Witam serdecznie i z racji że jestem tu nowy przepraszam za wszelkie niejasności.

Zacznę od tego że zacząłem 2-gi cykl bez całkowitej wiedzy co i jak ale wszystko po kolei :

jakieś 5 miesiecy temu zrobiłem pierwszy cykl meta solo 1-5 30mg/ed + odblok clom 12 dni 50mg/ed

po tym cyklu 5 tyg przerwy no i zabrałem się za kolejny tym razem żle zacząłem

meta 1-6 40mg/ed + prop od 6 tygodnia 100mg/e2d teraz wiem że żle się za to wziąłem ponieważ powinienem zacząć propa od początku natomiast wbiłem tylko 14 strzałow ponieważ skęciłem rękę i było po siłowni na odblok wziąłęm 24 tab clom 1dzień 100mg reszta po 50mg/ed + tamoxifen 20mg/ed taki sam czas jak clom niestety wystąpiła atrofia jąder i ogólny spadek libido niestety o hcg nie pomyślałem .
dwa dni temu skończyłem odblok.
I teraz moje pytanie wiem że hcg powinno bić się przed clomem lecz wtedy nie zauważyłem jeszcze atrofii .
Lecz doradżcie czy powinienem teraz przybić hcg jeśli tak to w jakich dawkach i jak długo dodam że nie mam możliwości zrobić badań na testo gdyż jestem za granicą.
dodatkowo dzisiaj zamówiłem proviron bayera na poprawę libido aczkolwiek wolę się dopytać bardziej doświadczonych osób co i jak .
Pomóżcie jesli możecie - chciałbym aby jadra wróciły do normalnej wielkosci i libido wróciło do normy.