Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Trizer = opinie Klientki!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Ewa2
    Dołączył
    21-12-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trizer = opinie Klientki!

    Trizer to ŚMIERĆ, ŚMIERĆ dla tłuszczu! Zanim się zdecydujesz przeczytaj moją opinię.

    Jestem Ewa. Postanowiłam napisać tutaj na pohybel koleżankom, które nie dawały mi szans na powrót do sylwetki z czasów LO. Kilka miesięcy temu urodziłam swoje drugie dziecko. Wraz z ciąża przybrałam sporo na wadze chociaż przyznać muszę, że właściwie zawsze miałam z nią problem. Do tego stopnia, że właściwie przywykłam do przykrych docinek, nawet przy wigilijnym stole:

    - Ewcia.. Ty pulpeciku, mogłabyś wreszcie coś ze sobą zrobić, mówili. A ja przecież chciałam, i próbowałam, ale zupełnie nie wiedziałam od czego zacząć!

    Niewiele wiemy o prawidłowym odżywianiu!

    I ja nie wiedziałam, ale kiedy trafiłam na Trizer'a wszystko się zmieniło, i to o 180 stopni. Bo to przecież nie tylko suplement diety, ale też sama dieta dopasowana do moich potrzeb i stworzona przez wykwalifikowanych dietetyków.

    Zaczęłam 3 miesiące temu!

    Drżącymi rękoma otwierałam swoją pierwszą paczkę wierząc, że tym razem się uda! udało się. W ciągu niespełna 3 miesięcy zrzuciłam 15 kilogramów. Jestem lżejsza, piękniejsza i szczęśliwsza.

    Mogłam też odrzucić wszelkie inne suplementy bo Trizer to prawdziwa petarda i zawiera wszystkie niezbędne witaminy - a nawet więcej. Nie byłam głodna - BA, nie byłam nawet w stanie zjeść wszystkiego, co miałam sobie na dany posiłek przygotować. Czułam się WYŚMIENICIE, a do tego naprawdę polubiłam patrzeć na siebie w lustrze.

    Teraz już nikt nie nazywa mnie pulpecikiem a na każdym kroku słyszę raczej - Ewka, jak Ty wypiękniałaś. Ja też chcę - zdradź mi Twój sekret!
    A ja zdradzam.. Bo niby dlaczego miałabym tego nie robić? Fajnie jest mieć możliwość pośrednio zmieniać na lepsze życie innych. Dlatego daję im wędkę a to ile ryb nią złowią, zależy tylko od nich.

    Dodać też muszę, że w tym roku Wigilia należy do mnie! I nie dość, że zaprezentuję się Rodzince w wypasionej kreacji to jeszcze nakarmię ich fit jedzonkiem, tradycyjnym, świątecznym, co by im pokazać, że zdrowo, wcale nie znaczy nie smacznie.

    A Trizer'a polecam każdemu, kto chce patrzeć w przyszłość z uśmiechem. WARTO zadbać o swój wygląd i zdrowie! Nie tylko od święta ;)
    Ostatnio edytowane przez Konnik ; 08-08-17 o 13:07
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar casablanca
    Dołączył
    22-12-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Hej Ewa.

    Sporo się ostatnio naczytałam o Trizerze. Twoja opinia jest chyba najbardziej świeżą, na jaką trafiłam. Przyznaję, że przemawiają do mnie te wszystkie historie osób, które korzystały z produktu. Ja też chcę w końcu wziąć się za siebie. Wiem, że nie powinnam niczego odkładać na jutro, ale Święta to tyle pokus, że wiem, że mogłabym nie dać rady. Ale produkt zamówiłam przed chwilą więc liczę na to, że w tej przerwie świąteczno nowoworocznej do mnie dotrze i w Nowym Roku będę mogła zacząć walkę ze zbędnymi kilogramami.

    Mam jednak do Ciebie kilka pytań. Zależy mi na tym, żeby odchudzać się zdrowo. Wiem, że do Trizera dołączona jest dieta, i że pewnie jest odpowiednio skomponowana ale czy dodatkowo skład suplementu jest wystarczający? To znaczy, czy zażywając trizera, nie muszę dokupować dodatkowych witamin ? Kiedy byłam na ostatniej diecie zaczęły mi wypadać włosy a dodatkowo zupełnie straciły blask. Stan moich paznokci też wołał o pomstę do nieba, nie mówiąc już o mojej cerze. Chciałabym poznać Twoją opinię, bo pisałaś, że jesteś zadowolona, ale nie suplementowałaś się niczym dodatkowo? To naprawdę taka petarda? Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Ewa2
    Dołączył
    21-12-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witaj Casablanca,

    Nie stosowałam absolutnie nic więcej , żadnej dodatkowej suplementacji. Zajrzyj sobie na stronę producenta, masz tam dokładnie wypisany cały skład Trizera. Są wszystkie, niezbędne witaminy. Ja brałam wcześniej dodatkowo witaminę D, suplementowałam się też Chromem - bo zawsze lubiłam sobie podjeść słodkości, ale to wszystko jest już w Trizerze i zdecydowanie nic więcej nie potrzeba.

    Jeżeli chodzi natomiast o skórę, włosy, paznokcie, to ja jestem pewna, że u mnie ich stan poprawił się też właśnie dzięki Trizerowi. Serio też miałam zawsze problemy z cerą - i to nie przez żadne diety. Tak po prostu było. A przy kuracji z Trizerem odzyskała swój blask, włosy przestały wypadać garściami a na paznokcie nie zakładam już tipsów bo są tak mocne, że się nie łamią.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar casablanca
    Dołączył
    22-12-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewa2 Zobacz post
    Witaj Casablanca,

    Nie stosowałam absolutnie nic więcej , żadnej dodatkowej suplementacji. Zajrzyj sobie na stronę producenta, masz tam dokładnie wypisany cały skład Trizera. Są wszystkie, niezbędne witaminy. Ja brałam wcześniej dodatkowo witaminę D, suplementowałam się też Chromem - bo zawsze lubiłam sobie podjeść słodkości, ale to wszystko jest już w Trizerze i zdecydowanie nic więcej nie potrzeba.

    Jeżeli chodzi natomiast o skórę, włosy, paznokcie, to ja jestem pewna, że u mnie ich stan poprawił się też właśnie dzięki Trizerowi. Serio też miałam zawsze problemy z cerą - i to nie przez żadne diety. Tak po prostu było. A przy kuracji z Trizerem odzyskała swój blask, włosy przestały wypadać garściami a na paznokcie nie zakładam już tipsów bo są tak mocne, że się nie łamią.
    Widzisz, dla mnie największym problemem też są te słodkości :) Mogłabym wstać w nocy i zjeść całą czekoladę albo opakowanie ptasiego mleczka.
    W Święta było spoko. Próbowałam wszystkiego, ale starałam się odchudzić świąteczne dania mimo, iż Trizera jeszcze nie wzięłam, choć dotarł. Pierwszą tabletkę wezmę rano, 1 stycznia. Tak trochę symbolicznie alee... Może właśnie jako noworoczne postanowienie moja systematyczność w zdrowym odżywianiu ma szansę przejść do porządku dziennego ;)

    Dziekuję Tobie za dobre rady i naprawdę liczę na to, że niedługo przyjdę się Tobie pochwalić moimi efektami. Namówiłam też przyjaciółkę, na wspólne zrzucanie wagi. Ona na swojego Trizera jeszcze czeka ;) ale razem będzie łatwiej. Także.. nowy rok - nowy start ;) Wszystkiego dobrego ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar kasia1902
    Dołączył
    17-02-17
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzień Dobry Ewa,
    mam pytanie do Ciebie jaką stosowałaś dietę, bo ja mam właśnie zamiar kupić Trizer, bo muszę się "pozbyć" 10kg :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •