Cześć wszystkim!

W tym roku ukończyłem LO, a 30 czerwca odbierałem Świadectwo Dojrzałości. Co do mojej przyszłości, nie jestem jeszcze do końca zdecydowany, co tak w 100% chcę robić, jednak sugerując się swoim drugim hobby, chciałbym zająć się tematem kulturystyki, bądź fitnessu. Chcę pogłębiać swoją wiedzę, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać wartościowych ludzi, którzy dzieliliby się ze mną swoją wiedzą na temat siłowni, odpowiedniego odżywiania itd. W tym momencie chciałbym zadawać Wam kilka ważnych dla mnie pytań...

Jak według Was powinienem podejść do tematu? Zająć się od razu zdobywaniem kursów, czy lepiej udać się do jakiejś szkoły? Interesująca wydają mi się oferta TEB Edukacja, która stacjonuje w moim mieście (nie chcę wstawiać linków, w jakikolwiek sposób ich reklamować). Szkoła ta oferuje kierunki płatne, tj. trener personalny czy instruktor fitness. Jest to oferta weekendowa, a nauka odbywa się w przeciągu dwóch semestrów.
Do końca września mam wakacje, więc chciałbym przez ten czas zarobić na jakieś kursy, czy zdobywać doświadczenie w jakimś klubie fitness, odbywając staż (o ile taka opcja byłaby możliwa).

Liczę na Waszą pomóc i z góry dziękuję za jakąkolwiek sugestię, dobrą radę ;)

Pozdrawiam,
Michał