Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: pomoc w planie treningowym

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar matt92
    Dołączył
    05-03-18
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie pomoc w planie treningowym

    Cześć, mam 25 lat , wzrostu mam 186 , ważę 89 kg , gdzie moja budowa ciała wygląda tak ze większość masy jest w brzuchu a nogi i ręce lekko chude. W temacie siłowni diety i suplementacji jestem trochę zielony a chciałbym trochę poprawić swoja kondycje mięśniową. Od ponad pół roku zacząłem ćwiczyć ze względu na moją pracę II zmianową i godziny pracy ćwiczę w domu hantle + gryf łamany. Zacząłem trochę czytać na internecie o planach treningowych i itp.. i od jakiegoś czasu mój plan wygląda tak: pon – biceps + brzuch , wt – klatka piersiowa , śr – plecy i barki i brzuch , czw – triceps , pt – biceps + brzuch , sobota i niedziela odpoczynek. Trening trwa kolo 45 min i 20 min brzucha , na każdą partię mięśniową robię 3 ćwiczenia , 5 serii po 10 powtórzeń . Diety staram się trzymać ,jeść zdrowo i o równych porach lecz praca II zmianowa mi na to trochę nie pozawala. Mam kilka pytań odnoście ćwiczeń i suplementacji a mianowicie :
    1. Czy taki plan treningowy jest dobry a może jaki inny plan ? Czy nie jest on zbyt wysiłkowy dla mojego organizmu?
    2. Czy przy takim planie mogę dorzucić 3-4 w tygodniu bieganie 2x i hala 2x(siatka , piłka nożna)?
    3. Czy moglibyście polecić jakies suplementy ? ( bcaa czy cos innego?)

    Z góry dzięki za pomoc ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    A nogi jak chude tak nadal chude...
    Połacz bic i tric, rozdziel plecy od barków, dodaj nogi. Dokup żelastwa lub zapisz się na siłkę. Bieganie jak najbardziej. Amino możesz dorzucić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •