Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: CLOSTILBEGYT(Klomife) czemu nie działa?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Dołączył
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie CLOSTILBEGYT(Klomife) czemu nie działa?

    Witam wszystkich.
    Od pewnego czasu mam problemy z samopoczuciem, energią ,libido itp. Przed tymi perypetiami redukowalem wage srednio 3-4kg na miesiąc bo trochę tlustawy bylem, no i bylo trochę stresów życiowych. Dopóki nie było problemów z męskimi sprawami to się tym nie przejmowałem do momentu gdy zauważyłem, że mój przyjaciel kiepsko staje na wysokości zadania. Doszły też lekkie bóle w kroczu, bralem na to antybiotyki i prawie nic nie pomogły, ledwo co, posiewy nasienia moczu jałowe , usg tez wychodziły ok. Zacząłem chodzić po lekarzach którzy mnie olewali jak widzieli wyniki badań mówiąc wszystko jest ok, hormony w normie więc widocznie ma Pan depresje. Depresję to ja już faktycznie zacząłem przechodzić jak zabrakło ochoty na figle i ogólnie na kobitki bo wiadomo, że jak szwankuje sprzęt to facet raczej ku...wa szczęśliwy nie jest a jak jeszcze muwią lekarze, że jest ok a człowiek czuje się jak dziadek i szmata to juz sie wszystkiego odechciewa. W końcu wylądowałem u endo doktora R. Stwierdził, że mam hipogonadyzm wtórny czynnościowy przez redukcję i stres.
    Od 3 miesięcy przyjmuje Clomid 50mg dziennie. Po takim czasie poziom testosteronu i estradiolu wybił ostro w górę sporo ponad norme ale nic się nie poprawiło jeśli chodzi o chęć do życia libido itp. Dostałem na wizycie kontrolnej też cos na A na obnizenie estradiolu ale jeszcze nie wykupiłem i clostilbegyt na kolejne 3 miesiące oraz informacje ze trzeba czekać.

    Mam pytanie czy klomifen zadziała kiedyś??
    Czy lepiej nie czekać i się pochlastać.

    Proszę o podpowiedzi, może znacie jakiegoś doktorka który by mnie wyciągnął z tego bagna.

    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzd
    Dołączył
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    1.na poczatku zmniejsz clomid do 12,5mg/dzien (cwierc tabletki), nie bierz anastrazolu
    2.po 6 tyg zrob badanie : testosteron, estradiol, acth, kortyzol-ocen swoje samopoczucie
    3.jezeli wciaz jest za duzy estradiol(powyzej normy) i samopoczucie jest złe-zmniejsz 12,5mg/co 2 dzien
    4.powtorz punkt 2
    5.dodaj ewentualnie 0,5mg tabletki anastrazolu (podziel pół tabletki na trzy części i bierz co drugi dzień)- jezeli poczujesz sie nagle gorzej odstaw anastrazol. po 2-3 tyg zrob badanie z punktu 2. Jezeli estradiol wciaz za wysoki- zwieksz anastrazol do 1 mg/tydzien
    6.TO WAZNE. Rabi przepisuje 1mg anastrazolu / dzien- nie bierzcie tyle-TO WAS ZABIJE- tyle biorą kobiety z rakiem piersi.

    Generalnie clomid nie działa, bo składa się z dwoch izomerów. z których jeden ma działanie estrogenne oraz ma dluzszy okres poltrwania niz ten drugi izomer-i tu jest pies pogrzebany. Dlatego moze nie zadzialac.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Dołączył
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedź dzd.

    Mam jeszcze pytanie do Ciebie bo wiesz ja mam estradiol dwukrotnie ponad norme (norma do 40 a ja mam 132)
    Testosteron mam 44 norma do 30.

    Czy jak zmniejsze klomifen do 12,5mg/dzień to czy poziom Estradiolu spadnie?

    Anastrazol mam wykupić w tabletkach po 1mg. Czyli mam brać pół tej tabl. co drugi dzień? Czy te pół tabletki czyli 0,5mg podzielić jeszcze na trzy czesci tak jak piszesz?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzd
    Dołączył
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbyniek Zobacz post
    Dzięki za podpowiedź dzd.

    Mam jeszcze pytanie do Ciebie bo wiesz ja mam estradiol dwukrotnie ponad norme (norma do 40 a ja mam 132)
    Testosteron mam 44 norma do 30.

    Czy jak zmniejsze klomifen do 12,5mg/dzień to czy poziom Estradiolu spadnie?

    Anastrazol mam wykupić w tabletkach po 1mg. Czyli mam brać pół tej tabl. co drugi dzień? Czy te pół tabletki czyli 0,5mg podzielić jeszcze na trzy czesci tak jak piszesz?

    1. Tak, powinien spaść. Ile? Poczekaj 6 tyg i zrób badania.
    2.Anastrazol kup w tabletkach 1 mg. I jesli po braniu mniejszych ilosci clomidu, estradiol wciaz bedzie wysoki - to bierz go , zaczynając od 0.5mg/tydzien (tak-masz dzielic te 0,5 mg na trzy czesci, tak wiem to trudne, staraj sie aby były rowne)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Dołączył
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzd Zobacz post
    1. Tak, powinien spaść. Ile? Poczekaj 6 tyg i zrób badania.
    2.Anastrazol kup w tabletkach 1 mg. I jesli po braniu mniejszych ilosci clomidu, estradiol wciaz bedzie wysoki - to bierz go , zaczynając od 0.5mg/tydzien (tak-masz dzielic te 0,5 mg na trzy czesci, tak wiem to trudne, staraj sie aby były rowne)



    OK.
    Teraz wszystko wiem. Dzięki dzd.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Dołączył
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzd znasz może jakiegoś lekarza endokrynologa z Łodzi lub Warszawy, który zna się na męskich chormonach?
    Bo do doktora R. to lepiej unikać bo leczy nieskutecznymi metodami.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Miro
    Dołączył
    29-05-16
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja jestem z Torunia. Jeden endo powiedział mi żeby jechać do Łodzi do prof. Słowikowskiej Hilczer czy jakoś tak podobnie się nazywała( powiedział, że to najlepsza endo w Polsce) Byłem 2 razy stracony czas, kasa - kurcze zdegustowany byłem. Tyle tyle tylko plusów z tego, że dostałem recepty na testosteron. Ja nie mogę dojść do ładu z libido.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •