Witam chciałbym przedstawić dietę która otrzymałem od osoby zajmującej się tematem profesjonalnie. Chciałbym poznać wasze opinie i spostrzeżenia (osoba ta ma dużo klientów z czego na odpowiedzi czekam które kilka dni).Wiek 23 lata 78kg 180cm praca fizyczna (5/10 w skali ciężkości) trening FBW 5X5 (3 razy w tyg).
Zaznaczam, że jest to dieta wyjściowa na masę, będę obserwował ciało i dodawał kalorie na spokojnie (gwałtowne podbicie węgli zaczyna mnie zalewać).

1. 150 gramów płatków owsianych+ 200 g serka wiejskiego+20 g wpc+ miód/dżem/owoc do smaku

2.100 g ryżu brązowego/kaszy gryczanej/makaronu razowego+ 250 g piersi z kurczaka/wołowiny/dorsza/tuńczyka/polędiwcy drobiowej/tilapii+warzywa

3. 100 g kaszy gryczanej/makarony razowego/ryżu brązowego+ 200 g tuńczyka/dorsza/piersi drobiowej/odtłuszczonej wieprzowiny/wołowiny+warzywa

4. 150 g twarogu/300 g serka wiesjkiego+30 g masła orzechowego/20 ml oliwy z oliwek/oleju lnianego lub 30 g wiórek kokosowych

Do posiłku 2 lub 3 dodaje 30g oliwy lub lnianego
Jeżeli jest to dzien treningowy zamiejiam kolejność posiłków 3 i 4
Z diety dostarczasz:

Białka pochodzenia zwierzęcego: 160 gramów Tłuszczy: 110 gramów Węglowodanów: 280 gramów

Mam problem ponieważ jest napisane że dostarczam 110g tłuszczy a jak wszystko wrzucę w kalkulator kalorii to mi wychodzi 70g ;/ mięcho smażę na grillu elektrycznym...