Zdjęcie sylwetki:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Fałdy widoczne na:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiek : 18
Waga : 60
Wzrost : 176

Staż treningowy: Biegam od 3 lat, intensywniej od 1.5 roku, od grudnia 2016 dołożyłem rowerek stacjonarny, od początku marca dodatkowo wykonuje z YouTube'a takie ćwiczenia jak 'Super Spalanie' Chodakowskiej oraz 'Trening Spartan' z kanału centrumsportowca.pl. Kiedyś robiłem dużo treningów na brzuch (też z youtube'a). Jakieś 2 lata temu ważyłem 70kg, aktualnie 60kg.

Obwód pasa 78
Obwód klaty: 86
Obwód uda: 49

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Prawie codziennie biegam (10/15km w 1h/1.5h) oraz jeżdżę na rowerku stacjonarnym (coś koło 75min), od początku marca dodatkowo wykonuje z YouTube'a takie ćwiczenia jak 'Super Spalanie' Chodakowskiej oraz 'Trening Spartan' z kanału centrumsportowca.pl

Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
Stan zdrowia: Idealny
Preferowane formy aktywności fizycznej: Dowolne
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak

Cel/problem/opis: Schudłem z 70kg do 60kg, lecz dalej kiedy się schylam/siedzę wywala mi na brzuchu takie fałdy. To właśnie na schudnięciu z brzucha od zawsze najbardziej mi zależało, dlatego bardzo mi to przeszkadza. Kiedy stoję, nie mam takiego problemu. Nie wiem czy chcę bardziej chudnąć, bo wydaje mi się, że będę wyglądał w jednych częściach ciała jak anorektyk, a fałdy zostaną ;/ Moim celem jest bycie naprawdę szczupłym z ewentualnie delikatnie zarysowanymi mięśniami, mniej więcej jak ten kolo tutaj:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
1. Co robić? Przez ostatnie 2 lata naprawdę ciężko pracowałem żeby tyle schudnąć, więc nie chciałbym teraz znowu nabrać jakiejkolwiek tkanki tłuszczowej masując ;/
2. Gdybym w mojej obecnej formie zaczął ćwiczyć mięśnie brzucha to będą one widoczne, czy zakryte pod tłuszczem?
3. Przeczytałem kiedyś, że budowanie mięśni w przypadku osób nie mających nigdy nic wspólnego z ćwiczeniami siłowymi jest możliwe na deficycie kalorycznym (body recomposition). Prawda to? Myślicie, że w moim przypadku da radę? Naprawdę boję się nabrać choć grama tłuszczu ;/
4. Jest szansa na wyrzeźbienie brzucha na deficycie kalorycznym? Chciałbym mieć widoczne mięśnie brzucha bez konieczności ich napinania na maksa zeby je uwidocznic xd
5. Kiedy napinam brzuch (widać to na zdj) to widoczne sa praktycznie tylko te miesnie w gornej części, co zrobić z dolną?
Dodatkowo, załączam wyniki analizy ciała (nie wiem na ile można im ufać, nie znam się, ale zrobili mi takie coś w ramach oprowadzania po siłowni, więc pomyślałem, że wrzucę):

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Analiza w sierpniu 2k16 (inny analizator):
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]