Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Trizer = opinie Klientki!

Threaded View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Ewa2
    Dołączył
    21-12-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trizer = opinie Klientki!

    Trizer to ŚMIERĆ, ŚMIERĆ dla tłuszczu! Zanim się zdecydujesz przeczytaj moją opinię.

    Jestem Ewa. Postanowiłam napisać tutaj na pohybel koleżankom, które nie dawały mi szans na powrót do sylwetki z czasów LO. Kilka miesięcy temu urodziłam swoje drugie dziecko. Wraz z ciąża przybrałam sporo na wadze chociaż przyznać muszę, że właściwie zawsze miałam z nią problem. Do tego stopnia, że właściwie przywykłam do przykrych docinek, nawet przy wigilijnym stole:

    - Ewcia.. Ty pulpeciku, mogłabyś wreszcie coś ze sobą zrobić, mówili. A ja przecież chciałam, i próbowałam, ale zupełnie nie wiedziałam od czego zacząć!

    Niewiele wiemy o prawidłowym odżywianiu!

    I ja nie wiedziałam, ale kiedy trafiłam na Trizer'a wszystko się zmieniło, i to o 180 stopni. Bo to przecież nie tylko suplement diety, ale też sama dieta dopasowana do moich potrzeb i stworzona przez wykwalifikowanych dietetyków.

    Zaczęłam 3 miesiące temu!

    Drżącymi rękoma otwierałam swoją pierwszą paczkę wierząc, że tym razem się uda! udało się. W ciągu niespełna 3 miesięcy zrzuciłam 15 kilogramów. Jestem lżejsza, piękniejsza i szczęśliwsza.

    Mogłam też odrzucić wszelkie inne suplementy bo Trizer to prawdziwa petarda i zawiera wszystkie niezbędne witaminy - a nawet więcej. Nie byłam głodna - BA, nie byłam nawet w stanie zjeść wszystkiego, co miałam sobie na dany posiłek przygotować. Czułam się WYŚMIENICIE, a do tego naprawdę polubiłam patrzeć na siebie w lustrze.

    Teraz już nikt nie nazywa mnie pulpecikiem a na każdym kroku słyszę raczej - Ewka, jak Ty wypiękniałaś. Ja też chcę - zdradź mi Twój sekret!
    A ja zdradzam.. Bo niby dlaczego miałabym tego nie robić? Fajnie jest mieć możliwość pośrednio zmieniać na lepsze życie innych. Dlatego daję im wędkę a to ile ryb nią złowią, zależy tylko od nich.

    Dodać też muszę, że w tym roku Wigilia należy do mnie! I nie dość, że zaprezentuję się Rodzince w wypasionej kreacji to jeszcze nakarmię ich fit jedzonkiem, tradycyjnym, świątecznym, co by im pokazać, że zdrowo, wcale nie znaczy nie smacznie.

    A Trizer'a polecam każdemu, kto chce patrzeć w przyszłość z uśmiechem. WARTO zadbać o swój wygląd i zdrowie! Nie tylko od święta ;)
    Ostatnio edytowane przez Konnik ; 08-08-17 o 13:07
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •