Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Fałdy na brzuchu u chudego

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar Piecyk99
    Dołączył
    05-04-17
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Fałdy na brzuchu u chudego

    Zdjęcie sylwetki:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Fałdy widoczne na:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Wiek : 18
    Waga : 60
    Wzrost : 176

    Staż treningowy: Biegam od 3 lat, intensywniej od 1.5 roku, od grudnia 2016 dołożyłem rowerek stacjonarny, od początku marca dodatkowo wykonuje z YouTube'a takie ćwiczenia jak 'Super Spalanie' Chodakowskiej oraz 'Trening Spartan' z kanału centrumsportowca.pl. Kiedyś robiłem dużo treningów na brzuch (też z youtube'a). Jakieś 2 lata temu ważyłem 70kg, aktualnie 60kg.

    Obwód pasa 78
    Obwód klaty: 86
    Obwód uda: 49

    Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Prawie codziennie biegam (10/15km w 1h/1.5h) oraz jeżdżę na rowerku stacjonarnym (coś koło 75min), od początku marca dodatkowo wykonuje z YouTube'a takie ćwiczenia jak 'Super Spalanie' Chodakowskiej oraz 'Trening Spartan' z kanału centrumsportowca.pl

    Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : Brak
    Stan zdrowia: Idealny
    Preferowane formy aktywności fizycznej: Dowolne
    Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak

    Cel/problem/opis: Schudłem z 70kg do 60kg, lecz dalej kiedy się schylam/siedzę wywala mi na brzuchu takie fałdy. To właśnie na schudnięciu z brzucha od zawsze najbardziej mi zależało, dlatego bardzo mi to przeszkadza. Kiedy stoję, nie mam takiego problemu. Nie wiem czy chcę bardziej chudnąć, bo wydaje mi się, że będę wyglądał w jednych częściach ciała jak anorektyk, a fałdy zostaną ;/ Moim celem jest bycie naprawdę szczupłym z ewentualnie delikatnie zarysowanymi mięśniami, mniej więcej jak ten kolo tutaj:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    1. Co robić? Przez ostatnie 2 lata naprawdę ciężko pracowałem żeby tyle schudnąć, więc nie chciałbym teraz znowu nabrać jakiejkolwiek tkanki tłuszczowej masując ;/
    2. Gdybym w mojej obecnej formie zaczął ćwiczyć mięśnie brzucha to będą one widoczne, czy zakryte pod tłuszczem?
    3. Przeczytałem kiedyś, że budowanie mięśni w przypadku osób nie mających nigdy nic wspólnego z ćwiczeniami siłowymi jest możliwe na deficycie kalorycznym (body recomposition). Prawda to? Myślicie, że w moim przypadku da radę? Naprawdę boję się nabrać choć grama tłuszczu ;/
    4. Jest szansa na wyrzeźbienie brzucha na deficycie kalorycznym? Chciałbym mieć widoczne mięśnie brzucha bez konieczności ich napinania na maksa zeby je uwidocznic xd
    5. Kiedy napinam brzuch (widać to na zdj) to widoczne sa praktycznie tylko te miesnie w gornej części, co zrobić z dolną?
    Dodatkowo, załączam wyniki analizy ciała (nie wiem na ile można im ufać, nie znam się, ale zrobili mi takie coś w ramach oprowadzania po siłowni, więc pomyślałem, że wrzucę):

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Analiza w sierpniu 2k16 (inny analizator):
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Chłopie chudy jesteś i masz wklęsłą klatę. Zawracasz se głowę bzdurami. KAŻDEMU wywala fałdy przy schyleniu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar wysportowani23
    Dołączył
    11-05-17
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty a koszt bardzo niewielki – bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po PAKIECIE DZIK wejdźcie i sami sprawdźcie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Żeby zgubić 10 kg tłuszczu i jednocześnie nabrać 10 kg mięcha, to trzeba wpierdolić 10 kg towaru! Więc przestań pierdolić!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik szycha otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Wesoły_Grabarz (13-05-17)

  6. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class7 dni zarejestrowanyOverdrive250 punktów doświadczenia
    Avatar SIKOR1987
    Dołączył
    03-10-17
    Postów
    48
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę?
    Chcesz spalić zbędny tłuszcz?
    Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie?
    Chcesz stać się sławny i bogaty?
    Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie?
    Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz…
    Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody!
    PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę!
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar magda906
    Dołączył
    26-03-14
    Postów
    13
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wypróbuj [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Unikalna formuła Xesterepinox-14ULTRA daje super rezultaty, do tego jest całkowicie bezpieczna. Zawarty testosteron dodatkowo zwiększa libido.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •