Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Dieta dla chudych/wysokich i pracujących

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar bodziox
    Dołączył
    06-06-17
    Skąd
    Anglia, Derby
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta dla chudych/wysokich i pracujących

    Witam!

    po pierwsze chciałbym przeprosić za złożenie zdań albo użycia slow ale no najlepiej mi to nie wychodzi. zwłaszcza w takich miejscach ;d (pierwszy raz cos postuje na forum haha)

    Moim głównym powodem postowania jest spróbowanie znalezienia pomocy w nabieraniu masy i przyrostu budowy ciala i miesni.

    ja; jako kujon komputerowy od dziecka byłem bardzo chudy i miałem/mam wielkie problemy z nabieraniem masy / powiększenia się, (chodzi mi tu glownie o ręce i klatkę ).

    po paru dobrych latach spędzonych przed komputerem w domu i pracy chciałbym to wreszcie zmienić i zbudować bardzo fajna sylwetke ale tez wlasnie przybrać na masie; wiec prosze was tutaj o pomoc! bylbym bardzo wdzieczny gdyby ktos mi wytlumaczyl (jak nowemu #sezonowcowi haha) co mogę zrobić, jak mam to zrobic i ile tego zrobić.

    czytając inne tematy głównie chodzi mi o:

    -DIETA (co jeść, ile i kiedy )
    -CWICZENIA
    -SUPLE/GAINERY? XD (serio sie na tym nieznam)



    waga: 75kg
    wzrost 193cm


    -ogolnie mam różne godziny w pracy, co tydzień na inne godziny czasami tez zdaza mi sie pracowac w domu wiec mysle ze to bedzie najgorsze bo czasami moze czasu nie bede mial na posilki rano.

    jeszcze raz dziekuje kazdemu ktory mi odpisze z poradami i pomocą! i przepraszam jesli ten post dziwnie sie czyta haha.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    http://www.e-gym.pl/threads/8273-Pod...r-temat%C3%B3w
    Patrzaj i czytaj. Wykup karnet na siłkę, żeby DOBRY trener pokazał ćwiczenia i poprawną technikę.
    Czasu to można nie mieć dla dziewczyny a na śniadanie trza ZAWSZE mieć czas, no!
    Gainer to kopalnia cukrów, odradzam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •