Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Prop turanabol

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Misiek4561
    Dołączył
    03-04-17
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Prop turanabol

    Wiek 23 wzrost 178 ćwiczę już 1.5roku pierwsza dieta redukcja masa ciała 96 kaloryczność 2100 Zatluszczenie 29.8 miesiąc temu Badalem BMI wszystko prawie w normie normie zatluszczenie spadło na 16.9 po 4miesiacach 85 dziś waga wynosi 82 rozmarowo XL spadlem Na M. Od 4tyg wbijam propionat i dieta redukcyjna w środę zaczynam 5 tydzień i i z końcem tego tyg kończę dietę i chce wbić na masowke i dodać turanabol 1tabs. 30mg. Moje pytanie brzmi tak jaką dawkę i co ile wrzucac tura i przez ile go stosować. Zaznaczę że propa będę ciągnął 12tyg. I drugie pytanie Odblok tu najbardziej mi zależy na odp to dość ważne mam clomid i hcg do Propa dorzucam anastrazol 1tab co 4dni. Proszę o konkretną odp i rozpiskę odbloku. Oczywiście po odbloku badania czy wszystko jest ok i w Maju też chcę zrobić badania czy nic się tam nie dzieje za mocno co może szkodzić zdrowiu. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranOverdriveTagger First Class25000 punktów doświadczenia
    Avatar lg team
    Dołączył
    21-11-07
    Postów
    4,115
    SOG
    0
    Otrzymał : 532 SOGi w 418 postach

    Domyślnie

    tura dobra, choc pod cel niewiele tej masy zrobisz, choc bedzie to dobrej jakosci masa,

    przy tej wadze daj 40mg dziennie, im dluzej pociaganiesz tym lepiej, tura lubi byc brana dlugo


    arimidexu dajesz za duzo kolego, najpierw zbadaj estro jak to wyglada i daj wynik dobiore ci odpowiednia dawke tego,
    masz sprawe pisz PW / e-mail...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassTrzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Wesoły_Grabarz
    Dołączył
    12-10-14
    Skąd
    Z Piekła Rodem
    Postów
    674
    SOG
    138
    Otrzymał : 99 SOGi w 91 postach

    Domyślnie

    jeśli ma dobrą turę ;) większość wałki latają :( LG dobrze napisał bierzesz Armi na ślepo :D najpierw badania potem dawka , propo odbloku też nikt wróżką nie jest , robiłeś badania przed cyklem ?
    świat jest zbyt DUŻY żeby być MAŁYM
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •