Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Strona www konieczna do prowadzenia firmy?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Dawidof
    Dołączył
    14-09-17
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Strona www konieczna do prowadzenia firmy?

    Hej, mówią, że czasy się zmieniły i teraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności zaczyna się od profesjonalnej strony www, dobrej reklamy w sieci itd. Czy są tutaj osoby, które potwierdzą swój start w biznesie właśnie z tym przekonaniem? Interesują mnie strony www Chrzanów, przeglądam, chłonę opinie. Chciałbym aby moja strona była porządnie przemyślana, żeby się wyróżniała, skoro mam tu zainwestować, to żeby działała z zyskiem, mam pomysł żeby zrobić jakiś boom graficzny znacie może codemo.com.pl, podobno innowacja i nowoczesność, otwartość przez duże " O", jakoś z kimś chcę wypłynąć biznesowo na razie tworzę podstawę działania, dlatego pytam o opinie. Dzięki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Balley
    Dołączył
    29-03-16
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Rzeczywiście, strona internetowa, albo chociaż oficjalny profil na portalach społecznościowych to niemal obowiązkowy element promocyjny każdego przedsiębiorstwa. Na szczęście istnieją profesjonalne firmy zajmujące się tworzeniem takich wizytówek, podobnie jak specjaliści od wypożyczenia sprzętu IT: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Nie raz, zwłaszcza na początku działalności, gdy często promujemy się na targach, czy jeździmy na spotkania biznesowe, nie stać nas na zakup laptopa do każdego stoiska. Idealnie wówczas skorzystać z takiej oferty i wypożyczyć sprzęt na dzień czy dwa, albo nawet na kilka miesięcy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Jankosum
    Dołączył
    24-01-17
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nie wierzę że ten temat tak na poważnie? W dzisiejszych czasach pytasz się czy warto mieć własną stronę www? Rozumiem, ze prowadząc biznes podajesz kontrahentowi adres mailowy "darmowej skrzyni mailowej" onet.pl czy interia.pl, a jak ktoś się spyta o ofertę, to podajesz kserówkę
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •