Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: LargoMass - co sądzicie o składzie?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar Krzychu Lis
    Dołączył
    13-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie LargoMass - co sądzicie o składzie?

    Stosuję już od ponad roku i widzę ogromny progres. Chciałbym się dowiedzieć co uważacie o składzie, który jest w 100% naturalny - l-arginina, l-karnityna, kofeina, ekstrakt z Tribulus terrestris, witaminy z grupy B. Czy oprócz mnie ktoś jeszcze stosuje LargoMass? Czy według Was suplementacja jest rzeczywiście potrzebna?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar zarcz
    Dołączył
    04-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    standardowy skład na masę + buzdygunek który jest naturalnym boosterem teścia, może coś w tym być, a co to znaczy ogromny progress? brałeś coś przed tym? jaki trening i dieta? bo to też ma wpływ i na progres i na potrzebę suplementacji.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar Krzychu Lis
    Dołączył
    13-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ogromny progres - stymulacja tkanki mięśniowej do rozrostu przy pomocy argininy + spalanie tłuszczu z udziałem karnityny. Tribulus jakoś o 50% podniósł mi testosteron. Od kiedy stosuję LargoMass moje treningi zyskały na wartości, bo wzrosła u mnie wydolność i wytrzymałość. Wcześniej brałem dwa suplementy, każdy na coś innego. Teraz przyjmuję jednego tabsa dziennie i nie narzekam. Wiadomo, że przy suplementacji trzeba stosować odpowiednią dietę. 6 posiłków dziennie, wysokobiałkowe, węglowodany przed i po treningu oraz duuuużo wody. Przeważnie ćwiczę z hantlami i sztangą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar zarcz
    Dołączył
    04-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no to spoko, w sumie dobre jest to, że masz wszystko w jednym i nie potrzebujesz dodatków, a kupujesz ze strony producenta? czy można gdzieś stacjonarnie dostać?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar Krzychu Lis
    Dołączył
    13-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zamówiłem poprzez stronę producenta, żeby mieć pewność, że dostaję w 100% oryginalny produkt. Ponadto szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach i szukanie odpowiedniego suplementu, skoro mogę go dostać prosto do domu ;) Szczerze mówiąc nawet nie szukałem go w stacjonarnych sklepach. Jedyny dodatek jaki potrzebuję to zbilansowana dieta i tyle. A jeden tabs LargoMass dziennie nie wpływa negatywnie na wątrobę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar Marecki
    Dołączył
    03-10-17
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Spoko też zamówiłem przez neta, bo jakoś nie za bardzo chciało mi się po to latać po mieście. Ale jako, że zrobiłem sobie badanie bioimpedancji przed i po stosowaniu LargoMass, to przyznam, że ściemy nie wciskają. Bo znacznie zmieniły się proporcje w moim ciele, tzn. tłuszcz zamieniony na masę mięśniową - czyli coś do czego wszyscy dążymy. A do tego w badaniu krwi wyszło, że jest wzrost testosteronu. Więc ja już się teraz na spokojnie przygotowuję do moich pierwszych zawodów.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar zarcz
    Dołączył
    04-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    chyba jeszcze nie ma stacjonarnie nigdzie, jak szukałem przynajmniej to nie widziałem. Pytałem bo może ktoś znalazł. Ja testuję już ponad dwa tygodnie, pisałem że skład standardowy bo na początku wydawało mi się że to nie będzie nic nowego, ale teraz chyba najlepsze jest to że masz spalacza i supla na mase i boostera teścia w jednym.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar Krzychu Lis
    Dołączył
    13-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dokładnie. Nie zapominaj o witaminach z grupy B, które przyśpieszają przemiany biochemiczne w całym organizmie dodatkowo nie będziesz miał niedoborów. Daj znać jak tam u Ciebie z progresem po suplementacji z LargoMass. Wytrzymałość wzrosła? Ile dawkujesz dziennie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar Marecki
    Dołączył
    03-10-17
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Panowie prawda taka, że jak nie ma sumienności to żaden suplement nie pomoże. Ale jak się porządnie przyłożycie do trenigów, to akurat ten Wam pomoże w uzyskaniu lepszej sylwetki. A dawka to 2 sztuki dziennie. Nie wiem jak wy, ale ja widzę sporą różnicę tzw. przed i po. Przede wszystkim wydajność jest teraz na kozaku i można zwiększyć intensywność, a nie ma takiej pompy. No i jak się widzi szybko wyniki to i motywacja rośnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •