Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Warszawa, Szukam doświadczonej osoby do pomocy, Doping, Anaboliki

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar beginners
    Dołączył
    13-06-17
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Warszawa, Szukam doświadczonej osoby do pomocy, Doping, Anaboliki

    Cześć,

    jestem początkujący. Trenuję od roku, głównie crossfit, najmniej 2,3 razy w tygodniu, zdarzają się tygodnie 5 treningów. Stan na dziś: Wzrost: 186 cm, 80 kg, około 15% tkanki tłuszczowej. Potrzebuję pomocy przy sterydach. Cel: rzeźba.

    Ćwiczyłem też siłowo przez jakiś czas, przybrałem 3 kg mięśni, ale też 4 kg tłuszczu. Dzięki temu nie jestem totalnym patyczakiem, bo jeszcze jakiś czas temu ważyłem 73 kg. Moje predyspozycje są fatalne: mój ojciec zmaga się z dużą otyłością od wielu lat, ja niestety też mam duże predyspozycje do tłuszczowego tycia. W ciągu Bożego narodzenia jestem w stanie przytyć kilka kilogramów jeśli się nie pilnuję, samej opony. Dlatego też boje się jeść za dużo, nie mogę się roztyć - niestety w mojej pracy wyglad zewnętrzny jest bardzo ważny, pracuje w ogólnie rozumianym show-biznesie. W związku z tym potrafiłem się odchudzać do poziomu prawie anorektyka.

    Dziś jestem w normie. Mase mięśniową przybieram wolno, jak chce zrzucić trochę tłuszczu, najpierw spalam mięśnie i jestem już po prostu wkurwiony brakiem rezultatów których oczekuję.

    Suplementuję od ponad pół roku:
    witaminy: C, D, K2, kwasy omega3, a także kompleks witamin i minerałów z ACTIVLAB Sport.

    Rano creatyna 5g. Przed treningiem BCAA, po treningu kiedyś izolat białka serwatkowego później tańszy koncentrat. Staram sie w diecie dostarczać dużo aminokwasów z różnych źródeł. Niestety nie mogę tego wszystkiego liczyć - bardzo często jem w pracy - dostaję po prostu to co mi kucharz ugotuje, nie jestem w stanie tego wyliczyć.

    Na dzień dzisiejszy w związku z nową pracą mam dwa miesiące na wyrzeźbienie się (będę musiał występować w bieliźnie).

    POMOCY, chciałbym zacząć może po prostu od testosteronu, jakichś małych dawek, żeby tylko wspomóc cały ten proces.

    SZUKAM OSOBY, która mi pomoże. W tej masie informacji kompletnie się gubię, a na mojej siłowni chyba nie ma dostępu do anabolików, albo po prostu ten dostęp jest skrzętnie ukrywany - każdy twierdzi że nic nie bierze.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Towar to pójście na skróty dla cieniasów i obiboków, no! Rozpisz co zjadłeś przez ostatnie 2-3 dni. I nie mów, że nie masz czasu samemu gotować bo to kolejna wymówka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    jak cie stac uderz do swini na fp zdrowe zycie za pomoca chemii lub szkolenia w centrum szkolen sportowych
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •