Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Largomass

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar zarcz
    Dołączył
    04-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Largomass

    Dotarł do mnie kilka dni temu Largomass, na świeżo napiszę co i jak.

    Suplik na samych naturalnych składnikach:
    1. Magnesium 100 mg
    2. L-carnitine 100 mb
    3. L-Arginine 100 mg
    4. Extract of Tribulus terrestris L. 12:1 75 mg
    5. Caffeine anhydrous 50 mg
    6. Niacin 16 mg
    7. Pantothenic acid 6 mg
    8. Zinc 10 mg
    9. Vitamin B12 2,5 mcg
    10. Vitamin B6 1,4 mg
    11. Vitamin D3 4 mcg
    12. Biotin 50 mcg

    Działanie w teorii: Zamiana tkanki tłuszczowej w masę mięśniową, wzrost wytrzymałości, testosteronu, energii.
    Skutki uboczne: Przy prawidłowym stosowaniu - brak

    Jak jest u mnie:

    Biorę od sześciu dni, z dietą i siłką oczywiście, na razie faktycznie widzę że mam więcej energii i więcej mi się chce. Z teściem też lepiej, no masa standardowo idzie, ale to trudno powiedzieć, czy przez supla czy po prostu z ćwiczeń. Skutków ubocznych faktcznie nie widzę żadnych, smak neutralny jak dla mnie.

    Ogólnie jak na początek i produkt mi do tej pory nieznany, jest dobrze, będę robić update'y.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class7 dni zarejestrowanyOverdrive250 punktów doświadczenia
    Avatar SIKOR1987
    Dołączył
    03-10-17
    Postów
    48
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się prawdziwą bestią?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar zarcz
    Dołączył
    04-10-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Update po tygodniu:
    Widzę już, że na pewno mam większą wtrzymałość na treningach i przyrost masy też idzie proporcjonalnie. Plus za opakowanie na dwa miesiące, ekonomicznie. Poczytałem o Tribulus terrestris czyli buzdygunku, i chyba jednak nie ma aż tak ogromnego wpływu na testosteron, ale coś tam niby robi, okaże się po badaniach za tydzień. Na razie polecam, szczególnie jak ktoś chce efektów szybko.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar Marecki
    Dołączył
    03-10-17
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Siema, nie wiem czy wiesz ale tribulus jest uważany za afrodyzjak w Chinach i zwiększa potencję, więc coś tam chyba nie doczytałeś. Ja sam od dłuższego czasu jadę na LargoMass i nie mam zamiaru zmieniać. Przede wszystkim dlatego, że jest naturalny. Do tego masz argininę i karnitynę tak jak wyżej wspomniane. Czyli w połączeniu z sumiennym treningiem daje to dobre efekty.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •