Poka wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: LargoMass - co sdzicie o skadzie?

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Doczy
    13-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie LargoMass - co sdzicie o skadzie?

Stosuj ju od ponad roku i widz ogromny progres. Chciabym si dowiedzie co uwaacie o skadzie, ktry jest w 100% naturalny - l-arginina, l-karnityna, kofeina, ekstrakt z Tribulus terrestris, witaminy z grupy B. Czy oprcz mnie kto jeszcze stosuje LargoMass? Czy wedug Was suplementacja jest rzeczywicie potrzebna?
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    04-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

standardowy skad na mas + buzdygunek ktry jest naturalnym boosterem tecia, moe co w tym by, a co to znaczy ogromny progress? brae co przed tym? jaki trening i dieta? bo to te ma wpyw i na progres i na potrzeb suplementacji.

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    13-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

Ogromny progres - stymulacja tkanki miniowej do rozrostu przy pomocy argininy + spalanie tuszczu z udziaem karnityny. Tribulus jako o 50% podnis mi testosteron. Od kiedy stosuj LargoMass moje treningi zyskay na wartoci, bo wzrosa u mnie wydolno i wytrzymao. Wczeniej braem dwa suplementy, kady na co innego. Teraz przyjmuj jednego tabsa dziennie i nie narzekam. Wiadomo, e przy suplementacji trzeba stosowa odpowiedni diet. 6 posikw dziennie, wysokobiakowe, wglowodany przed i po treningu oraz duuuuo wody. Przewanie wicz z hantlami i sztang.

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    04-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

no to spoko, w sumie dobre jest to, e masz wszystko w jednym i nie potrzebujesz dodatkw, a kupujesz ze strony producenta? czy mona gdzie stacjonarnie dosta?

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    13-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

Zamwiem poprzez stron producenta, eby mie pewno, e dostaj w 100% oryginalny produkt. Ponadto szkoda mi czasu na chodzenie po sklepach i szukanie odpowiedniego suplementu, skoro mog go dosta prosto do domu ;) Szczerze mwic nawet nie szukaem go w stacjonarnych sklepach. Jedyny dodatek jaki potrzebuj to zbilansowana dieta i tyle. A jeden tabs LargoMass dziennie nie wpywa negatywnie na wtrob.

Sezonowiec Osignicia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Doczy
    03-10-17
    Postw
    7
    SOG
    0

Domylnie

Spoko te zamwiem przez neta, bo jako nie za bardzo chciao mi si po to lata po miecie. Ale jako, e zrobiem sobie badanie bioimpedancji przed i po stosowaniu LargoMass, to przyznam, e ciemy nie wciskaj. Bo znacznie zmieniy si proporcje w moim ciele, tzn. tuszcz zamieniony na mas miniow - czyli co do czego wszyscy dymy. A do tego w badaniu krwi wyszo, e jest wzrost testosteronu. Wic ja ju si teraz na spokojnie przygotowuj do moich pierwszych zawodw.

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    04-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

chyba jeszcze nie ma stacjonarnie nigdzie, jak szukaem przynajmniej to nie widziaem. Pytaem bo moe kto znalaz. Ja testuj ju ponad dwa tygodnie, pisaem e skad standardowy bo na pocztku wydawao mi si e to nie bdzie nic nowego, ale teraz chyba najlepsze jest to e masz spalacza i supla na mase i boostera tecia w jednym.

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    13-10-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

Dokadnie. Nie zapominaj o witaminach z grupy B, ktre przypieszaj przemiany biochemiczne w caym organizmie dodatkowo nie bdziesz mia niedoborw. Daj zna jak tam u Ciebie z progresem po suplementacji z LargoMass. Wytrzymao wzrosa? Ile dawkujesz dziennie?

Sezonowiec Osignicia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Doczy
    03-10-17
    Postw
    7
    SOG
    0

Domylnie

Panowie prawda taka, e jak nie ma sumiennoci to aden suplement nie pomoe. Ale jak si porzdnie przyoycie do trenigw, to akurat ten Wam pomoe w uzyskaniu lepszej sylwetki. A dawka to 2 sztuki dziennie. Nie wiem jak wy, ale ja widz spor rnic tzw. przed i po. Przede wszystkim wydajno jest teraz na kozaku i mona zwikszy intensywno, a nie ma takiej pompy. No i jak si widzi szybko wyniki to i motywacja ronie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •