Poka¿ wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: CLOSTILBEGYT(Klomife) czemu nie dzia³a?

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Do³±czy³
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie CLOSTILBEGYT(Klomife) czemu nie dzia³a?

    Witam wszystkich.
    Od pewnego czasu mam problemy z samopoczuciem, energi± ,libido itp. Przed tymi perypetiami redukowalem wage srednio 3-4kg na miesi±c bo trochê tlustawy bylem, no i bylo trochê stresów ¿yciowych. Dopóki nie by³o problemów z mêskimi sprawami to siê tym nie przejmowa³em do momentu gdy zauwa¿y³em, ¿e mój przyjaciel kiepsko staje na wysoko¶ci zadania. Dosz³y te¿ lekkie bóle w kroczu, bralem na to antybiotyki i prawie nic nie pomog³y, ledwo co, posiewy nasienia moczu ja³owe , usg tez wychodzi³y ok. Zacz±³em chodziæ po lekarzach którzy mnie olewali jak widzieli wyniki badañ mówi±c wszystko jest ok, hormony w normie wiêc widocznie ma Pan depresje. Depresjê to ja ju¿ faktycznie zacz±³em przechodziæ jak zabrak³o ochoty na figle i ogólnie na kobitki bo wiadomo, ¿e jak szwankuje sprzêt to facet raczej ku...wa szczê¶liwy nie jest a jak jeszcze muwi± lekarze, ¿e jest ok a cz³owiek czuje siê jak dziadek i szmata to juz sie wszystkiego odechciewa. W koñcu wyl±dowa³em u endo doktora R. Stwierdzi³, ¿e mam hipogonadyzm wtórny czynno¶ciowy przez redukcjê i stres.
    Od 3 miesiêcy przyjmuje Clomid 50mg dziennie. Po takim czasie poziom testosteronu i estradiolu wybi³ ostro w górê sporo ponad norme ale nic siê nie poprawi³o je¶li chodzi o chêæ do ¿ycia libido itp. Dosta³em na wizycie kontrolnej te¿ cos na A na obnizenie estradiolu ale jeszcze nie wykupi³em i clostilbegyt na kolejne 3 miesi±ce oraz informacje ze trzeba czekaæ.

    Mam pytanie czy klomifen zadzia³a kiedy¶??
    Czy lepiej nie czekaæ i siê pochlastaæ.

    Proszê o podpowiedzi, mo¿e znacie jakiego¶ doktorka który by mnie wyci±gn±³ z tego bagna.

    Pozdrawiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar dzd
    Do³±czy³
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 3 SOGi w 3 postach

    Domy¶lnie

    1.na poczatku zmniejsz clomid do 12,5mg/dzien (cwierc tabletki), nie bierz anastrazolu
    2.po 6 tyg zrob badanie : testosteron, estradiol, acth, kortyzol-ocen swoje samopoczucie
    3.jezeli wciaz jest za duzy estradiol(powyzej normy) i samopoczucie jest z³e-zmniejsz 12,5mg/co 2 dzien
    4.powtorz punkt 2
    5.dodaj ewentualnie 0,5mg tabletki anastrazolu (podziel pó³ tabletki na trzy czê¶ci i bierz co drugi dzieñ)- jezeli poczujesz sie nagle gorzej odstaw anastrazol. po 2-3 tyg zrob badanie z punktu 2. Jezeli estradiol wciaz za wysoki- zwieksz anastrazol do 1 mg/tydzien
    6.TO WAZNE. Rabi przepisuje 1mg anastrazolu / dzien- nie bierzcie tyle-TO WAS ZABIJE- tyle bior± kobiety z rakiem piersi.

    Generalnie clomid nie dzia³a, bo sk³ada siê z dwoch izomerów. z których jeden ma dzia³anie estrogenne oraz ma dluzszy okres poltrwania niz ten drugi izomer-i tu jest pies pogrzebany. Dlatego moze nie zadzialac.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Do³±czy³
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Dziêki za podpowied¼ dzd.

    Mam jeszcze pytanie do Ciebie bo wiesz ja mam estradiol dwukrotnie ponad norme (norma do 40 a ja mam 132)
    Testosteron mam 44 norma do 30.

    Czy jak zmniejsze klomifen do 12,5mg/dzieñ to czy poziom Estradiolu spadnie?

    Anastrazol mam wykupiæ w tabletkach po 1mg. Czyli mam braæ pó³ tej tabl. co drugi dzieñ? Czy te pó³ tabletki czyli 0,5mg podzieliæ jeszcze na trzy czesci tak jak piszesz?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar dzd
    Do³±czy³
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 3 SOGi w 3 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Zbyniek Zobacz post
    Dziêki za podpowied¼ dzd.

    Mam jeszcze pytanie do Ciebie bo wiesz ja mam estradiol dwukrotnie ponad norme (norma do 40 a ja mam 132)
    Testosteron mam 44 norma do 30.

    Czy jak zmniejsze klomifen do 12,5mg/dzieñ to czy poziom Estradiolu spadnie?

    Anastrazol mam wykupiæ w tabletkach po 1mg. Czyli mam braæ pó³ tej tabl. co drugi dzieñ? Czy te pó³ tabletki czyli 0,5mg podzieliæ jeszcze na trzy czesci tak jak piszesz?

    1. Tak, powinien spa¶æ. Ile? Poczekaj 6 tyg i zrób badania.
    2.Anastrazol kup w tabletkach 1 mg. I jesli po braniu mniejszych ilosci clomidu, estradiol wciaz bedzie wysoki - to bierz go , zaczynaj±c od 0.5mg/tydzien (tak-masz dzielic te 0,5 mg na trzy czesci, tak wiem to trudne, staraj sie aby by³y rowne)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Do³±czy³
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ dzd Zobacz post
    1. Tak, powinien spa¶æ. Ile? Poczekaj 6 tyg i zrób badania.
    2.Anastrazol kup w tabletkach 1 mg. I jesli po braniu mniejszych ilosci clomidu, estradiol wciaz bedzie wysoki - to bierz go , zaczynaj±c od 0.5mg/tydzien (tak-masz dzielic te 0,5 mg na trzy czesci, tak wiem to trudne, staraj sie aby by³y rowne)



    OK.
    Teraz wszystko wiem. Dziêki dzd.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class100 punktów do¶wiadczenia31 dni zarejestrowany
    Avatar Zbyniek
    Do³±czy³
    09-02-17
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Dzd znasz mo¿e jakiego¶ lekarza endokrynologa z £odzi lub Warszawy, który zna siê na mêskich chormonach?
    Bo do doktora R. to lepiej unikaæ bo leczy nieskutecznymi metodami.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Miro
    Do³±czy³
    29-05-16
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Ja jestem z Torunia. Jeden endo powiedzia³ mi ¿eby jechaæ do £odzi do prof. S³owikowskiej Hilczer czy jako¶ tak podobnie siê nazywa³a( powiedzia³, ¿e to najlepsza endo w Polsce) By³em 2 razy stracony czas, kasa - kurcze zdegustowany by³em. Tyle tyle tylko plusów z tego, ¿e dosta³em recepty na testosteron. Ja nie mogê doj¶æ do ³adu z libido.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •