to najlepiej wybierz si do dietetyka, ktry zbada poziom tkanki tuszczowej w twoim organizie. Wtedy bdzie mona dobra odpowiedni diet i wiczenia. Aha, no i polecam diet pudekow. Stosuj ostatnio i uwaam, e to jest dua wygoda.

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    23-03-18
    Postw
    7
    SOG
    0

Domylnie

Diet sobie sam stosuje tylko wa 85 kg i wzrostu 164 cm i aeroby 3 razy w tygodniu trenuj i wszystkimi planami prawie trenowaem i chc si wyrzebi bo dla mnie sama dieta to za mao i wysiek i jaki suplement tak do 40 z na rzeb i szukam jakiego zaufanego trenera personalnego ale czy warto przez internet.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •